TAVA Atviro verslo savaitės 2022 m. akimirkos

TAVA Atviro verslo savaitės 2022 m. akimirkos2022 Lapkričio 17d.

Tauragės apskrities verslininkų asociacija, atvira ir socialiai atsakinga organizacija, po dvejus metus trukusios pandeminės pertraukos, sukvietė TAVA įmones ir TAVA partnerius ir vėl bendradarbiauti, organizuojant Atviro verslo savaitę jaunimui  - pažintines ekskursijas įmonėse ir įstaigose šių metų lapkričio 7-11 dienomis. Asociacija kvietė gimnazijų, progimnazijų, vidurinių, pagrindinių mokyklų klasių moksleivius, priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikus, profesinio rengimo centro bei Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentus ir jų vadovus į savo įmones susipažinti su verslininkų vykdoma veikla, verslo procesais, bei pasidalinti "sėkmės" istorijomis.

Šiemet moksleivius buvo pasiruošusios priimti 38 TAVA ir kitos verslo įmonės bei organizacijos: Tame tarpe sudaryta galimybė apsilankyti ir pas TAVA partnerius:  Tauragės apskrities ligoninėje, Tauragės rajono savivaldybėje, Kauno kolegijos Tauragės skyriuke, Tauragės profesinio rengimo centre, bendradarbystės centre "Spiečius", UAB „Tauragės autobusų parkas“ Jaunimas taip pat savo iniciatyva lankėsi ir kitose miesto įstaigose.

 

Daugiau informacijos:

Atsiliepimai apie aplankytas įmones:

 

 

Tauragės "Martyno Mažvydo" progimnazija:

„Mokinius buvo pasiruošusios priimti net 38 Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) ir jų partnerių įmonės bei organizacijos. Dalį jų ir aplankė 1–8 klasių mokiniai su mokytojais: Tauragės rajono savivaldybę, UAB „Autobusų parkas“ stotį, duonos namus „Meduolis“, UAB „Team Kameleon Baltic“ siuvyklą, „Vagos“ knygyną, UAB „Solregį“, UAB „Netmark “ įmonę, AB Šiaulių banką, Tauragės kultūros centrą, Tauragės profesinio rengimo centrą, Tauragės apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą, Tauragės „Agrotechnikos“ įmonę, UAB „Alantas“, AB Lietuvos paštą, VšĮ Tauragės ligoninę, Tauragės „King“ piceriją, taksų veislyną „Rudę“, valstybinę miškų urėdiją Tauragės regioniniame padalinyje, medelyną, IĮ „Autoežeruona“, Taurų nuotykių parką, kepyklėlę „Prezo“, odontologijos kliniką „Sveika šypsena“, Jurbarko „Sandros“ meno namus, sudalyvavo edukacijoje Bitėnuose. Mokiniai ne tik lankėsi Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboje, bet ir sulaukė šios tarnybos darbuotojų mokykloje, sulaukė svečių ir iš urbanistikos ir architektūros konsultavimo ir projektavimo agentūros „Bluma“. Vyresnių klasių mokiniams užsiėmimus vedė Tauragės regioninio karjeros centro Karjeros konsultantė Ieva Juškevičienė, veiklinimo koordinatorė Irma Jurkšienė.“

Dėkojame jūsų asociacijai už suteiktą galimybę dalyvauti TAVA VERSLO SAVAITĖJE 2022 m., džiaugiamės bendravimu ir bendradarbiavimu. Tokios netradicinės dienos labai reikalingos ir naudingos, galima sužinoti apie įvairias profesijas, kokios kompetencijos joms reikalingos. Dalinamės nuotraukomis, mokinių ir mokytojų įspūdžiais. Prisegu nuoroda, kur visa diena aprašyta ir sukelta į mokyklos internetinį puslapį". Karjeros specialistė Daiva Poškienė

https://mazvydas.eu/index.php/ketvirtas/ugdymo-karjeros-specialistas  

 

 

Tauragės lopšelis-darželis „Žvaigždutė“

"Ar žinote, kur skaniausi sušiai Vakarų Lietuvoje? Tai kavinė ,,Šaukštelio studija", esanti Tauragėje. Sužinojome kaip atsiranda sušiai. Ragavome. Beveik visiems patiko. Dėkojame ,,Šaukštelio studijos" kolektyvui už kantrybę ir pietus.

