Naujienos

 • Ir vėl nuostabioji TAVA 2023 Lapkričio 7d.
  Ir vėl nuostabioji TAVA "atviro verslo" savaitė subūrė moksleivius "įšokti į tėvų klumpes"

  Tauragės apskrities verslininkų (TAVA) asociacija, susidedanti iš 93 įmonių - narių yra atvira ir socialiai atsakinga organizacija, 2023 m. nuo spalio 23 d. iki 27 d. organizavo Atviro Verslo savaitę. TAVA nariai (įmonės) minėtomis dienomis sukvietė ikimokyklinio ugdymo vaikus, gimnazijų, progimnazijų moksleivius, Tauragės profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir kt. mokymo įstaigų moksleivius ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su verslininkų vykdoma veikla, verslo procesais, bei pasidalinti veiklų įkūrimo istorijomis.

   

  Šiemet jaunimą buvo pasiruošusios priimti 45 TAVA įmonės  ir TAVA partneriai: Tauragės apskrities ligoninė, Tauragės rajono savivaldybė, Kauno kolegijos Tauragės sk., Tauragės profesinio rengimo centras, bendradarbystės centras "Spiečius",  Tauragės „STEAM“ atviros prieigos centras, UAB „Tauragės autobusų parkas“, UAB „Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras“, UAB „Tauragės vandenys“, Užimtumo tarnybos Tauragės sk., VšĮ „Žaliasis regionas“. Jaunimas taip pat savo iniciatyva lankėsi ir kitose miesto įstaigose.

  Džiaugiamės, kad prie verslo savaitės prisijungė ir TAVA veikla susidomėjo  dvi įmonės „Sweet express“, kuri perėmė „saldžią“ veiklą iš  TAVA narės UAB „ Hanzos brasta“ ir UAB „Stido“.

   

  Atsiliepimai apie aplankytas įmones:

   

  Tauragės kabelinė televizija (TVK)

  Tauragės apskrities verslininkų asociacija vėl pakvietė asociacijai priklausančias įmones bei TAVA partnerius bendradarbiauti, organizuojant „Atviro verslo savaitę“ jaunimui - pažintines ekskursijas įmonėse ir įvairiose įstaigose gimnazijų, progimnazijų, vidurinių, pagrindinių mokyklų klasių moksleiviams.

  Tauragės televiziją šiemet aplankė Tauragės ,,Šaltinio" progimnazija 7c klasės mokiniai ir jų auklėtoja Inesa Siutilienė. Dėkojame mokiniams už domėjimąsi televizijos užkulisiais, parodytas iniciatyvas duoti interviu, drąsą klausti bei įgarsinti tekstą, o labiausiai dėkojame, kad atvykote!!! Mums, televizininkams, taip pat buvo labai įdomu dar kartą peržvelgti savo darbus ir susipažinti su jumis visais!

  Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija

  Karjeros savaitė „Šok į tėvų klumpes“ – savęs pažinimo ir atradimų keliu

  Spalio 23–27 dienomis Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko karjerai ugdyti skirta pažintinė netradicinė savaitė „Šok į tėvų klumpes“, per kurią sutiko ne tik daug malonių savo profesijomis besididžiuojančių žmonių, bet ir galėjo patirti, kas yra širdžiai mielas darbas, kaip svarbu pasirinkti profesiją, kuri būtų ir darbas, ir gyvenimo būdas.

  Mokinius buvo pasiruošusios priimti net 48 Tauragės apskrities verslininkų asociacija (TAVA) ir jų partnerių įmonės bei organizacijos. 1–8 klasių mokiniai su mokytojais dalį jų ir aplankė: Tauragės rajono savivaldybę, Tauragės apylinkės teismą, VšĮ Tauragės ligoninę, UAB „Autobusų parką“, Klaipėdos regioninio valstybės archyvo Tauragės filialą, Tauragės krašto muziejų „Santaka“, Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą, Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių, „Vagos“ knygyną, vairavimo mokyklą UAB „Biceda“, įmones UAB „Taurų kedras“, UAB „Stido“, UAB SDG Tauragės skyrių, kavinę „Sweet express“, UAB TOC odontologijos centrą, duonos namus „Meduolis“, kepyklėlę „Bandelių jūra“. Mokiniams užsiėmimus vedė Doleta Vaznienė – veterinarijos gydytoja, Sigitas Klymantas – ūkininkas, gyvūnų globėjas.

