Naujienos

 • Lietuvos – Lenkijos paramos jaunajam verslui bendradarbiavimo platforma atreprenerystės skatinimui2017 Lapkričio 21d.
  Lietuvos – Lenkijos paramos jaunajam verslui bendradarbiavimo platforma atreprenerystės skatinimui

  Š. m. lapkričio 17 d. Tauragės rajono savivaldybėje surengta konferencija “Lietuvos – Lenkijos paramos jaunajam verslui bendradarbiavimo platforma atreprenerystės skatinimui”. Rajono verslininkams, valdžios atstovams bei  žmonėms, norintiems pradėti verslą, pristatytos smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo tvarkos, darbo vietų subsidijavimas bei kiti aspektai, kuriuos svarbu žinoti pradedant ir plėtojant verslą.

  Konferencijos metu Kauno technologijų universiteto „Startup space“ versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialistė Gintarė Ambrozaitytė pristatė įgyvendinamo projekto koncepciją ir jo esmę. Lietuvos teritorinė darbo biržos vyriausioji specialistė Jurgitai Petraitienė supažindino su darbo biržos užimtumo rėmimo priemonėmis, tokiomis kaip parama mokymuisi, parama darbo vietoms steigti, parama judumui.

  Smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo tvarkas Tauragės rajono savivaldybėje pristatęs Versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialistas Andrius Laucius akcentavo, kad  Tauragės rajono savivaldybė, siekdama sudaryti palankias verslo, naujų darbo vietų kūrimo ir spartesnio rajono ekonomikos augimo sąlygas, yra patvirtinusi tvarką, pagal kurią skiriamas finansavimas smulkiojo ir vidutinio verslo subjektams, naujų darbo vietų steigimui.

  Daugiau informacijos: https://www.taurage.lt/go.php/lit/Verslumo-konferencijoje--apie-parama-verslui-ir-verslo-pletra/

   

  Skaityti plačiau
 • 2017 Lapkričio 20d.
  Europos darbdavių dienos: apskrito stalo diskusija „Kokybiški įgūdžiai tvariam užimtumui“

   

   

  Lapkričio 16 d. Tauragės teritorinės darbo biržos  klientų  aptarnavimo departamento Tauragės skyriuje įvyko  apskrito stalo diskusija  „Kokybiški įgūdžiai tvariam užimtumui“.  Diskusijoje dalyvavo Tauragės rajone veikiantys  profesinio mokymo  paslaugos teikėjai Tauragės profesinio rengimo centras, UAB „SDG“, UAB „Verslo aljansas“,  Tauragės apskrities verslininkų asociacijos tarybos narys Tomas Juodikis,  UAB „Netmark direktorė  Nomeda Volynko,  UAB „Apastata“ atstovė Asta Gečienė, UAB „GBY“ atstovas Vaidas Paulauskas.

  Renginio metu Tauragės skyriaus vyr. specialistė Daiva Žukauskienė pristatė paramos mokymuisi priemones: profesinį mokymą, stažuotę, neformaliojo švietimo ir savišvietos būdu įgytų kompetencijų pripažinimą, pameistrystę. Mokymo įstaigų atstovai diskutavo apie naujų paramos mokymuisi formų praktinio taikymo galimybes.  TAVA atstovas pastebėjo, kad labai svarbus naujų priemonių viešinimas darbdavių tarpe. Sutarta dėl informacijos sklaidos TAVA internetiniame puslapyje. Įmonių atstovus ypač domina  mokymas taikant pameistrystės formą. UAB „GBY“  bei UAB „Apastata“ svarsto galimybę rengti neformalias mokymo programas ir  ruošti sau darbuotojus pagal pameistrystės formą patys. UAB „Netmark“  susidomėjo šios priemonės taikymu bendradarbiaujant su mokymo įstaiga.

  Reginio pabaigoje Tauragės teritorinės darbo biržos direktorius Mindaugas Macas už aktyvų bendradarbiavimą padėkojo UAB „SDG“ Tauragės skyriaus vadovei Gražinai Karmelavičienei. Renginio dalyviams padėkota už bendradarbiavimą bei Europos darbdavių dienų proga  įteikti suvenyrai.