Norite paragauti skaniausios kakavos Tauragėje?  Apsilankykite parduotuvėje-kavinėje "Sweet exspress".  Šilta aplinka, malonus aptarnavimas, didžiulis pasirinkimas saldumynų. Mes piešėme saldainius, ragavome kakavą ir gavome skanių valgomų dovanų. Dėkojame Jums, ir ruošiamės pas Jus ateiti su tėveliais.

Lapkričio 9 d. ,,Naminuko" grupės vaikai lankėsi  kanceliarinių prekių parduotuvėje-knyginėlyje ,,Officeday". Ačiū už šiltą priėmimą.

Lapkričio 9 d. ,,Nykštuko" grupės vaikai lankėsi restorane ,,Kings". Susipažino su restorano virtuve ir ragavo picos. Ačiū ,,Kings": kolektyvui.

Lapkričio 10 d. ,,Uogelės" grupės vaikai lankėsi UAB ,,Meduolis". Susipažino su konditerio-kepėjo profesija. Ragavo vietinių kepinių. Ačiū už šiltą priėmimą."

http://www.zvaigzdute.info/

 

Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras:

„Lapkričio 7-11 dienomis Tauragės apskrities verslininkų asociacija organizuoja Atviro Verslo savaitę. Tava nariai minėtomis dienomis kviečia vaikus, mokinius, studentus į savo įmones susipažinti su verslininkų vykdoma veikla. Atviroje verslo savaitėje dalyvavo ir Skaudvilės UVGC mokiniai.

Lapkričio 10 dieną apsilankė kavos ir skanėstų parduotuvėje „Sweet express“. Čia galima ne tik įsigyti saldumynų, bet ir prisėsti bei pasivaišinti karštu mėgstamu gėrimu. Vaikai apžiūrėję saldumynų lentynas patogiai įsitaisė jaukiame parduotuvės kampelyje. Barista Vestina pasiūlė mokiniams nupiešti mėgstamiausią savo saldainį. Vėliau papasakojo kaip paruošti skanų kakavos gėrimą ir įvardino kuo ji naudinga organizmui. Gerdami kakavą, vaišindamiesi saldainiais kalbėjosi apie profesijas. Ačiū parduotuvės savininkei Kristinai už geranorišką priėmimą bei baristai Vestinai už šiltą bendravimą. Dėkojame ir Jums už suteiktą galimybę apsilankyti vienoje iš įmonių.“  Pagarbiai, Rasa Gerulienė 

"Lapkričio 11 d. Skaudvilės gimnazijos 12 klasės mokiniai , vyko į potyriminę išvyką į Tauragės apskrities ligoninę. Moksleivius priėmė ir nuoširdžiai papasakojo apie įmonės veiklą, planus ir lūkesčius ligoninės direktorius D. Masiulionis. Ypač sudomino sunki gydytojo ir bendrosios praktikos slaugytojos darbo specifika. Medikas papasakojo kur įsigyti šių profesijų, kokiomis sąlygomis tenka dirbti pasirinkus šią profesiją. Veiklinimą organizavo Skaudvilės gimnazijos karjeros specialistė J. Išorienė. Gimnazistus lydėjos mokytojas G. Marozas".

Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos Batakių pagrindinio skyriaus , priešmokyklinės grupės vaikai dalyvavo TAVA verslo savaitėje – lankėmės UAB Onija knygyne, buvome maloniai priimti, supažindinti su knygų leidyba, sudomino kas gyvena „Knygų namelyje“, ką galima įsigyti knygynuose. Vaikai liko patenkinti, dar ilgai dalinosi įspūdžiais. Mokinius lydėjo Vida Steponavičienė."