  Skaityti daugiau: https://mazvydas.eu/.../537-karjeros-savaite-sok-i-tevu...

   

  Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyrius

  Tauragės Jovarų pagrindinės mokyklos Gaurės skyriaus 2 ir 4 kl. mokiniai dalyvavo Tava verslo savaitė” pažintinėje ekskursijoje saldumynų parduotuvėje-kavinėje ,,Swet exspress”. Mokiniai susipažino su pardavėjo-barmeno darbu. Taip pat buvo pavaišinti kvapnia kakava. Nors mokiniai buvo apsupti saldumynais, bet buvo pakalbėta apie sveiką mitybą, saldumynų daromą žalą organizmui, saikingą jų vartojimą. Pabaigoje vaikai apžiūrėjo, įsigijo saldėsių. Dėkojame parduotuvėlės kolektyvui už šiltą, malonų priėmimą. 

  Pažintinė 1b klasės ekskursija elektriniu autobusu. ,, TAVA VERSLO SAVAITĖ 2023". Dėkojame Tauragės Autobusų parkui už nuostabią ekskursiją, suteiktas žinias, dovanas. Lina Butvydiene

   

  Tauragės „Versmės“ Gimnazija  

  Tauragės „Versmės“ gimnazijos mokiniai spalio 23-27 dienomis dalyvavo TAVA verslo savaitėje.

  Buvo puiki galimybė mokiniams susipažinti su įvairių įmonių atstovais ir gauti įžvalgų apie verslo pasaulį bei galimas karjeros galimybes.

  Keliaudami po įmones mokiniai susipažino su įmonių veikla, verslo ypatumais, įvairiomis profesijomis. Turėjo galimybę pabendrauti su įmonės atstovais ir sužinoti apie jų darbo sritis, atsakomybę ir kasdienį gyvenimą. Atstovai moksleivius skatino atsakyti į klausimus apie įmones, darbo saugą ir kt. Pažintis gali padėti pasirinkti karjeros kelią ateityje. Moksleiviai, lankydami įmones, nuotraukose užfiksavo įdomiausias akimirkas ir dalyvaus Tauragės rajono bendrojo ugdymo mokyklų fotografijų „Pasimatuok profesiją“ parodoje 2023 m. lapkričio 16 d. Tauragės apskrities verslininkų asociacijos metų renginyje „Geriausios 2022 m. TAVA įmonės“, nuo 2023-11-17 iki 2023-12-01 fotografijos bus eksponuojamos Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centre, 2023 m. gruodžio mėnesį paroda vyks Tauragės regiono karjeros centre.

  Profesinis veiklinimas UAB „ELKA RAINWEAR“

  II s klasės mokinė Augustė Stonytė

  II s klasės mokiniai lankėsi įmonėje UAB „ELKA RAINWEAR“, gaminančioje nuo lietaus (vandens) apsaugančią produkciją. Su veikla supažindino įmonės vadovė Rima Zeringienė. Vadovė papasakojo, jog įmonė priklauso danams. Danijoje yra priimami užsakymai ir atliekami pardavimai, o Tauragėje vykdoma prekių gamyba. Tauragėje dirba 78 darbuotojai, o Danijoje – 23. Pagaminama produkcija siunčiama į 40 pasaulio šalių. Daugiausiai produkcijos parduodama Vokietijai, o gaminiai pasiekia net Kanadą ir Japoniją. Mokiniai buvo supažindinti su guminių batų, neperšlampamų kelnių, liemenių ir kitų prekių gamyba. Taip pat matė, kaip kuriami gaminių brėžiniai, gaminamos drabužių etiketės, pakuojamos prekės. Iš viso įmonė gamina 4000 skirtingų modelių gaminių. Smalsiausi mokiniai už pateiktus klausimus ir atsakymus buvo apdovanoti išskirtinėmis įmonės dovanomis. Dėkojame direktorei Rimai Zeringienei už informatyvų įmonės pristatymą ir nuoširdų bendravimą

  Profesinis veiklinimas Duonos namai UAB „Meduolis“

  II r klasės mokinė Agnė Žebelytė

  II r klasės mokiniai apsilankė UAB „Meduolis“. Įmonės vadovė supažindino su konditerio profesijos ypatumais. Turėjome galimybę apžiūrėti gamybines patalpas bei paragauti UAB „Meduolis“ produkcijos. Profesinis veiklinimas patiko, nes sužinojome, kokį kelią nueina maisto gaminiai, kol patenka ant mūsų stalo.

