Naujienos

 • Tauragės 2023 Gegužės 6d.
  Tauragės "Spiečius" atšventė 5-ąjį Gimtadienį

  Gegužės 5 d. Tauragės "Spiečius" šventė 5-ąjį gimtadienį! Jau penkerius metus Tauragės „Spiečius” padeda pradedantiesiems, smulkiesiems verslininkams auginti savo verslus!

  Spiečiaus kolektyvą pasveikino TAVA tarybos narys Vilmantas Liorančas

  Daugiau informacijos su nuotraukomis:

  https://www.facebook.com/spieciuscoworking/posts/pfbid02EfgvZYAZ12kSZtiK3EjHS9AiaY4zfPsp3wGGNkm2QStNhGEpVRqMpVGvrDegQHGZl

  Skaityti plačiau
 • 2023 Balandžio 7d.Skaityti plačiau
 • 2023 Balandžio 7d.
  Tradicinei ŽALIAJAI OLIMPIADAI pasibaigus

  Balandžio 6 d. gimnazijoje vyko Tauragės regiono 8-9 kl. Mini Žalioji olimpiada. Rungėsi 11 komandų iš Jurbarko, Šilalės ir Tauragės rajonų mokyklų.

  Mokiniai turėjo atsakyti į gana sudėtingus, kartais suktus klausimus, sugebėti greitai apibūdinti gamtamokslines sąvokas, išspręsti galvosūkį apie anglies dioksido gausėjimo atmosferoje priežastis ir atlikti kitas užduotis. Moksleivius sveikino renginio globėjas, Tauragės savivaldybės tarybos narys Sigitas Mičiulis, LR Seimo nario Romualdo Vaitkaus patarėja Diana Skarbalė, kuri saldžiais prizais apdovanojo visus dalyvius. Esame dėkingi olimpiados rėmėjams, TAVA įmonėms: UAB „Bremena“, UAB „Šaukštelis“, UAB „Topas LT“ ir Liberty Beach – jaunimo poilsio zonai, Tauragės RATC, kurių prizai pradžiugino laimėtojus ir visus paskatino toliau domėtis aplinkosauginiais klausimais ir ruoštis kitai olimpiadai. Olimpiados nugalėtojai tarp 8 kl. – Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos komanda, tarp 9 (I gimn.) kl. – Tauragės „Versmės“ gimnazistai. II vietas užėmė – Jurbarko rajono Šimkaičių J. Žemaičio pagrindinės mokyklos devintokai ir Žygaičių gimnazijos aštuntokai. III vietoje – Tauragės M. Mažvydo progimnazijos ir Jurbarko r. Šimkaičių J. Žemaičio pagr. mokyklos 8 kl. mokiniai bei Žygaičių gimnazijos devintokai.

  Atsisveikinome tardami iki pasimatymo, nes Žalioji olimpiada tapusi tradicine kvies susitikti. Ją šiltai prisimena ir buvę ankstesnių olimpiadų dalyviai.

  Vitalija Kalašinskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lijana Lileikytė, fizikos mokytoja

  Informacijos šaltinis: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02itqzZur4qqBkj2zGQ7GFzdb6UxMxCqkoJwDhpr8Yn2CKEcGUdEEwn5TtGo9SUknvl&id=100057225769145
  Skaityti plačiau
 • 2023 Balandžio 6d.
  Išvažiuojamasis TAVA tarybos ir narių posėdis bendrovėje "Meduolis"

  "Kol neparagausim ir napamatysim, tol nesužinosim" - tuo patys ir įsitikinome, apsilankę TAVA nario bendrovės „Meduolis“ Duonos namuose ir paragavę jų gaminamos produkcijos. Buvome maloniai nustebinti įmonės direktorės Irenos Kamandulienės ir kolektyvo svetingumu. Irena pravedė nariams pažintinę ekskursiją po gamyklą, papasakojo apie įmonėje įdiegtas technologijas, gamybos procesus, gaminamą produkciją bei jos tiekimą ir pardavimą visoje Lietuvoje. Šiuo metu įmonė turi apie 900 klientų.

  UAB „Meduolio“ kolektyvas savo produkcijos parama aktyviai prisideda prie miesto bendruomenių  ir mokyklų organizuojamų projektų bei šiuo metu reikalinga pagalba Ukrainai. Be saldžių dovanėlių neliko ir bendrovėje svečiavęsi TAVA nariai. 