 

Tauragės r. Batakių pagrindinė mokykla:

 

„Pirmieji TAVA savaitės renginiuose apsilankė patys mažiausieji. 2022-11-08 Batakių jungtinės priešmokyklinės grupės vaikai vyko į UAB Onija knygyną. Čia buvo maloniai priimti, supažindinti su knygų leidyba, su „knygų namelio" gyventojais, su tuo ką galima įsigyti knygyne. Grįždami užsuko į Kartų parką, žaidimų aikštelę. Mažieji į mokyklą sugrįžo pakylėti. Ačiū mokytojoms Vidai, Laimai ir auklytei Daivai.“

https://www.batakiai.taurage.lm.lt/  

 

Tauragės "Versmės" gimnazija:

 

„Karjeros diena – tai svarbus karjeros planavimo renginys, padedantis susipažinti su tam tikra profesija ar verslo pobūdžiu. Todėl 1f klasės mokiniai apsilankė Tauragės saldainių, kavos ir skanėstų parduotuvėje-kavinukėje ,,Sweet Expres“. Ten susipažinome su ,,Sweet Express“ savininke Vestina, kuri papasakojo apie verslo pradžią, supažindino su baristos darbo ypatumais, atskleidė kavos gamybos paslapčių. Pasirodo, pagaminti įvairių rūšių kavą gana sudėtinga, tačiau įdomu. Įgudęs barista išmano įvairių modelių kavos aparatus, kuriais gali paruošti įvairiausių skonių gėrimus pagal kliento pageidavimą, nustebinti įdomiais kavos deriniais su įvairiais priedais. Barista leido ir mums pabandyti pagaminti kavą. Taip pat galėjome pasivaišinti gardžiausia Tauragėje gaminama kakava. Parduotuvės savininkė pakvietė tuos, kurie vasarą ruošiasi ieškoti darbo, susisiekti su ja. Esame dėkingi savininkei Vestinai už šiltą priėmimą. Jos dėka įgijome žinių apie baristos profesiją ir verslo pradmenis.

II f klasė vyko į miesto ligoninę. Danas Masiulionis, ligoninės direktoriaus pavaduotojas, vedė įdomią paskaitą apie gydytojo profesiją ir Tauragės ligoninę. Medicinos darbuotojo profesija gali pritraukti dėl daugelio priežasčių: geras užmokestis, didelė specialistų paklausa, aktyvus gyvenimo būdas. Bet, pasirodo, ne kiekvienas gali imtis šios specialybės, nes ji reikalauja daug kantrybės, atjautos ir pasiaukojimo. Gydytojas pabrėžė, kad renkantis šią profesiją svarbu turėti tokių savybių kaip kruopštumas, ištvermingumas ir žingeidumas.

Susipažinome su medicinos darbuotojo profesija ir praplėtėme akiratį. Nuoširdžiai dėkojame Danui Masiulioniui už turiningą pamoką.

Goda Radžiūnaitė. II s klasė lankėsi vairavimo mokykloje „Biceda“. Gauta informacija buvo naudinga, ypač tiems, kurie ruošiasi lankyti kursus. Lektorius ponas Vidmantas pateikė daug pavyzdžių iš vairavimo egzaminų, turėjome galimybę atsakyti į konkrečius klausimus. Dėkojame už šiltą priėmimą ir naudingas veiklas.

Alvydas Skurdelis, II r klasės vadovas. Karjeros dienos proga apsilankėme Tauragės profesinio rengimo centre ir susipažinome su įstaigos siūlomais kursais. Ekskursiją po mokyklą pradėjome informatikos kabinete ir žiūrėjome prezentaciją apie administratoriaus darbą. Išklausėme informaciją ir apie statybininko, staliaus, dailidės, mechanizacijos, kirpėjo, kosmetologo, kepėjo, barmeno profesijas. Aplankėme ir mūsų matematikos mokytoją bei mokyklos sporto salę. Išėjome su daug įspūdžių, teigiama motyvacija.

Autobusų parko direktorius R. Martinavičius pakvietė I s kl. mokinius į elektra varomą autobusą. Važinėjomės po Tauragę ir klausėmės pasakojimo apie Tauragės – žaliojo regiono – pasiekimus ir perspektyvas.