  Profesinis veiklinimas SDG įmonėje

  I a klasės mokinė Kamilė Kuraitė

  Spalio 27 dieną mes, I a klasės mokiniai, apsilankėme SDG įmonėje, kuri Tauragėje veikia jau 16 metų ir teikia įmonių vadovams profesionalią pagalbą darbuotojų saugos ir sveikatos klausimais. Susitikimo metu atsakinėjome į klausimus apie saugų darbą ir už teisingus atsakymus buvome įvertinti saugos prizais ir pavaišinti karštu šokoladu. Sužinojome, kad SDG (Saugaus Darbo Garantas) padeda ukrainiečiams, atvykusiems dirbti į mūsų šalį.

  Dėkojame SDG komandai už suteiktas žinias ir šiltą priėmimą.

  Profesinis veiklinimas vairavimo mokykloje „Biceda“

  II s klasės mokinė Aistė Gerdauskaitė.

  Spalio 27d. ,,Versmės“ gimnazijos II s klasės mokiniai lankėsi vairavimo mokykloje „Biceda“. Šios mokyklos direktorius supažindino su vairavimo teisių įgijimo subtilybėmis, papasakojo apie reikalavimus laikant vairuotojo teises, pademonstravo įvairių eismo situacijų, kurių dalyviai buvo vairuotojai, pėstieji bei dviratininkai. Pateikė daug pavyzdžių iš vairavimo egzaminų, tad turėjome galimybę atsakyti į konkrečius klausimus. Direktorius, išvardindamas vairuotojų kategorijas, iššifravo mokyklos pavadinimą. Sužinojome, kad Tauragės „Biceda“ ruošia beveik visų kategorijų vairuotojus, įmonė turi didžiausią mokomąjį transporto parką Tauragės miete.

  Dėkojame „Bicedos“ direktoriui už išsamų pasakojimą.

  Profesinis veiklinimas draudimo bendrovėje „Olvirga“

  TB 2 klasės mokinės

  2023 m. spalio 25 d. TB2 klasės mokinės lankėsi draudimo brokerių bendrovėje „OLVIRGA“.

  Mokinės sužinojo, kad draudimo brokeris – tai nepriklausomas draudimo tarpininkas, kurio funkcija – tarpininkavimas sudarant draudimo sutartis bei konsultavimas draudimo klausimais. Draudimo brokeriai bendradarbiauja su keletu draudimo kompanijų, o norint tapti draudimo brokeriu reikia išlaikyti sudėtingą egzaminą bei nuolat tobulinti savo žinias. Todėl bendrovės direktorė Olė Žūlinė akcentavo, kad svarbu išmokti mokytis, nes dirbant visus darbus reikia įdėti daug pastangų ir turėti motyvacijos.

  TAVA verslo savaitė 2023 m. buvo puiki galimybė mokiniams įgyti naudingos informacijos apie verslo pasaulį ir karjeros galimybes ateityje.

  Nuoširdžiai dėkojame įmonių vadovams, darbuotojams, gimnazijos administracijai, klasių vadovams, mokiniams už aktyvų dalyvavimą.

  Karjeros specialistė Danutė Bajorinienė

   

  Regina Mikaitienė.  Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla

   

  Pažintinė 6b klasės ekskursija į UAB "Meduolis". TAVA VERSLO SAVAITĖ 2023". Dėkojame įmonės direktorei Irenai Kamandulienei už įdomią ekskursiją, suteiktas žinias. Ačiū visam kolektyvui už gaminių pristatymą ir degustaciją. 

   

  Regina Babonaitė PaulikaitienėJovarų pagrindinės mokyklos Lauksargių skyrius

   

  Šiandien, Lauksargių skyriaus 1-4 klasių mokiniai dalyvavo "TAVA verslo savaitė" 2023 edukacijoje, "Tauragės žaliosios idėjos, vaikų skatinimas važinėtis ekologiškais autobusais, išgryninant jų naudą gamtai".

  Dėkojame Autobusų parkui už šiltą priėmimą, patirtus įspūdžius, žinias ir dovanas.

   

  Daugiau informacijos apie TAVA verslo savaitės įspūdžius su nuotraukomis rasite TAVA Facebook tinklalapyje https://www.facebook.com/tava.lt 

   

   

  Nuoširdžiai dėkojame TAVA įmonių, kitų verslo įmonių ir organizacijų, mokymo įstaigų vadovams ir jų moksleiviams

   už gražų abipusį bendradarbiavimą! 

  "Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla. – J. V. Gėtė.