   

  Informaciją paruošė TAVA administratorė Jolanta Runzienė

   

  TAVA Facebook informacija: https://www.facebook.com/tava.lt 

   

  Skaityti plačiau
 • 2023 Kovo 27d.
  SDG forumo „Aplinkosauga įmonėse“ akimirkos Kviečiame pasižiūrėti įrašą iš kovo 16 d. vykusio kasmetinio SDG forumo „Aplinkosauga įmonėse“, kuriame pranešimą „Tvari energija ir jos efektyvinimas. Pagalba verslui ir viešajam sektoriui“ skaitė TAVA tarybos narys, UAB "Bremena" įkūrėjas Sigitas Mičiulis: https://www.youtube.com/watch?v=op_7DVDYdRE     Trečius metus organizuotame forume didžiausias dėmesys skirtas gamybos tvarumo ir energijos tausojimo įmonėse temoms. Pranešėjai dalijosi žiniomis, idėjomis ir gerąja praktika, diskutavo apie švaresnę gamybą ir sutaupyti padedančias inovacijas, efektyvų išteklių naudojimą ir atsinaujinančių energijos šaltinių pritaikymą.   Forumas vyko Kauno „Žalgirio“ arenoje 2023-03-16.

  Nuotraukų autorius: Erikas Ovčarenko

  Visos forumo nuotraukos: https://www.dropbox.com/.../AABtajP9FirfpyO2S993fIDqa...

  Naujienos viešinamos taip pat ir TAVA FB tinklalapyje

   

   

  Informaciją pauošė: TAVA administratorė Jolanta Runzienė

   

  Skaityti plačiau
 • 2023 Kovo 24d.
  Fotografijų paroda „Pasimatuok profesiją“

  Verslo savaitės akimirkos – fotografijų parodoje „Pasimatuok profesiją“

   

  Jau ne pirmus metus vykstantis bendradarbiavimas tarp Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ir rajono mokyklų, organizuojant Verslo savaites, šiemet vainikuotas paroda, kuria atsidėkota už galimybę mokiniams susipažinti su verslo įmonėmis ir jų partneriais ir pasimatuoti profesiją.

  Tauragės rajono bendrojo ugdymo mokyklų projekto „Pasimatuok profesiją“ metu praėjusių metų lapkričio antrąją savaitę įvairių klasių mokiniai lankė rajono įmones, įstaigas, organizacijas ir susipažino su profesijomis, vykdoma veikla, darbo procesais, sėmėsi patirties, kuri svarbi renkantis ateities kelią. Tiesa, rajono įmonėse mokiniai laukiami ir lankosi ne tik per Verslo savaitę, bet ir visus mokslo metus.

  Apibendrindami ir kartu norėdami padėkoti už šiltą priėmimą pristatėme apsilankymų įmonėse, įstaigose užfiksuotų akimirkų parodą TAVA susirinkime, kuris vyko Kultūros rūmuose.

  Kartu su „Versmės“ gimnazijos karjeros specialiste Danute Bajoriniene padėkojome už ne vienerius metus organizuojamas Verslo savaites, nuoširdų bendradarbiavimą, geranoriškus priėmimus  įmonėse, įstaigose, už galimybę mokiniams pasimatuoti įvairias profesijas. Martyno Mažvydo progimnazijos muzikinės studijos „Dainos teatro“, kuriai vadovauja Vilma Venckienė, solistė Urtė dovanojo muzikinį kūrinį.

   

  Tauragės Martyno Mažvydo karjeros specialistė Daiva Poškienė

  Skaityti plačiau
 • 2023 Kovo 23d.
  TAVA pirmininkas Marius Jucikas perrinktas antrajai kadencijaiIRINA SADAUSKIENĖ  

   

  Prieš keletą dienų įvyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ataskaitinis rinkiminis susirinkimas. Išrinkta nauja TAVA taryba, Marius Jucikas perrinktas antrajai asociacijos vadovo kadencijai.

  Dvejus metus organizacijai vadovavęs UAB „Metta“ direktorius Marius Jucikas susirinkime asociacijos nariams pateikė metų ataskaitą. Kalbėta apie metų eigoje kilusias problemas ir jų sprendimą, veiklą įvairiose darbo grupėse, partnerių veikloje, konferencijose, įgytą patirtį išvykose pas kolegas laisvosiose ekonominėse zonose Klaipėdoje ir Kaune, tarpusavio bendradarbiavimo aspektus, renginius.

