Naujienos

 • 2017 Vasario 21d.
  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos posėdis

  2017 m. vasario 21 d. TAVA pirmininkė G. Stulginskienė dalyvavao  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos posėdyje.

  Projekto „Verslo laiptai“ aptarimas  Nacionalinio verslo konsultantų tinklo veiklos organizavimo ir administravimo tvarkos aprašo keitimo projekto aptarimas. Nacionalinės lošimų ir žaidimų verslo asociacijos prašymo svarstymas. Lietuvos kaimo turizmo asociacijos ir Lietuvos turizmo rūmų prašymo svarstymas.

  Posėdžio protokolą rasite: http://ukmin.lrv.lt/uploads/ukmin/documents/files/SVV%20tarybos%20protokolas%202017-02-21%20pdf.pdf

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2017 Vasario 15d.
  Tauragės regiono plėtros tarybos posėdis

  2017 m. vasario 15 d. TAVA tarybos narys D. Stankus dalyvavo Tauragės regiono plėtros tarybos posėdyje, kuris vyko Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centre, Tauragės raj. Posėdyje dalyvavo vidaus reikalų ministras E. Misiūnas. 

  Posėdžio metu svarstyti šie klausimai:

  Regioninės politikos  2014-2020 m. Lietuvoje įgyvendinimas. Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės rengiamo Lietuvos valstybinių aukštųjų mokyklų tinklo optimizavimo plano. Dėl Regionų plėtros tarybų ir Regioninės plėtros departamento prie Vidaus reikalų ministerijos atsakomybės ir funkcijų, įgyvendinant 2014–2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. ES paramos 2014-2020 m. Tauragės regione įsisavinimo būklės  apžvalga. Dėl Tauragės regiono plėtros tarybos 2015 m. spalio 19 d. sprendimo Nr. 51/9S-26 „Dėl Tauragės 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 10 prioriteto „Visuomenės poreikius atitinkantis ir pažangus viešasis valdymas“ Nr. 10.1.3-ESFA-R-920 priemonės bendro regioninės svarbos projekto įgyvendinimo problemų. Dėl finansinio ir veiklos audito UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centre (TRATC). Dėl Tauragės RPT atstovo delegavimo į sudaromą 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos stebėsenos komitetą. Tauragės regiono plėtros tarybos ataskaita už 2016 metus. Kiti klausimai.

  Papildomas klausimas. Dėl Tauragės regiono projektų sąrašo, patvirtinto Tauragės regiono plėtros tarybos 2016 m. gruodžio 14 d. sprendimu Nr. 51/9S-36 „Dėl Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos priemonės 05.4.1-CPVA-R-302  „Aktualizuoti savivaldybių kultūros paveldo objektus“ iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų siūlomų bendrai finansuoti Tauragės regiono projektų sąrašo patvirtinimo“ pakeitimo.

  Posėdyje akcentuota, kad didesnis dėmesys turi būti skiriamas  regioninei politikai, užsiminta apie planus Tauragės regione įsteigti pareigybę, kuri dirbtų verslo klausimais su VšĮ „Versli Lietuva“, VšĮ „Ivestuok Lietuvoje“ ir kt. (Posėdžio protokolą prisegsime kartu su TAVA žiniomis kaip priedą).

  Skaityti plačiau
 • 2017 Vasario 13d.
  Tauragės teritorinės darbo biržos „Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos“ komisijos posėdžiai.

  2017 m. vasario 13, 20 ir 28 dienomis.  TAVA tarybos nariai J. Austrevičienė, R. Stasytis ir narys M. Jucikas dalyvavo Tauragės teritorinės darbo biržos „Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atrankos“ komisijos posėdžiuose.

  Vykstančių posėdžių metu buvo vykdoma pateiktų paraiškų atranka: pirmiausiai buvo atliekama paraiškų, jų priedų ir paraiškų teikėjų atitikties Aktyvios darbo rinkos politikos priemonių įgyvendinimo sąlygų ir tvarkos aprašo reikalavimams įvertinimas, o po to galutinis paraiškų, kurios atitiko Aprašo reikalavimus, kokybės vertinimas.