  Skaityti plačiau
 • 2017 Lapkričio 16d.
  Apie sėkmingą verslo startą - pokalbis su TAVA pirmininke Giedre Stulginskiene

  Norint sukurti nuosavą verslą neužtenka tik idėjos – dažnai verslo naujokai susiduria su daugybe klausimų – kaip tvarkyti dokumentus, išspręsti finansinius klausimus, su kuo pasitarti. Apie sėkmingą verslo startą kalbiname Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkę Giedrę Stulginskienę. Anot jos, turint aiškų tikslą, konsultuojantis su patyrusiais verslininkais, ieškant informacijos ir kovojant už idėją, verslo kūrimas gali tapti naujo įdomaus gyvenimo etapo pradžia.

   

  Kaip pradėti verslą Tauragėje? Patarimai iš pirmų lūpų: http://taurageszinios.lt/naujienos/verslas/2017/11/kaip-pradeti-versla-taurageje-patarimai-is-pirmu-lupu

   

  Skaityti plačiau
 • 2017 Lapkričio 13d.
  Regionų lyderystės forumas Tauragėje

  2017 m. lapkričio 10 dieną Tauragėje įvyko Regionų lyderystės forumas – beprecendentis renginys, kurio metu daugiau nei 20 savo srities profesionalų iš visos Lietuvos dalinosi patirtimi ir žiniomis, siekdami skatinti regionų gyventojus ir savivaldos atstovus imtis iniciatyvos, diegti inovacijas ir aktyviai formuoti regionų politiką. Lyderystės forumas – puiki galimybė išgirsti lyderių įžvalgas ir pasidalinti savo idėjomis su bendraminčiais.

   

  Forume pranešimus skaitė žinomi vardai, tokie kaip G. Nausėda, V. Lašas, Ž. Zabieta, Ž. Šilėnas, K. Šetkus, M. Vaščega, Gediminas Tamulynas ir kiti.

   

  Mmuzikantas, menininkas, visuomenės nuomonės lyderis ir Lietuvybės ambasadorius pasaulyje, aktyviai prisidedantis prie šalies vardo garsinimo Jurgis Didžiulis vykusiame Regionų lyderystės forume skaitė pranešimą tema „Globalūs regionai. Iš ko sudaryta Tavo tapatybė?“ ir užbaigė vakarą koncertu.

  Forume dalyvavo daugiau kaip 400 dalyvių, iš jų atstovai iš 30 Lietuvos savivaldybių.

   

  Dėkojame visiems už dalyvavimą!

   

  7 valandų forumo transliaciją galite peržiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?time_continue=727&v=VUxKbd5OlXk

  Gitanas Nausėda: noriu akcentuoti regionų problemas: http://taurageszinios.lt/naujienos/verslas/2017/11/gitanas-nauseda-noriu-akcentuoti-regionu-problemas-8892

  Nuotraukas galite peržiūrėti nuorodose:

  https://www.facebook.com/pg/City-Alumni-Taurag%C4%97-1631689210412814/photos/?tab=album&album_id=1937391303175935

  https://www.facebook.com/pg/SigitasMiciulis/photos/?tab=album&album_id=1475421759162234

   

   

  Romualdo Vaitkaus nuotraukoje iš kairės: Linas Stankus - Tauragės industrinio parko steigėjas;  Giedrė Stulgisnkienė - TAVA pirmininkė; Sigitas Mičiulis - Tauragės rajono savivaldybės meras, Vladas Lašas - inovatorius, verslininkas, vizionierius;  Antanas Stankus ir  Darius Stankus - Tauragės industrinio parko steigėjai.

   

  Skaityti plačiau
 • 2017 Lapkričio 13d.
  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė skelbia iniciatyvos „Globali Tauragė” pradžią

  2017 m. lapkričio 13 d. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Tauragėje, kur paskelbė iniciatyvos „Globali Tauragė” pradžią, kuri yra Lietuvos savivaldybių asociacijos iniciatyvos „Globalūs regionai“ dalis, kuriuo siekiama stiprinti ryšį tarp išvykusių lietuvių ir jų gimtojo miesto. Privačiam verslui ir savivaldybei sutelkus jėgas, į regioną sėkmingai pritraukiamos investicijos ir grįžta į užsienį išvykę tautiečiai.