   

  Gera vadovauti organizacijai, kuri vienija bendraminčius. Visus uždavinius, iššūkius sprendėme kartu, o tai ir yra svarbiausia asociacijos veikloje. Aš pats šioje organizacijoje nuolat mokausi, ekonominių aplinkybių ir kasdienybės akivaizdoje tai daro ir kiti asociacijos nariai.

   

  Po TAVA pirmininko rinkimų kalbintas Marius Jucikas aptarė savo pirmąją kadenciją ir sakė, kad dvejus metus užsiėmė įdomia ir naudinga regiono verslui veikla.

  – Sutikau daug įdomių žmonių, įgijau nepakartojamos patirties, – minėjo naujai kadencijai perrinktas M. Jucikas. – Gera vadovauti organizacijai, kuri vienija bendraminčius. Visus uždavinius, iššūkius sprendėme kartu, o tai ir yra svarbiausia asociacijos veikloje. Aš pats šioje organizacijoje nuolat mokausi, ekonominių aplinkybių ir kasdienybės akivaizdoje tai daro ir kiti asociacijos nariai.

  Praėjusiais metais nemenku sukrėtimu tapo karas Ukrainoje. Tai buvo iššūkis ir verslo bendruomenei: trūkinėjantys artimi verslo ryšiai, partnerystės su įmonėmis ir Rusijoje, ir Ukrainoje. Tauragės apskrities verslininkų asociacija ėmėsi padėti pabėgėliams, rinko paramą Ternopilio miesto savivaldybei, kartu su Tauragės rajono savivaldybe, kitomis įmonėmis ir organizacijomis bei geros valios piliečiais svariai prisidėjo prie paramos rinkimo šaliai, kuri priešinasi Rusijos agresoriui. Į Ternopilio miestą ir į frontą iš viso išsiųsti 5 vilkikai, 1 autobusas, 4 greitosios medicinos pagalbos automobiliai, 50 visureigių automobilių su žvejybiniais tinklais, generatoriais, medikamentais, šildytuvais, šiltais drabužiais, medžiagomis neperšaunamų liemenių siuvimui Ukrainoje ir kita humanitarine pagalba.

  Anot M. Juciko, tikėtina, kad artimiausiu metu verslo laukia dar vienas iššūkis – bankinių palūkanų kilimas jau dabar pamažu pradeda „smaugti“ įmones. Po keleto mėnesių ekonomika tai pajus stipriau, tad ir asociacijoje reikės ieškoti būdų, kaip padėti savo narėms. 

  – Tačiau norisi kalbėti ir apie šviesesnius dalykus, kurie laukia TAVA narių ateityje. Bus susitikimų, išvykų pas kolegas, vyks kasmetiniai geriausios įmonės rinkimai, Atviro verslo savaitė, – sakė antrajai kadencijai išrinktas TAVA pirmininkas. – Asociacijos taryba atsinaujino trimis naujais nariais, į asociaciją praėjusiais metais įstojo septynios įmonės, tad, be kasdienės, įprastos veiklos, galbūt iš naujokų sulauksime pasiūlymų, idėjų, originalių minčių. Aš to tikiuosi, nes tikiu šiais žmonėmis, jų gebėjimais, jų žiniomis, jų energija.

   

  Pranešimai spaudai:

  Tauragės žinios: https://taurageszinios.lt/naujienos/verslas/2023/03/tava-pirmininkas-perrinktas-antrajai-kadencijai-18766

  Tauragės radijas: https://www.tauragesradijas.lt/naujiena/tava-pirmininkas-marius-jucikas-perrinktas-antrai-kadencijai-2071

  Tauragės kabelinės televizijos reportažą žiūrėkite: https://www.facebook.com/tava.lt/videos/930749331383853 IR https://www.youtube.com/watch?v=TGGprRuBxGQ

  Padėka TAVA verslo įmonėms nuo moksleivių: https://www.facebook.com/TauragesMartynoMazvydoBendruomene/posts/pfbid0FXZx5gZa66dDnLki77w3kbHXHNaAXUtrcQtVUq9nedQ8FB113b1BEud6yMcVMHNTl

   

  Naujienas ir nuotraukas rasite ir FB paskyroje: https://www.facebook.com/tava.lt/

   

  Skaityti plačiau
 • 2023 Vasario 23d.
  Išvažiuojamoji ekskursija į bendroves "Mittet" ir "Deltrian"

  Vasario 23 d. TAVA tarybos nariai, asmenine iniciatyva, dalyvavo išvažiuojamoje ekskursijoje dvejuose tarptautinio norvegų ir belgų kapitalo įmonėse UAB  “Mittet” ir UAB „Deltrian“, kurios gamybinę veiklą vykdo Mosėdyje, Skuodo rajone. Už ekskursijos organizavimą dėkingi minėtų įmonių partnerei UAB „Elka Rainwear“ direktorei, TAVA tarybos narei Rimai Zėringienei. Asociacijos tarybos nariai turėjo galimybę susipažinti su bendrovių vykdoma gamybine veikla bei pasidalinti asociacijos įmonių gerąja veiklos patirtimi.