   

   

  Pranešimą paruošė: TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Nuotraukos  - iš moksleivių asmeninio archyvo.

   

  Skaityti plačiau
 • 2023 Spalio 23d.
  Bendrovė ELKA RAINWEAR mini 20 metų veiklos Jubiliejų!

  2023 m. spalio 23 d. TAVA narė, Danijos kapitalo bendrovė "Elka Rainwear" mini 20-ąjį veiklos Jubiliejų! TAVA pirmininkas Marius Jucikas ir tarybos nariai, asociacijos vardu, pasveikino UAB "Elka Rainwear"  bendrovės direktorę, TAVA tarybos narę Rimą Zėringienę ir kolektyvą sėkmingai ir su meile vykdant ilgametę bendovės veiklą!

  "Elka Rainwear“ produkcija pasiekia daugiau kaip 40 pasaulio šalių. Didžiąją dalį produkcijos, skirtos žvejybai, perka Norvegijos laivynai, gaminami drabužiai mados linijai „Elka fashion“, apranga Norvegijos, Danijos policijai, vaikams, medicinos įstaigoms ir kt.

  „Elka Rainwear“ plėtoja socialiai atsakingo verslo modelį, nuolat prisideda prie visuomeninių projektų.

  Skaityti plačiau
 • 2023 Spalio 22d.
  Tauragė oficialiai pradeda bendradarbiavimą su dar vienu Ukrainos miestu - Lutsku.

  Tauragė oficialiai pradeda bendradarbiavimą su dar vienu Ukrainos miestu - Lutsku.

  Nors bendradarbiavimas tęsiasi nuo 2016 metų, tačiau oficiali bendradarbiavimo sutartis pasirašyta tik dabar.

  Praėjusias 3 dienas kartu su Romualdas Vaitkus, Sigitas Mičiulis ir Marius Jucikas praleidome Ukrainoje lankydami miestus partnerius - Lutską ir Ternopilį.

  Pagrindinis tikslas pasikalbėti su šių miestų merais Ihor Polishchuk ir Сергій Надал bei nuspręsti, kaip Tauragė gali prisidėti prie Ukrainos pergalės prieš teroristus ir okupantus, kaip galime padėti pasirūpinti pabėgėliais iš rytų Ukrainos ir kuria linkme turėtų toliau būti vystomas bendradarbiavimas tarp miestų ir tautų.

  Aplankėme karių reabilitacijos centrą, pabėgėlių centrą, greitosios pagalbos centrą ir turėjome daug pokalbių apie padėtį fronte ir miestuose. Emocijų tikrai labai daug.

  Pagrindinė mintis, kuri sukosi galvoje važiuojant namo, kad palyginus su Ukrainos tauta ir miestais, galime sakyti, kad mes Lietuvoje jokių problemų neturime, arba jos pakankamai nereikšmingos, kai virš mūsų galvos taikus dangus. Tikiu, kad su viso demokratinio pasaulio pagalba taikaus dangaus sulauks ir Ukrainos žmonės.

  Slava Ukraini!

   

  Informacija savo Facebook paskyroje pasidalino Tauragės meras Dovydas Kaminskas 

  https://www.facebook.com/dovydas.kaminskas.7/posts/pfbid05FjFP8aV6bL41meji997MnS2RcZWExXoLrUPdBCdyqSfJ19oqe2EvxEtv5nTmeTUl

  Skaityti plačiau
 • 2023 Spalio 5d.
  Pažintinė ekskursiją į unikalų muziejų "Atominis bunkeris" Kaune

  Spalio 5 d. TAVA nariai aplankė unikalų muziejų "Atominis bunkeris", kuris įsikūręs 6 metrų gylyje po žeme Kaune. Tai privati kolekcija, kurią sudaro daugiau nei 1200 neįprastų ir veikiančių eksponatų iš abiejų pasaulinių karų, tarpukario, Šaltojo karo ir dabartinių laikų. Čia galima pamatyti didžiausią Baltijos šalyse radijo ryšio, telefonų, telegrafo, karinių įrašymo prietaisų, Morzės kodo raktelių ekspoziciją. Taip pat čia eksponuojama slapta sekimo įranga ir prietaisai, naudoti NKVD, KGB ir milicijos bei didžiausia Europoje dujokaukių kolekcija, kurioje – net dujokaukės kūdikiams bei arkliams: http://www.atominisbunkeris.lt/

   

  Apsilankymas muziejuje "Atominis bunkeris" paliko stiprų įspūdį, verčiantį susimąstyti apie mūsų tautos praeitį ir paveldą. Tai ne tik technikos muziejus, bet ir istorijos pamoka, kuri atskleidžia civilinės saugos ir slaptųjų tarnybų paslaptis. Tai vieta, kur galima sužinoti daug naujų faktų ir išbandyti įvairius prietaisus. Tai puiki proga pamatyti kaip atrodė ir veikė sovietinės epochos technika ir kaip ji skyrėsi nuo šiuolaikinės. Tai taip pat galimybė prisiliesti prie istorijos ir pajusti Šaltojo karo atmosferą.