   

  „Šiandien atvykau iš Vilniaus į Tauragę, nes čia yra vienas geriausių Lietuvoje pavyzdžių, kaip savivalda sugeba grąžinti ir pakviesti žmones sugrįžti į savo regioną. Džiaugiuosi, kad Tauragės savivaldybė kuria projektą „Globali Tauragė“, turi duomenų bazę, kontaktuoja su išvykusiais. Tai yra geras pavyzdys, nes, kai žmonės jaučia, kad yra reikalingi, apie juos galvojama, jie turi didesnę motyvaciją sugrįžti.“, – teigia D. Grybauskaitė.

  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Tauragėje, kur paskelbė iniciatyvos „Globali Tauragė” pradžią,

  Vizito metu Prezidentė aplankė Tauragės industrinį parką, kuriame dirba daugiau kaip 100 tautiečių, grįžusių iš emigracijos. Tauragės industrinis parkas gali būti pavadintas regiono sėkmės istorija. Prieš dešimt metų įkurtame privačiame industriniame parke veikia dešimt užsienio ir lietuviško kapitalo įmonių  (Ansell, Trelleborg, Bach, Elka, Egersund, Nofir ir kt.), kurios įsteigė 800 darbo vietų.

  Daugiau informacijos: http://tauragesradijas.lt/d-grybauskaite-taurages-pavyzdys-rodo-kad-emigrantai-nori-grizti-i-lietuva-audio-nuotr/

   

  Nuotraukoje: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Tauragės indusrtinio parko steigėjais Birute, Antanu, Linu ir Dariumi Stankais

  Skaityti plačiau
 • 2017 Spalio 30d.
  Gamybos meistro krizė: geriausias specialistas tampa silpnu vadovu?

   

  2017 m. spalio 26 d. UAB "Grand partners" kartu su Tauragės apskrities verslininkų asociacija pakvietė  gamybinių įmonių vadovus į Tauragės krašto muziejaus konferencijų salėje vykusiems bendriems Vadovų pusryčiams - seminarą, tema "Gamybos meistro krizė:  geriausias specialistas tampa silpnu vadovu?", kuriame kartu su gamybos įmonių vadybos konsultantu Gediminu Anužiu aptarė gamybininkams aktualias temas:

  • Kaip pasitelkti gamybinį personalą LEAN principų įgyvendinimui?
  • Kaip pagreitinti pokyčius gamyboje, jei meistrai priešinasi bet kokioms naujovėms?
  • Kas padidintų gamybos darbuotojų lojalumą ir padėtų sumažinti kaitą?
  • Kaip užtikrinti, kad žemiausios grandies vadovai (meistrai) atstovautų įmonės interesams?
  • Kaip stiprinti meistrų gebėjimą savarankiškai spręsti problemas ir prisiimti atsakomybę?

   

  Verslo konsultantai Dovaldas Kušlikis ir Gediminas Anužis pasidalino gerąja praktika, kaip sukurti nuoseklią meistrų ugdymo sistemą, sumažinti darbuotojų kaitą bei padidinti įrengimų efektyvumą.

   

  Renginį vedęs gamybos įmonių vadybos konsultantu Gediminas Anužis itin aiškiai išdėstė dažniausiai įmonėje esamu nesusikalbėjimu tarp vadovo, vidurinės grandies ir jos pavaldinių priežastis;  pagrindines daromas klaidas; apie sunkumus atsiradusiems iš specialisto pareigų paaukštintiems darbuotojams; nuotaikingai papasakojo apie sprendimo būdus susidariusioms situacijoms spręsti. Viena iš galimybių teisingai įvertinti situaciją įmonėse būtų praktiniai vadovų mokymai, kuriuose šiuo metu aktyviai dalyvauja TAVA narys UAB „Vilkyškių pieninė".

   

   

  Seminare dalyvavę TAVA gamybos įmonių atstovai ir vadovai,  svečiai iš Tauragės r. savivaldybės, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus turėjo išskirtinę galimybę pasidalinti savo įmonėse esama situacija, patirtimi, iškylančiais sunkumais, problemų sprendimo būdais; pasidalino gerąja praktika, pavyzdžiais. Dalyviai žavėjosi konsultantų žiniomis, kaip suvaldyti  dažnose gamybos įmonėse atsiradusias vadovavimo problemas,  pateikiant aktualius sprendimo būdus, t. y. vadovų mokymus įmonės vadovavime ištiktai "krizei".