   

  UAB „Mittet“ norvegų kapitalo įmonė (direktorė Jūratė Kabalinienė),  2001 m. veiklą pradėjusi nuo dirbtinio kailio – megztos ilgapūkės trikotažinės medžiagos rūbams ir avalynei gamybos palaipsniui išplėtė savo  asortimentą, įtraukdama  dirbtinį kailį dažymo voleliams, ortopediniams gaminiams, naminių gyvūnų ir žirgų priežiūrai, specialios paskirties antklodėms ir patiesalams, automobilių pramonei ir namų valymui,  baldų pramonei. Tai vienintelė kompanija Baltijos šalyse galinti dygsniuoti medžiagas rūbams ne tik siūlais, bet ir ultragarsu.

   

  Tarptautinė belgų kapitalo bendrovės „Deltrian“ industrijoje dirba daugiau kaip 50 metų. Veikla Lietuvoje apsiriboja tik gamybine dalimi – gamina oro valymo filtrus. Bendrovės „Deltrian“  padalinio Mosėdyje vadovas Vaidotas Grikšas pasakojo, kad  „Deltrian“ veiklą pasirinko įsikurti būtent Skuodo krašte, kadangi organizacijos savininkų pozicija ir pagrindinis tikslas yra būti kuo arčiau klientų, o Skuodo rajonas yra puiki vieta, iš kurios galima patogiai, lanksčiai ir greitai aptarnauti klientus, esančius Skandinavijos ir Baltijos šalyse bei kurti pridėtinę vertę tiek „Deltrian“ organizacijai, tiek ir visai Skuodo rajono bendruomenei.

  Bendrovėje dirba daugiau nei 50 darbuotojų, bet kolektyvas nuolat pildomas. „Deltrian“ turi didžiulių tikslų augti ir plėstis, o tai galima padaryti tik su motyvuotais ir darbščiais kolegomis. Pagal organizacijos standartus bendrovė turi laiku ir kokybiškai pagaminti ir pristatyti klientams oro valymo filtrus, kurie tampa ypač svarbia sveiko gyvenimo dalimi.

   

  Dėkojame bendrovių „Mittet“ direktorei Juratei Kabalinienei ir „Deltrian“  padalinio Mosėdyje vadovui Vaidotui  Grikšui už svetingą priėmimą.

   

  TAVA FB paskyros informacija:

  https://www.facebook.com/tava.lt/posts/pfbid02KXQTChSTKTUayYtQ3pBhj66FB4n27v5ch3uEfmhj5vYAs7ahtYjAdicvbeCgs4cDl

   

  Informaciją paruošė: TAVA adminisratorė Jolanta Runzienė

  Skaityti plačiau
 • 2023 Vasario 15d.
  INFORMACIJA DĖL TAURAGĖS APSKRITIES VERSLININKŲ ASOCIACIJOS NARIŲ VISUOTINIO – RINKIMINIO SUSIRINKIMO 2023-03-16

  Gerb. TAVA nariai – įmonių vadovai, TAVA partneriai, svečiai,

   

  2023 m. kovo 16 d. (ketvirtadienį) 17.00 val. Tauragės Kultūros rūmų konferencijų salėje, adresu S. Dariaus ir S. Girėno g. 3, vyks visuotinis - rinkiminis Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (toliau TAVA) narių susirinkimas.

  TAVA narių ir svečių registracija: 16.30 val.

  Pagrindiniai darbotvarkės klausimai:

  Susirinkimo Pirmininko, Sekretoriaus ir Įgalioto nario rinkimai TAVA visuotinio narių susirinkimo protokolo pasirašymui, tvirtinimui ir visais kitais, su šiuo susirinkimu susijusiais formalumais, atlikimui. TAVA 2022 m. veiklos ataskaitos pristatymas ir tvirtinimas.

         Pranešėjas -  Marius Jucikas, TAVA pirmininkas.

  TAVA 2022 m. finansinės atskaitomybės pristatymas ir tvirtinimas.