  Skaityti plačiau
 • 2017 Vasario 3d.
  Regiono verslo ir bendruomenės apdovanojimų ceremonija „Tauragės Metų Žmogus 2016“.

  2017 m. vasario 3 d.  Tauragės sporto centro BASTILIJOS salėje įvyko regiono verslo ir bendruomenės apdovanojimų ceremonija „Tauragės Metų Žmogus 2016“.  Šiais metais kasmetinis TAVA organizuojamas renginys „Geriausios TAVA įmonės“ atsinaujino, buvo ieškoma naujovių. Pirmą kartą šis nominacijų projektas buvo organizuojamas kartu su Tauragės Radijo komanda, kuri jau penktą kartą organizuoja iškiliausių Tauragės krašto žmonių pagerbimo ceremoniją. Renginio metu buvo apdovanotos geriausios asociacijos įmonės ir kartu už reikšmingus neatlygintinus darbus bendruomenės labui nusipelnę Tauragės krašto žmonės. Tai buvo šiltas, padėkos ir pagarbos kupinas vakaras, su įspūdinga koncertine programa, kurioje dalyvavo charizmatiškasis Martynas Kavaliauskas ir ką tik savo veiklos 25-etį atšventęs Kauno Bigbendas, vadovaujamas dirigento Petro Tadaro. Renginį vedė Rima Latožienė ir Marijus Žiedas.
   Daug kam kilo įvairių minčių, kaip gi sporto centro „Bastilijos“ salėje, kur tokia „įdomi“ akustika, bus galima susikalbėti, išgirsti, suprasti kalbančiuosius? Kaip pasiseks pirmą kartą susijungus bendram renginiui Tauragės apskrities verslininkų asociacijai (TAVA) ir Tauragės Radijui? Juk iki šiol Metų žmogaus apdovanojimus ir metų verslo nugalėtojus šios organizacijos skelbdavo atskirai? Tačiau visi nuogąstavimai užsimiršo, vos tik užėjus į „Bastilijos“ sporto salę. Čia laukė netikėtas ir malonus vaizdas: net 57 elegantiški staleliai ir prie jų grakščios kėdės svečiams, didelė ir jauki, skoninga scena, jos gale ekranas, salės grindys uždengtos kilimine danga, lubos ir sienos drapiruotomis medžiagomis ne tik sugeriančiomis garsą, bet ir puošniai atrodančiomis.
   Kai salėje pasirodė ir užgrojo Kauno bigbendas, kai prakalbo tikri profesionalai renginio vedėjai populiarusis diktorius, LRT laidų vedėjas Marijus Žiedas ir Rima Latožienė, abejonių neliko – skamba gerai, renginys bus įdomus ir turiningas.
   Pristatant visus nominantus, apie kiekvieną iš jų iš ekrano kalbėjo kolegos, draugai, bendradarbiai, pažįstami, artimieji. Tokiu būdu salėje sėdintys žiūrovai, kurių buvo arti 250, ir Tauragės kabelinės televizijos žiūrovai (renginys buvo tiesiogiai transliuojamas per Tauragės kabelinę televiziją), susidarė pilnesnį vaizdą apie nominuoto žmogaus asmenybę, apie nominuotas verslo įmones, jų vadovus ir kodėl verta juos apdovanoti
   garbingais titulais. Tauragės kabelinė televizija tikrai pasistengė ir surinko daug vertingos, įdomios informacijos, ją gražiai sumontavo ir skoningai pateikė žiūrovams.


  2016 M. BENDRUOMENIŲ APDOVANOJIMAI:

  Pirmoji nominacija „Bendruomenės siela“. Laureatu tapo Kunigiškių kaimo bendruomenės „Kunigiškietis“ pirmininkas Mindaugas Lukošaitis. Tai jaunas, iniciatyvus, atgaivinęs bendruomenės veiklą žmogus. Jis dirba ne tik savo bendruomenės labui, bet ir telkia kaimynines bendruomenes – organizavo bendruomenių, kurias jungia Šešuvis (Gaurės, Baltrušaičių, Kunigiškių) baidarių žygį šia upe. Rudenį inicijavo tų pačių bendruomenių dviračių žygį. Tai parodo, kad jam rūpi ne tik bendruomenė, bet ir mūsų kraštas. Puikiai bendrauja ir su jaunais, ir su vyresniais bendruomenės nariais. Žmonės juo pasitiki ir gerbia. Apdovanojimą įteikė ir pasveikino LR Seimo narė Aušrinė Norkienė.