   

  Antrojoje dienos pusėje nariai dalyvavo pažintinėje ekskursijoje AB „Volfas Engelman“ - nuo 1853 m. (su pertraukomis) Lietuvoje, veikiančioje sidro, giros, alaus darykloje, kuri yra trečioji pagal dydį gamintoja šalyje.

   

  Informacija paruošė: Jolanta Runzienė, TAVA administratorė

  Nuotraukų autorius: Marius Jucikas, TAVA pirmininkas

  Skaityti plačiau
 • 2023 Rugsėjo 28d.
  Susitikimas su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariu Ihor Huz bei Seimo vicepirmininku Pauliu Saudargu

  2023 m. rugsėjo 28 d.  Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi Ukrainos Aukščiausiosios Rados Tarpparlamentinių ryšių su Lietuvos Respublika vicepirmininkas Ihor Huz bei Seimo vicepirmininkas Paulius Saudargas.

  Susitikime su garbingais svečiais buvo aptartas Tauragės ir miestų partnerių Ukrainoje – Lucko bei Ternopilio – bendradarbiavimas. Pasidalinta patirtimis, papasakota apie Tauragėje nuo karo prieglobstį radusių ukrainiečių integraciją. Aukščiausiosios Rados narys I. Huz pristatė dabartinę padėtį karą išgyvenančioje Ukrainoje.

  Vėliau svečiai aplankė Tauragės industrinį parką, kuriame darbuojasi ir nemaža dalis Tauragėje prieglobstį nuo karo radusių Ukrainos gyventojų. Susitikime dalyvavo TAVA pirmininkas M. Jucikas ir TAVA tarybos narys S. Mičiulis.

  Skaityti plačiau
 • 2023 Rugsėjo 25d.Skaityti plačiau
 • 2023 Rugsėjo 21d.
  TAVA posėdyje svečiavosi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos įsteigtos gamybos įmonės VšĮ „Aksida“ direktorius Evaldas Rimskis

  2023 m. rugsėjo 20 d. TAVA posėdyje svečiavosi Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos įsteigtos gamybos įmonės VšĮ „Aksida“ direktorius Evaldas Rimskis, kuris pristatė įstaigos produkciją. Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga (LASS) yra organizacija, kuri siekia padėti žmonėms su regos negalia. Jų tikslas yra užtikrinti, kad aklieji ir silpnaregiai žmonės turėtų lygias galimybes visuomenėje. LASS teikia įvairias paslaugas, įskaitant orientacijos ir mobilumo mokymus, informacijos teikimą apie regos negalią, taip pat socialinę paramą ir pagalbą. VšĮ "Aksida" - socialinė įmonė, įkurta 1953 m., kurianti ir išlaikanti darbo vietas neįgaliesiems asmenims, gebanti užtikrinti ilgalaikį bendradarbiavimą su klientais. Pagrindinė veikla – pakavimo, surinkimo, paslaugų teikimas. Daugiau informacijos apie VšĮ „Aksida“ pateikta svetainėje  https://aksida.lt/ 

  Susidomėjusius įstaigos veikla, direktorius Evaldas Rimskis kviečia bendradarbiauti.

   

  Informacija paruošė TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Skaityti plačiau
 • 2023 Rugsėjo 4d.
  UAB "Švytis" mini 30-ąsias veiklos metines

  Nuoširdžiai sveikiname UAB „Švytis“ vadovą Antaną Stankų su 30- uoju veiklos Jubiliejumi!

  Tegul Jūsų darbus lydi sėkmė, platus bendraminčių, kolegų, šeimos ratas. Dėkojame už Jūsų indėlį ne tik bendrovės, bet ir Tauragės labui: atvirumą idėjoms, pagalbą ir paramą Tauragės žmonėms! Linkime Jums, Antanai, stiprios sveikatos, gyvenimiško džiaugsmo, energijos ir įkvėpimo tolimesniuose siekiuose!