  „Meistrų akademijos mokymai - labai patiko ir net viršijo lūkesčius. Sužinojau daug naudingų dalykų. Mūsų įmonės meistrams jie būtų labai reikalingi. Išmoktų greitai ir operatyviai spręsti iškylančias problemas, ar net užbėgti joms už akių, kas, manau, padidintų darbo našumą. Taip pat norečiau, kad Tauragėje vyktų vadovų mokymai".  UAB „Brolenta“ direktorius Vytautas Remeikis

   

   

  "TAVA ir UAB GRAND PARTNERS organizuotas renginys buvo aktualus, įdomus, šiltas, nuoširdus, emocingas. Seminaro metu gauta geroji praktika padės praplėsti savo galimybių ribas ir tapti efektyvesniais". Kauno kolegijos Tauragės skyriaus rektorė Jolanta Čelnienė.

   

  GRAND PARTNERS specialistai įvairių grandžių vadovų akademijas organizuoja ir veda jau daugiau nei 12 metų. Tai ypatingai populiari, didelio Klientų dėmesio sulaukusi įmonės paslauga.

  Nuo pat įsikūrimo 2004-aisiais, GRAND PARTNERS komandoje vyrauja įsitikinimas, kad bet kurios organizacijos ilgalaikė sėkmė priklauso nuo jos žmonių. Todėl daugiausiai dėmesio visuomet skyrėme vadovams bei jų komandoms.

  „Dirbdami su visų grandžių vadovais (nuo įmonių, departamentų ir padalinių vadovų iki meistrų gamybinėse bei parduotuvių vedėjų prekybinėse įmonėse) padedame jiems pasiekti rezultatų, pasitelkiant savo kolektyvą. Darbuotojams skirtų mokymų metu sukuriame sąlygas atsisakyti pasenusių nuostatų, praplėsti savo galimybių ribas ir tapti efektyvia komanda“.  Grand Partners

   

  GRAND PARTNERS Meistrų akademija pristatymą TAVA nariams rasite www.tava.lt puslapio "Naudinga informacija" skiltyje http://www.tava.lt/naudinga-informacija/85-uab-grand-partners-meistru-akademija-pristatymas-tava-nariams

  Skaityti plačiau
 • 2017 Spalio 28d.
  Apskaitos, mokesčių pasikeitimai ir pasiūlymai per 2017 m. spalio mėn.

   

   

  UAB „Added Value“ rubrika:

  Apskaitos, mokesčių pasikeitimai ir pasiūlymai per 2017 m. spalio mėn.

   

  ŽEMĖS MOKESČIUI SUMOKĖTI – LYGIAI TRYS SAVAITĖS

    

  Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos informuoja, kad privačios žemės savininkams apskaičiavo už 2017 metus mokėtiną žemės mokestį bei šiandien pateikė žemės mokesčio deklaracijas VMI Elektroninio deklaravimo sistemoje deklaravimas.vmi.lt, be to, mokesčio sumas galima peržiūrėti sistemoje „Mano VMI" www.vmi.lt/manovmi. Tiems žemės savininkams, kurie nėra VMI elektroninių paslaugų vartotojai, žemės mokesčio deklaracijos siunčiamos klasikiniu paštu ir adresatus jos pasieks iki lapkričio 1-osios. Žemės valdytojai mokestį turi sumokėti iki š. m. lapkričio 15 d.

  Pažymėtina, kad VMI žemės mokestį apskaičiuoja pagal Registrų centro pateiktas žemės sklypų vertes ir pagal kiekvienos savivaldybės tarybos individualiai nustatytus žemės mokesčio tarifus, kurie gali svyruoti nuo 0,01 iki 4 proc. 2017 m. savivaldybių tarybų patvirtintus žemės mokesčio tarifus galima sužinoti VMI svetainėje http://www.vmi.lt/cms/zemes-mokestis2.