  Antrosios nominacijos „Metų pareigūnas“ nugalėtoja paskelbta Rasvita Stirbienė, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio vyriausioji patrulė. Darbą komisariate patrulė pradėjo 2014 metais. Pareigūnės artimieji sako, kad moterį ši profesija žavi dėl adrenalino. Ji nuo vaikystės buvo drąsi. Be to darbe nuolat yra kur tobulėti, reikia turėti tam tikrą žinių bagažą ir, žinoma, šias žinias nuolat atnaujinti. Visuomenė labiausiai žino istoriją, kada jaunas vyras bandė nusižudyti, ketindamas nušokti nuo tilto, ir pareigūnės veiksmų dėka jį pavyko išgelbėti. Dar už vieną išgelbėtą gyvybę visą gyvenimą jai bus dėkingas žmogus ir jo artimieji, kuriems ji padėjo gaisro metu. Laureatę pasveikino ir atminimo raštą įteikė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis. Jis tuo pačiu pasidžiaugė renginiu ir tuo, kad susijungė bendram tikslui, nusipelniusių žmonių pagerbimui – TAVA ir Tauragės Radijas.

  Tauragės ligoninės Vaikų ligų skyriaus vedėją Eugenijų Margį dėl jo profesijos, profesionalumo ir atsidavimo darbui pažįsta visa Tauragė. Jam dirbant, užaugo ištisa pacientų karta: dabar jis gydo savo buvusių pacientų vaikus. Gydytojas tiek atsidavęs darbui, kad, atrodo, gyvena vien tik darbu, o darbas gydant vaikus, yra jo gyvenimo būdas. Gražių žodžių gydytojo adresu pasakė Tauragės Švenčiausiosios Trejybės parapijos klebonas, dekanas Vytautas Gedvainis. Jis ir pasižadėjo nominaciją ir gėles asmeniškai perduoti laureatui Eugenijui Margiui, dėl svarbių priežasčių nedalyvavusiam renginyje.

  Tauragiškė Aistė Survilaitė jau dešimtmetį aktyviai šoka sportinių šokių klube „Spindulys“ ( vadovė Brigita Grinvaldaitė-Banienė). Paskutinius trejus metus Aistė poroje šoko su klaipėdiškiu Edvinu Ringiu iš sportinių šokių klubo „Žuvėdra“. Ši jauna šokėjų pora garsino Tauragės kraštą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Pora Lietuvos Lotynų Amerikos sportinių šokių čempionate jaunimo grupėje iškovojo Lietuvos čempionų titulus ir įgavo teisę dalyvauti Europos ir Pasaulio sportinių šokių čempionatuose. Tarptautinėse LA varžybose Alytuje „Alytus Open 2016“ pora WDSF Jaunimo LA grupėje iškovojo I-ąją vietą. Lietuvos LA čempionate Klaipėdoje „Jaunimas iki 21-erių metų“ pora iškovojo sidabro medalius ir tapo Lietuvos vicečempionais. Klaipėdoje vykusiame WDSF LA Pasaulio Tarptautinėse varžybose „Klaipėda Open 2016“ LA jaunimo grupėje pora laimėjo I-ąją vietą. Pora varžybose dalyvavo ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, visose varžybose užimdami prizines vietas. Aistė ir Edvinas Šiaurės Europos šalių čempionate tapo čempionais ir pasipuošė iškovotais aukso medaliais. Svarbiausiose Pasaulio WDSF LA sportinių šokių varžybose pora pateko į pusfinalį ir iškovojo 11-tąją vietą, tai geriausias rezultatas iš visų Lietuvos LA šokėjų porų per paskutinius aštuonerius metus. Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovei Dianai Vaitiekienei regalijų Aistei nepavyko įteikti, nes šokėja, „Metų pasiekimo“ nominacijos laureatė, šiuo metu yra išvykusi į Italiją treniruotėms, tačiau per savo mamą renginio organizatoriams perdavė džiaugsmo ir padėkos žinutę.