  Skaityti plačiau
 • 2023 Rugpjūčio 22d.
  TAVA tarybos posėdyje svečiavosi UAB "TELE 2" atstovai

  Po gražios vasaros pertaukėlės, š. m. rugpjūčio 21 d.,  TAVA narius pakvietėme į TAVA tarybos posėdį aptarti svarbiausių likusių šių metų darbų. Svečiuose  - TAVA nariai, UAB „ Tele 2“ atstovai RŪTA PALAMARČUKĖ, verslo klientų projektų vadovė; AIDAS STOŠKUS, verslo komandos vadovas ir JONAS KUKLYS, verslo segmento vadovas pristatė ryšio pokyčius „Tele 2“ tinkle, Tauragės apylinkėse,  5G ryšio investicijas ir plėtrą bei pasidžiaugė pasiektomis naujovėmis tinklo klientams.

  Pašnekovai informavo ir apie kainų pokyčius nuo š. m. rugsėjo 1 d.  TAVA nariai šią informaciją mato prisijungę prie savo "Tele 2" internetinių paskyrų. Būsimas kainas TAVA nariams "Tele 2" atstovai pažadėjo dar paderinti.

    

  Posėdžio metu buvo diskutuojama apie TAVA metinį renginį „Geriausių 2022 m. įmonių rinkimai“, kurį šiais metais planuojama surengti lapkričio 16 d.

   

  TAVA Facebook informacija:

  https://www.facebook.com/tava.lt/posts/pfbid02Mu7SXb9JvZVczi6ZQgXuyZaEr8PV4gTmfcQNuCDhK3YwbNSDgorVMJKL4vwxXWFCl

   

  Informaciją paruošė TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • Graveris, MB
 • Tauragės radijas, VšĮ Šou imperija
 • Onija, UAB
 • Ansell Protective Solutions Lithuania, UAB
 • TAURA GROUP, UAB
 • Feniksas, UAB
 • Optimali idėja verslui, UAB
 • Tauragės nekilnojamo turto agentura, UAB
 • Tauragės kredito unija
 • Švytis, UAB
 • Metta, UAB
 • Infoface, UAB
 • Kvartalo Tinklas, UAB
 • Medicinos namai šeimai, UAB
 • Tele2, UAB Tauragės sk.
 • Medicum Centrum, UAB
 • Luminaris, UAB
 • Autoežeruona, A. Venckaus IĮ
 • Elka Rainwear, UAB
 • Topas LT, UAB
 • Uliksas, UAB
 • Eurobiuras, UAB
 • Bremena, UAB
 • Brolenta, UAB
 • Šedbaro Advokatų profesinė bendrija      
 • Kristensen & Kristensen, UAB
 • Marko dizainas, UAB
 • Meduolis, UAB, Duonos namai
 • Sigitos kepiniai, UAB
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • Ginara autoservisas, UAB
 • Modest, AB
 • Etada Freedom, UAB
 • Vailida, UAB
 • Solregis, UAB
 • Sigma Trans, UAB
 • Bitė Lietuva, UAB
 • Aliumina, UAB
 • Ferumeta, UAB
 • Tauragės Agrotechnika, UAB
 • Mildrena, UAB
 • Netmark, UAB
 • Jupiter Bach Lietuva, UAB
 • Ryšininkas, UAB
 • SDG, UAB Tauragės skyrius
 • Hanzos brasta, UAB
 • Rimsauga, UAB
 • Agavos prekyba, UAB
 • Antras planas, UAB
 • Šviesos blyksnis, UAB
 • Meta, UAB
 • Gabrelle, UAB
 • Alantas, UAB
 • Tūkstantis mylių, UAB
 • Požerūnų malūnas, MB
 • Benera, UAB
 • Nagoja, UAB
 • Olvirga, UADBB draudimo brokeris
 • Šaukštelis, UAB
 • GBY, UAB
 • Klasmann-Deilmann Laukėsa, UAB
 • Šiaulių bankas, AB Tauragės KAS
 • SBAUTO, UAB
 • Švaros abėcėlė, UAB
 • Televizijos komunikacijos, Lietuvos ir Vokietijos UAB
 • Darbo turas, UAB
 • Verslas kitaip, UAB
 • Taurana, UAB
 • Narasa, MB
 • GRIFS AG, UAB Tauragės skyrius
 • Roada, UAB
 • Biceda, UAB

Naujienlaiškis

Prenumeruoti