Nuoširdžiai dėkojame administracijai, klasių vadovams, paskaitų vedėjams už bendradarbiavimą, mokiniams – už aktyvų dalyvavimą“. Karjeros specialistė Danutė Bajorinienė, pavaduotoja Vida Januševičienė

"Lapkričio 9 dieną, Tauragės „Versmės“ gimnazijos II m klasė žygiavo į Tauragės rajono savivaldybę ir susitiko net su pačiu Tauragės meru Dovydu Kaminsku. Tik įėjus į savivaldybę, mus pasitiko malonus personalas, aprodė Tauragės rajono savivaldybės patalpas, Tauragės Garbės piliečių nuotraukas ir nuvedė tiesiai į mero kabinetą, esantį antrame aukšte. Meras mus pasitiko su šypsena ir trumpai papasakojo apie visą Tauragės rajono savivaldybės veiklą. Dovydas Kaminskas ne tik papasakojo apie veiklas, bet ir davė gyvenimiškų patarimų bei motyvacijos siekti savo tikslų, nebijoti klysti ir drąsiai eiti gyvenimo keliu. Taigi, uždavę merui kelis klausimus ir smagiai padiskutavę, toliau keliavome į didžiąją posėdžių salę, kur kiekvienas turėjome savo vietas ir mikrofonus, galėjome pabūti tikrais politikais, tarybos nariais ir aptarti Tauragės gyventojams rūpimus klausimus. Apie viską mums papasakojo mero patarėja bei tarybos posėdžių sekretorė. Vėliau Inga Meištininkaitė mums pristatė jaunimo galimybes Tauragėje ir patikrino mūsų žinias, kurias parodėme dalyvaudami viktorinoje apie Tauragę ir Tauragės rajono savivaldybę. Išėjome patenkinti, gavę naujų žinių. Tikiuosi ateityje sugrįšime čia ir vėl ir prisidėsime prie gyvenimo Tauragės mieste gerinimo.“ Eva Orentaitė, II m kl.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid02yD5RBCnr1caSZkh4o1gYRvu3urh6WDrcMpoPJrYLsT3HPBkGEsDsBjYduXDRMcn9l&id=100057225769145

 

 

Tauragės profesinio rengimo centras:

 

„Tauragės profesinio rengimo centro moksleiviai ir profesijos mokytojai aktyviai dalyvavo TAVA organizuojamos verslumo savaitės renginiuose. Apdailininkai (A-21 gr.) ir Dažytojo-tinkuotojo padėjėjai (DTs-22 gr.) kartu su grupės vadove S. Vaidaugiene lankėsi  Ansell Protective Solutions Lithuania, UAB Tauragėje. Įmonė gamina cheminės apsaugos kostiumus gelbėjimo tarnyboms, armijai, policijai, pramonės įmonėms, sausus nardymo kostiumus, dujokaukes ir kitas apsaugos priemones. Mokiniai stebėjo įvairių apsaugos kostiumų gamybos procesus, surinkimą, kostiumų patikros metodiką.  Mokiniai gavo atminimo dovanėles, kurios primins tikrai įdomią, įsimintiną ekskursiją. Virėjai (Vs-21 gr.) ir Konditeriai (KON-21 gr.)  su profesijos mokytoja D. Kolosoviene vyko į  Duonos namai  UAB „Meduolis“. Būsimieji specialistai susipažino su kepykloje naudojama įranga, darbo specifika, stebėjo vykdomą veiklą. Diskusijos metu buvo atsakyta į mokinių klausimus. Suvirintojai (SUV-20 gr.) su profesijos mokytoju V. Vaičiūnu lankėsi metalo apdirbimo įmonėje „FERUMETA“. Įmonės vadovas Rokas Zinkevičius papasakojo apie įmonės veiklą, taip pat mokiniams buvo duota praktinė užduotis iš suvirinimo darbų. Diskusijos metu buvo aptariama suvirinimo darbų technologija. Būsimieji Biuro administratoriai (BA-22 gr.) su profesijos mokytojomis E. Krakiene ir R. Ruikiene lankėsi Tauragės rajono savivaldybėje. Mero patarėjai Soneta ir Tadas supažindino su savivaldybės struktūra, leido mokiniams pasijusti tarybos nariais, pasėdėti posėdžių salėje. Tarybos sekretorė Sonata papasakojo apie Tarybos darbą. Kultūros skyriaus darbuotoja Inga pakvietė mokinius dalyvauti viktorinoje apie Tauragės savivaldybę. Maloniai mokinius priėmė Meras Dovydas Kaminskas ir papasakojo apie mero kasdienybę. Apdailininko ir Dailidės (A-22 gr., DT-22 gr.) specialybės mokiniai ir profesijos mokytojai K. Bartušis ir R. Liorančas lankėsi UAB „Bremena“. Su įmonės veikla supažindino ir įdomią paskaitą apie žaliąją energiją pravedė įmonės akcininkas Sigitas Mičiulis. UAB „Benera“  įmonėje mokiniai susipažino su baldų gamybos technologija ir stebėjo baldų gamybos procesą. Automobilių elektros įrengimų remontininkai  (AE-20 gr., AEv-21 ir AEt-21 gr.) kartu su mokytoju R. Tamošaičiu lankėsi sunkvežimių autoservise „Ginara“.