  „Skolos nominacijos“ savininku pripažintas kultūros veteranas, žurnalistas, rajoninių, regioninių, respublikinių renginių vedėjas ir konkursų laureatas, Tauragės literatų klubo Žingsniai“ vienas iš įkūrėjų, dabartinis klubo pirmininkas, poezijos knygos „Grojimas šukomis“ autorius, kelių leidinių, knygų bendraautoris ir redaktorius, „Jūros“ ansamblio solistas (40 metų), Lengvosios muzikos orkestro vokalistas, pirmasis tiesioginių Tauragės televizijos laidų vedėjas, Tauragės radijo laidų vedėjas, pedagogas, apskrities dainų švenčių, parodų organizatorius Eugenijus Šaltis.
  „Už tai, ką padarei Tauragės krašto kultūrai, žurnalistikai, švietimui, literatūrai, paveldosaugai, Už atiduotą laisvalaikį, atostogas, ne darbo valandas, tam, kad Tauragės kultūra išlaikytų aukštą kultūrinį lygį. Tik tu pats gali suskaičiuoti, kiek valandų atidirbai festivaliuose, konkursuose, repeticijose, sueigose, renginiuose, reprezentuodamas Tauragės krašto kultūrą ir tai darei neatlygintinai. Todėl nominacija ir vadinasi - „Skolos nominacija“- įteikdamas apdovanojimą sakė vienas iš šio renginio organizatorių, Tauragės Radijo vadovas Valdas Latoža.
   

  Po bendruomeninių nominacijų įteikimo buvo pagerbti ir geriausi Tauragės apskrities verslininkai, verslo įmonės.


  UŽ 2016 M. METŲ PASIEKIMUS ĮVERTINTOS ŠIOS TAVA ĮMONĖS:

  Jurbarko krašto verslininkų sąjunga „Geriausia 2016 m. įmone“ paskelbė UAB "DK Statyba". Šios garbės bendrovė nusipelnė už plėtrą, naujų darbo vietų kūrimą. Bendrovės direktorius Daivaras Rybakovas. Apdovanojimą įteikė Jurbarko krašto verslininkų sąjungos prezidentas Rimantas Žičkus.

  Jurbarko rajono verslininkų organizacija geriausia 2016 metų įmone išrinko UAB "Sanmonta", direktorius Antanas Pocevičius. Jurbarko rajono verslininkų sąjungos pirmininkas Gintaras Stoškus įteikė apdovanojimus šiai įmonei.

  Pagėgių savivaldybės verslininkų asociacija geriausia 2016 m. įmone išrinko UAB „Klaipėdos mėsinė“, generalinis direktorius Gintaras Valančius. Įmonę pasveikino ir apdovanojo Pagėgių sav. administracijos direktorė Dainora Butvydienė.

  Šilalės rajono verslininkų sąjunga nominacijos „Geriausia 2016 m. įmonė“ savininke pripažino Juzefos Gečienės įmonę. Šilalės rajono verslininkų sąjungos pirmininkas Singaras Vytaras pasveikino ir apdovanojo įmonės savininkę Juzefą Gečienę.

  Tauragės apskrities verslininkų asociacijos geriausią 2016 m. Tauragės įmonę paslaugų sektoriuje – UAB „Solregis“, vadovė Daiva Razbadauskienė, pasveikino TAVA pirmininkas Vilmantas Liorančas.

  Tauragės apskrities verslininkų asociacijos geriausią 2016 m. Tauragės įmonę gamybos sektoriuje - UAB „Alantas“, direktorius Juozas Kniukšta, pasveikino Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus.