  Mokesčių administratorius primena, kad žemės mokestis yra mokamas už gyventojams ir įmonėms nuosavybės teise priklausančią privačią žemę, išskyrus už miško žemę ir žemės ūkio paskirties žemę, kurioje įveistas miškas. Nauji žemės savininkai mokestį moka, jei žemę įsigijo pirmąjį pusmetį, o jei antrąjį pusmetį – tuomet žemės mokestis turės būti mokamas nuo kitų metų.

            www.vmi.lt 

   

  FORMUOJAMA NAUJA PRAKTIKA – GYVENTOJUS PASIEKS VMI PRANEŠIMAI SU APSKAIČIUOTA MOKĖTINA GPM SUMA

   

  Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR finansų ministerijos informuoja, jog valdydama itin daug informacijos apie gyventojų pajamas ir sandorius, pirmą kartą gyventojams išsiųs pranešimus su pagal VMI duomenis apskaičiuota mokėtina GPM suma, kurią gyventojai turės sumokėti per 10 darbo dienų. Pranešimai bus siunčiami pajamas privalėjusiems deklaruoti, bet to nepadariusiems gyventojams, kuriems VMI dar kovo mėn. buvo parengusi visiškai užpildytas metines pajamų deklaracijas už 2016 m.

  Šiuo metu pranešimai parengti gyventojams, kuriems 2016 m. mokėtina GPM suma susidarė dėl jiems pritaikyto per didelio metinio ar papildomo neapmokestinamojo pajamų dydžio (NPD). Vėliau pranešimai bus formuojami gyventojams, kurie, remiantis VĮ „Regitros" duomenimis, neišlaikę 3 metų pelningai pardavė automobilį.

  Pranešimuose bus nurodyta konkreti suma, kurios gyventojui nesumokėjus, VMI įgys teisę ją išieškoti iš gyventojo lėšų.

  www.vmi.lt

   

  ILGAI DIRBOTE IR JUS ATLEIDO? „SODRA“ TURI GERĄ ŽINIĄ

   

  Nuo liepos įsigaliojus naujajam Darbo kodeksui lojaliems darbuotojams, toje pačioje darbovietėje nepertraukiamai dirbusiems daugiau kaip 5 metus ir darbdavio iniciatyva, ne dėl savo kaltės, iš jos atleistiems, numatyta papildoma apsauga. Jie gali kreiptis į „Sodrą“ dėl ilgalaikio darbo išmokos skyrimo.

  Iš tiesų, norint gauti ilgalaikio darbo išmoką, būtina atitikti tam tikrus reikalavimus:

  • darbuotojas turi būti atleistas darbdavio iniciatyva ne dėl savo kaltės (pagal Darbo kodekso  57 straipsnį);
  •     įmonėje, iš kurios žmogus atleistas, jis turi būti nepertraukiamai išdirbęs ilgiau kaip 5 metus;
  •     per 3 mėnesius nuo atleidimo su tuo pačiu darbdaviu nesudarė darbo sutarties;
  •     kreipėsi dėl išmokos ne vėliau kaip per 6 mėnesius nuo atleidimo.

  Atkreiptinas dėmesys, kad buvusiems biudžetinių įstaigų ir Lietuvos banko darbuotojams šias išmokas skirs ir mokės ne „Sodra“, o buvęs darbdavys.

  Ilgalaikio darbo išmoka mokama nepriklausomai nuo kitų išmokų. Kitaip tariant, jei žmogus taip pat gauna, pavyzdžiui, nedarbo išmoką, ilgalaikio darbo išmoka jam taip pat gali būti skirta ir mokama.

  Išmokos dydis apskaičiuojamas pagal paskutinių 12-os mėnesių atlyginimų vidurkį, neskaitant to mėnesio, kurį darbuotojas buvo atleistas. Kokią išmoką gaus žmogus, priklausys ir nuo to, kiek metų jis dirbo darbovietėje, iš kurios buvo atleistas. Išdirbusiems nuo 5 iki 10 metų išmokama vieno mėnesio darbo užmokesčio dydžio ilgalaikio darbo išmoka, dirbusiems nuo 10 iki 20 metų – dviejų, dirbusiems daugiau kaip 20 metų – trijų mėnesių išmoka.

                                                                                                                                                                                     www.sodra.lt

   

  SENJORAMS „SODRA“ JAU MOKA DIDESNES PENSIJAS

                       

  Dėl spalį pasikeitusios bazinės pensijos, „Sodra“ šiomis dienomis senjorams išmoka didesnes pensijas. Skaičiuojama, kad turintiems didesnį negu 30 metų stažą žmonėms senatvės pensija vidutiniškai didėja apie 4,7 proc. arba apie 13,5 euro.