Verslumo savaitės renginiai Centro mokiniams buvo labai naudingi. Mokiniai turėjo gerą progą susipažinti su Tauragės įmonėmis ir organizacijomis, gyvai iš arti  stebėti technologinius procesus,  verslo organizavimą.  Tai padės jiems geriau pažinti pasirinktą profesiją. Centro bendruomenė dėkoja aplankytų įmonių, organizacijų vadovams, darbuotojams už  nuoširdų bendravimą, parodytą dėmesį“.

https://www.tauragesprc.lt/naujienos/dalyvavimas-tava-verslo-savaites-renginiuose/?fbclid=IwAR1NFMR0uf85NQAzCkXyFaxea6_5VlxX36jFsin_VIQZt_Ch6vDoAbjJNXc

 

 

Tauragės "Žalgirių" gimnazija:

 

„Lapkričio 9-10 dienomis Žalgirių I-II klasių gimnazistai lankėsi įmonėje Krsitensen&Kristensen. Čia mokiniai susipažino su baldų gamybos procesais. Mokiniai domėjosi, kokius mokslus reikia baigti norint dirbti šioje įmonėje. Mokinius lydėjo D. Jonikienė ir A. Lobinas.

Renginį organizavo Tauragės regiono karjeros centro veiklinimo koordinatorė I. Jurkšienė ir gimnazijos karjeros specialistė Rita Sadauskienė -Alksnienė“

„Lapkričio 14-15 dienomis mūsų gimnazijos antrokai viešėjo įmonės VILVI Group Tauragės skyriuje. Čia moksleiviai sužinojo, kad įmonėje dirba 200 skirtingų pozicijų specialistų. Degustavom produkciją, apžiūrinėjom įrenginius ir nagrinėjome produkcijos gaminimo etapus. Mokinius lydėjo G. Straukienė, D. Jonikienė. Renginį organizavo Tauragės regiono karjeros centro veiklinimo koordinatorė I. Jurkšienė ir gimnazijos karjeros specialistė Rita Sadauskienė -Alksnienė

 

 

Tauragės "Tarailių" progimnazija:

 

„Rašome norėdami padėkoti už suteiktą galimybę "Šaltinio" progimnazijos mokiniams dalyvauti Atviro verslo savaitėje. TAVA įmonės ir partneriai labai maloniai ir geranoriškai mus priėmė, papasakojo apie veiklas ir profesijas, suorganizavo praktinių užsiėmimų, produkcijos degustacijų ir net apdovanojo prizais. Linkime sėkmės ir tikimės bendradarbiavimo ateityje! O čia galima pamatyti, kaip mums sekėsi: https://tsaltinis.lt/atviro-verslo-savaite/“. Rimantė Mačiulienė, ugdymo karjerai specialistė.

 

 

"Vykstant TAVA savaitės renginiams, 8 klasės mokiniai lankėsi Duonos namuose UAB "Meduolis". Aštuntokai susipažino su gaminamos produkcijos asortimentu, gamybos ypatumais, sužinojo, kokių profesijų žmonės dirba kepykloje, skanavo šioje įmonėje kepamų maisto gaminių."  Rosita Simonavičienė, 8 klasės auklėtoja

https://www.tarailiai.lm.lt/index.php/naujienos

 

Tauragės "Šaltinio" progimnazija":

 

 

Kauno Kolegijos Tauragės skyrius:

 