  TAVA RENGINĮ VEDĖ LRT LAIDŲ VEDĖJAS MARIJUS ŽIEDAS IR TAURAGĖS RADIJAS LAIDŲ VEDĖJA RIMA LATOŽIENĖ

  RENGINIO METU KONCERTAVO MARTYNAS KAVALIAUSKAS IR KAUNO BIGBENDAS, VADOVAUJAMAS DIRIGENTO PETRO TADARO

          

      

  DĖKOJAME:

  Generaliniam rėmėjui: UAB „Tele2“.
  Pagrindiniams rėmėjams: I. Alijošienės PKF „Agava“, UAB „Solregis“ UAB „Lenktas medis“.
  Informaciniams rėmėjams: Laikraščiui „Tauragės žinios“, taip pat Tauragės radijas ir UAB „Lietuvos ir Vokietijos Televizijos komunikacijos“.

  Nuoširdžiausia padėka visiems už dalyvavimą kasmetiniame TAVA renginyje. Raginame aktyviau dalyvauti rinkimuose sekančiais metais. Tai puiki galimybė įvertinti savo pasiekimus, pasidžiaugti kitų sėkme, turiningai praleisti laiką kartu.

  „Pavyko suburti labai stiprią komandą renginiui organizuoti. Pavyko ir su vedėjais, ir su Kauno bigbendu, ir charizmatiškuoju Martynu Kavaliausku, kuris labai maloniai nuteikė žiūrovus, ir su svečių pamaitinimu, kurį ruošė „Požerūnų malūnas“, vadovaujamas Vidučio Šeštoko. Visi dirbo labai daug ir nuoširdžiai. Todėl rezultatas geras, ir kraštui nusipelnę žmonės, ir verslininkai tinkamai pagerbti“,- pavykusiu renginiu džiaugėsi vienas iš šio renginio organizatorių, TAVA pirmininkas Vilmantas Liorančias.

  Nuotraukų apžvalgą rasite nuorodoje https://www.facebook.com/Taurag%C4%97s-MET%C5%B2-%C5%BDMOGUS-451790684869938/

   TAVA inform.
   Romualdo Vaitkaus nuotr.

   

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2017 Sausio 31d.
  VšĮ „Versli Lietuva“ eksporto skatinimo renginys.

  2017 m. sausio 31 d. TAVA nario UAB „Tauragės nekilnojamo turto agentūra“ direktorius G. Stanevičius ir K. Paulikas dalyvavo VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamame eksporto skatinimo renginyje.

  Renginio metu „Versli Lietuva“ atstovai apžvelgė šias temas:
   1. Eksporto skatinimo priemonių žemėlapis.
   2. Pardavimo proceso valdymas. Kaip parduoti daugiau.
   3. Kaip pasiekti maksimalių rezultatų dalyvaujant tarptautinėse parodose.
   4. Kaip kompleksinė komunikacija padeda įmonei augti.
   5. Sėkmės istorija.
   6. Individualios konsultacijos.

  Skaityti plačiau
 • -0001 Lapkričio 30d.Skaityti plačiau
 • -0001 Lapkričio 30d.
  Apskaitos, mokesčių pasikeitimai ir pasiūlymai per 2018 m. rugsėjo mėn.

   

  UAB „Added Value“ rubrika:

  Apskaitos, mokesčių pasikeitimai ir pasiūlymai per 2018 m. rugsėjo mėn.

   

  PASIKEITĖ DARBUOTOJŲ SKAIČIAUS APSKAIČIAVIMAS

    

  2018 m. rugsėjo 22 d. įsigaliojo atnaujintos vidutinio sąrašinio darbuotojų skaičiaus apskaičiavimo taisyklės.