         Pranešėja -  Jurgita Austrevičienė, TAVA tarybos narė.

  TAVA pirmininko dviejų (2023 ÷ 2025) metų kadencijai rinkimai. TAVA tarybos dviejų (2023 ÷ 2025) metų kadencijai rinkimai. Dėl komisijos išrinkimo rinkiminių biuletenių skaičiavimui ir rezultatų suvedimui. Kiti asociacijos klausimai: 1. Dėl TAVA nario mokesčio kainos pasiūlymo ir tvirtinimo nuo 2024 m. Tauragės r. savivaldybės programos pagalba verslui pristatymas.

         Pranešėja - Aušra Stankienė, plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausioji specialistė.

  Pranešimas tema „Ukraina, Lietuva ir Rosija - išplauta istorija ir kaip viskas tarpusavyje  susiję“.

  Pranešėjas - Robertas Petrauskas, rašytojas, istorijos pasakotojas, „Tūkstantmečio  vaikai“ vedėjas.

   

  Po susirinkimo -  TAVA įmonių vadovų (atstovų) bei svečių bendravimas neformalioje aplinkoje – furšete.

  Apie dalyvavimą iš anksto prašome pranešti el. paštu info@tava.lt arba tel. 8 685 66 553.

  Narių dalyvavimas visuotiniame susirinkime yra būtinas! Jeigu įmonės vadovas negali dalyvauti susirinkime, prašome įgalioti ir deleguoti kitą įmonės darbuotoją pasirašyti ant rinkiminio biuletenio ir kitų visuotinio susirinkimo punktų (Įgaliojimo pavyzdys pridedamas).

  Pagarbiai, TAVA taryba

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • Optimali idėja verslui, UAB
 • Tauragės kredito unija
 • Ginara autoservisas, UAB
 • Šviesos blyksnis, UAB
 • Klasmann-Deilmann Laukėsa, UAB
 • Bremena, UAB
 • Agava, I. Alijošienės PKF
 • Bitė Lietuva, UAB
 • Meduolis, UAB, Duonos namai
 • Ferumeta, UAB
 • S-MEDIA GRUPĖ, MB
 • Šedbaro Advokatų profesinė bendrija      
 • Modest, AB
 • Autoežeruona, A. Venckaus IĮ
 • Kvartalo Tinklas, UAB
 • GBY, UAB
 • Roada, UAB
 • Tele2, UAB Tauragės sk.
 • Topas LT, UAB
 • Verslas kitaip, UAB
 • Luminaris, UAB
 • Bekonas, UAB
 • Ansell Protective Solutions Lithuania, UAB
 • Švytis, UAB
 • Elka Rainwear, UAB
 • Požerūnų malūnas, MB
 • Metta, UAB
 • Medicinos namai šeimai, UAB
 • Vilivitas, UAB
 • Eurobiuras, UAB
 • Televizijos komunikacijos, Lietuvos ir Vokietijos UAB
 • Autotauragė, UAB
 • Kristensen & Kristensen, UAB
 • Jupiter Bach Lietuva, UAB
 • Feniksas, UAB
 • Olvirga, UADBB draudimo brokeris
 • GRIFS AG, UAB Tauragės skyrius
 • Meta, UAB
 • Alantas, UAB
 • TAURA GROUP, UAB
 • Uliksas, UAB
 • Brolenta, UAB
 • Netmark, UAB
 • Marko dizainas, UAB
 • Šiaulių bankas, AB Tauragės KAS
 • Ryšininkas, UAB
 • Hanzos brasta, UAB
 • Sigma Trans, UAB
 • Aliumina, UAB
 • Darbo turas, UAB
 • Infoface, UAB
 • Tauragės Agrotechnika, UAB
 • SBAUTO, UAB
 • Švaros abėcėlė, UAB
 • Tauragės radijas, VšĮ Šou imperija
 • Tauragės nekilnojamo turto agentura, UAB
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • Medicum Centrum, UAB
 • Sigitos kepiniai, UAB
 • SDG, UAB Tauragės skyrius
 • Graveris, MB
 • Nagoja, UAB
 • Etada Freedom, UAB
 • Egersund Net, UAB
 • Biceda, UAB
 • Mildrena, UAB
 • Tūkstantis mylių, UAB
 • Rimsauga, UAB
 • Taurana, UAB
 • Onija, UAB
 • Šaukštelis, UAB
 • Solregis, UAB
 • Benera, UAB

Naujienlaiškis

Prenumeruoti