  Didėja ne tik senatvės, bet ir kitų rūšių socialinio draudimo pensijos – netekto darbingumo (invalidumo), našlaičių ir kitos, kurių dydis priklauso nuo bazinės pensijos. Nepadidėjo tik našlių pensijos.

  Išaugusias pensijas lapkritį gaus ir nedirbantys bei socialinio draudimo pensijos negaunantys pareigūnai bei kariai – didėja jiems mokamas pareigūnų ir karių valstybinės pensijos priedas už tarnybą.

  Dėl bazinės pensijos padidėjimo visiems, turintiems būtinąjį stažą, senatvės pensija išaugs vienodai – po 11 eurų. Papildomai pensijos padidės tiems, kas yra įgiję didesnį negu 30 metų darbo stažą.  Kiek konkrečiai padidės žmogaus pensija, priklausys nuo individualiai sukaupto stažo.

                                                                                                                                                                                          www.sodra.lt

          


      Susisiekite, norėdami gauti daugiau informacijos:

       

      UAB „Added Value“                                                 El. p.: arvydas@avalue.lt

      Aerodromo g. 33, LT-72186 Tauragė                         Mob. nr.: 8 (684) 48887

  Skaityti plačiau
 • 2017 Spalio 27d.
  Tauragės apskrities verslininkų asociaciją papildė naujas narys

  2017 m. spalio mėn. 25 d. TAVA tarybos posėdžio metu, TAVA taryba pasveikino naują įmonę - uždarą akcinę bendrovę "Danra", papildžiusią TAVA narių gretas.

   

  UAB "Danra" dirba paslaugų sferoje:  atlieka žemės kasimo darbus, nuomoja statybinę techniką.

   

  TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė pasveikino naują įmonę, įteikdama bendrovės direktoriui Danieliui Rašinskui TAVA nario pažymėjimą bei palinkėjo aktyvaus bendradarbiavimo.

   

  UAB „Danra“ įkurta 2012 m, dirba 48 darbuotojai.

  Bendrovės direktorius – Danielius Rašinskas .  

  Bendrovės kontaktiniai duomenys:

  Adresas: Trako g. 22, Šarkų km., Šilalės r.,  tel. +370 667 69999; el. paštas: danrawood@gmail.com

  Skaityti plačiau
 • 2017 Spalio 24d.
  Renginys „Kovon dėl Lietuvos laisvės ir garbės!“

  2017 m. spalio 24  d. TAVA tarybos narė Jurgita Austrevičienė dalyvavo Lietuvos kariuomenės Motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija“ Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų bataliono (toliau KMPB) renginyje  „Kovon dėl Lietuvos laisvės ir garbės!“,  kuris vyko Kęstučio bataliono nuolatinės dislokacijos vietoje.

   

  Pulkininkas leitenantas Gediminas Latvys (LK JŠ J9 valdyba) pristatė Ginkluoto pilietinį pasipriešinimą  valstybės gynyboje; LK strateginės komunikacijos departamento pulkininkas leitenantas Linas Idzelis pravedė diskusijas apie valstybės gynybą, jos svarbą kiekvieno  Lituvos piliečio gyvenime; KMPB vadas majoras Andrius Jagminas pristatė batalioną, supažindinino su bataliono infrastruktūra, turima technika/ginkluote, norintys buvo pavažinėti su šarvuočiu M113 ir kt.

   

   

  J. Austrevičienės nuotraukos

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UAB Baltprojektas
 • IĮ R-Sportas
 • UAB Uliksas
 • UAB Marko dizainas
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Tauraplastas
 • UAB Egersund Net
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Netmark
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Alantas
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB SDG
 • UAB Solregis
 • Tauragės kredito unija
 • UAB Dangija
 • UAB Bremena
 • UAB Biceda
 • UAB Rimsauga
 • UAB Added Value
 • UAB Gralis
 • Ansell Protective Solutions Lithuania
 • Telia Lietuva
 • UAB Tauragės autobusų parkas
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Brolenta
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Margas
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB Infoface
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Egidas
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Metta
 • UAB Onija
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Feniksas
 • UAB Švytis
 • UAB Selentė
 • AB Modest
 • UAB Taurana
 • UAB Darbo turas
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB Molupis ir Ko
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Tauragės vandenys
 • UAB Senasis medvėgalis
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)

Naujienlaiškis

Prenumeruoti