"Lapkričio 9 d. Kauno kolegijos Tauragės skyriaus TAAD-2 grupės aktyviausios studentės ir dėstytoja Z. Mejeriene lankėsi UAB "Elka Rainwear". Susipažinta su visu gamybiniu procesu, pradedant nuo medžiagų gamybai sandėlio ir baigiant gatavos produkcijos, paruoštos išvežimui, sandėliu. Didžiausią įspūdį studentėms paliko atnaujinta kompiuterizuota įranga, kuri leidžia nubraižyti daug rūbų detalių, pilnai išnaudojant audinį ir vykdyti sukirpimą net per 60 vienetų, taip pat sulydimo procesai, kurie kartais reikalauja jėgos ir kruopštumo. Taip pat domėtasi įmonės istorija, gaminių asortimentu ir jų paklausa 40-tyje pasaulio šalių, originaliais užsakymais, diegiama skandinaviška personalo valdymo kultūra. Studentės ir dėstytoja dėkoja įmonės vadovei Rimai Zėringienei už šiltą priėmimą, nuoširdų bendravimą, už gautas žinias bei geros energijos užtaisą ir tariame didelį AČIŪ!

 

UAB „Ferumeta“:

„Lapkričio 7-11 dienomis Tauragės apskrities verslininkų asociacija organizuoja Atviro verslo savaitę. Šiandien pas mus jau apsilankė būsimi suvirintojai iš Tauragės profesinio rengimo centro.  Jie ne tik susipažino su vykdoma veikla ir procesais, tačiau turėjo galimybę ir praktiškai išbandyti savo žinias! Džiaugiamės galėdami pasidalinti savo patirtimi bei sėkmės istorija!“

 

AB „Šiaulių bankas“:

 

„Dalyvaujame Tauragės apskrities verslininkų asociacija verslumo savaitėje. Kaip ir kiekvienais metais Šiaulių banko Tauragės Klientų aptarnavimo centro darbuotojai sulaukė didelio būrio smalsių klientų. Ačiū mokytojai Linai Tekorienei už apsilankymo organizavimą, o M. Mažvydo 5 A klasės mokiniams už smalsumą, žinias ir svajonių pasidalinimą. Auga puiki karta!“ – Giedrė Stulginskienė, Tauragės klientų aptarnavimo skyriaus vadovė

https://www.facebook.com/mentions/1667998495147845/?notif_id=1667998495147845¬if_t=mention&ref=notif

 

 

 

TAVA verslo savaitės akimirkas aip pat rasite TAVA FB paskyroje: https://www.facebook.com/tava.lt

 

 

Nuoširdžiai dėkojame TAVA įmonių, kitų verslo įmonių ir organizacijų, mokymo įstaigų vadovams ir jų moksleiviams

 už gražų abipusį bendradarbiavimą!  Auginkime verslųjį jaunimą kartu!

"Didis žmogus tas, kuris daro didžius darbus. Tačiau tas, kuris smagiai triūsia kitų džiaugsmui, – irgi yra didis žmogus" - A. Bruštein

 

 

 

Pranešimas dar pildomas.

Pranešimą paruošė: TAVA administratorė Jolanta Runzienė

Nuotraukos  - iš moksleivių asmeninio archyvo.« Atgal

Asociacijos nariai

 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Roada
 • UAB Rimsauga
 • UAB Švaros abėcėlė
 • UAB Onija
 • MB S-MEDIA GRUPĖ
 • UAB Autotauragė
 • UAB Vygasta
 • UAB SDG, Tauragės skyrius
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB Sigma Trans
 • UAB „Hanzos brasta“
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Aliumina
 • UAB Taurana
 • UAB Biceda
 • UAB GBY
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB „Šviesos blyksnis“
 • UAB Uliksas
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Netmark
 • UAB Sigitos kepiniai
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • UAB Bitė Lietuva
 • UAB Metta
 • UAB Mildrena
 • UAB Jupiter Bach Lietuva
 • UAB Darbo turas
 • UAB Marko dizainas
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Nagoja
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB Ferumeta
 • UAB Medicinos namai šeimai
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Alantas
 • Tauragės kredito unija
 • UAB TAURA GROUP
 • UAB Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Vilivitas
 • UAB Feniksas
 • UAB Švytis
 • UAB Brolenta
 • UAB Eurobiuras
 • Duonos namai UAB Meduolis
 • UAB Benera
 • UAB Meta
 • UAB Egersund Net
 • UAB Topas LT
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Luminaris
 • UAB Solregis
 • MB Graveris
 • UAB Infoface
 • UAB Bekonas
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Bremena
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • AB Modest
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura

Naujienlaiškis

Prenumeruoti