  Vidutinio darbuotojų skaičiaus apskaičiavimo formulė nesikeičia, tačiau tvarka patikslinta ir papildyta naujomis nuostatomis: aptariama, kaip apskaičiuojamas vidutinis darbuotojų skaičius, jei pelno siekiančio juridinio asmens ataskaitiniai metai nesutampa su kalendoriniais metais arba yra trumpesni negu 12 mėnesių, paaiškinama, kad apskaičiuojant vidutinį darbuotojų skaičių sumuojami visi pelno siekiančio juridinio asmens darbuotojai, neatsižvelgiant į jų dirbtą laiką. Taip pat patikslinama darbuotojo samprata, kokie darbuotojai neįtraukiami į vidutinį darbuotojų skaičių, paaiškinama, kad šis skaičius apvalinamas taikant matematines apvalinimo taisykles. Naujos taisyklės taikomos rengiant 2019 m. sausio 1 d. ir vėliau prasidedančių ataskaitinių laikotarpių finansinių ataskaitų rinkinį, metinį pranešimą ir vertinant finansinių ataskaitų audito privalomumo reikalavimą. Vidutinio darbuotojų skaičiaus rodiklis taikomas vertinant, kokias finansines ataskaitas privalo pateikti įmonė, ar ataskaitas reikia audituoti. Su darbuotoju skaičiumi susijusioms mažoms įmonėms taikomos pelno mokesčio lengvatos, vidutinį darbuotojų skaičių reikia įrašyti į metinę įmonės statistinę ataskaitą.

  www.vz.lt

   

  NUO SPALIO 1 D. - SKAIDRESNĖS GYVYBĖS DRAUDIMO SUTARTYS

   

  Spalio pradžioje įsigalioja Draudimo įstatymo pakeitimai, kurie gyvybės draudimo bendroves įpareigos aiškiai nurodyti visus sutarties mokesčius. Taip pat draudimo bendrovės nuo kitų metų pradžios nebegalės imti mokesčio už investicinių krypčių valdymą, jei pačios to nedarys. Kiti įstatymo pokyčiai palies ir ne gyvybės draudimą – draudimo pasiūlymai turės atitikti draudėjo reikalavimus ir poreikius, taip pat jam turės būti pateikiamas pagrindinės informacijos dokumentas. Vartotojams bus paprasčiau apskaičiuoti tikrąją draudimo kainą, palyginti skirtingų bendrovių pasiūlymus ir pasirinkti naudingiausią. Deja, kol kas gyventojai drausdamiesi skirtingų draudikų pasiūlymus palygina daug rečiau, nei rinkdamiesi kitas finansines paslaugas.

  Turintiems gyvybės draudimą bendrovės turės pateikti aiškią ataskaitą apie sukauptą kapitalą ir visus išskaičiuotus mokesčius, o vartotojui nusprendus nutraukti sutartį nutraukimo mokestis turės atitikti tik su sutarties nutraukimu susijusias tiesiogines išlaidas arba turės būti lygus 2% sukaupto kapitalo vertės, bet neviršyti 50 Eur. Prieš ne gyvybės draudimo sutarties sudarymą draudėjui bendrovė turės pateikti pagrindinės informacijos dokumentą, kuriame standartizuota forma bus išdėstomos pagrindinės draudimo sutarties sąlygos.

  www.vz.lt

   

      Susisiekite, norėdami gauti daugiau informacijos:

        

      UAB „Added Value“                                                                 El. p.: arvydas@avalue.lt

      Aerodromo g. 33, LT-72186 Tauragė                                          Mob. Nr.: 8 (684) 48887

                                                                                                        www.addedvalue.lt

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UAB Tauragės autobusų parkas
 • UAB Darbo turas
 • UAB Sigitos kepiniai
 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Egidas
 • UAB Netmark
 • UAB Alantas
 • UAB Sigma Trans
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Vilivitas
 • UAB Benera
 • Tauragės kredito unija
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Molupis ir Ko
 • UAB Metta
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Marko dizainas
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • UAB Tauraplastas
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • UAB Bremena
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Topas LT
 • UAB Šaukštelis
 • Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Egersund Net
 • UAB Onija
 • UAB Infoface
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Taurana
 • UAB GBY
 • Telia Lietuva
 • UAB Rimsauga
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Biceda
 • UAB Brolenta
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB Solregis
 • UAB GRIFS AG
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB Tauragės vandenys
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Feniksas
 • UAB Nagoja
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB SDG
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB Added Value
 • UAB Švytis
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Gralis
 • UAB Medicum Centrum
 • AB Modest
 • UAB Uliksas

Naujienlaiškis

Prenumeruoti