Naujienos

 • Išvažiuojamasis TAVA narių susirinkimas Tauragės rajono savivaldybėje2019 Birželio 12d.
  Išvažiuojamasis TAVA narių susirinkimas Tauragės rajono savivaldybėje

  2019 m. birželio mėn. 10 d. TAVA nariai buvo kviečiami į išvažiuojamąjį TAVA tarybos ir narių susirinkimą - posėdį Tauragės r. savivaldybėje. Posėdyje dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis, kurie supažindino narius su nuveiktais 2018 m. darbais, numatomais ir planuojamais 2019 m. darbais bei su verslo rėmimo ir bendradarbiavimo programa.

   

  Posėdyje dalyvavo degalų tinklo "Circle K Lietuva" regiono atstovai: pardavimų vadybininkė Vaida Rudminienė ir degalų kategorijos vadovas Rokas Laurinavičius, kurie TAVA nariams pristatė degalų tinklą bei pasiūlė bendradarbiauti.

   

  Susitikimo metu vyko diskusijos susirinkime dalyvavusiems TAVA nariams ir Tauragės r. savivaldybei aktualiais klausimais, kurie ateityje leis labiau pažinti ir kartu spręsti ne tik miesto bet ir verslo problemas. Ateityje planuojami dažnesni susitikimai ir bendradarbiavimas.

   

  Posėdyje dalyvavusi UAB „Elka Rainwear“ direktorė Rima Zėringienė pasidalino maloniomis akimirkomis jai viešint Danijoje verslo reikalais. Ji parvežė danų laikraštį, kuriame gražiais atsiliepimais buvo parašytas straipsnis apie esamą Tauragės rajono merą Dovydą Kaminską.

  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 31d.
  Viešasis baigiamųjų darbų gynimas Kauno kolegijos Tauragės skyriuje jau prasidėjo

  2019 m. gegužės 31 d. Kauno kolegijos Tauragės skyriuje prasidėjo viešasis baigiamųjų darbų gynimas.

  Kvalifikacinės komisijos nariai: TAVA tarybos nariai: TIP verslo plėtros direktorius Darius Stankus (komisijos pirmininkas) ir UAB "Bremena" akcininkas Sigitas Mičiulis; Tauragės raj. savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, darbo pirmininkė Aušra Arminienė vertino studentų Baigiamuosius darbus: ,,UAB ,,Norfos mažmena" įvaizdžio tobulinimas", "UAB DPD Lietuva konkurencingumo didinimas", ,,Organizacijos klimato gerinimo galimybės ,,Šaltinio" progimnazijoje", ,,Jūratės vaistinės vartotojų lojalumo formavimas" ir kt.  
  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 16d.
  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos posėdis 2019-05-14

  2019 m. gegužės 14 d. TAVA tarybos narys Marius Jucikas  (UAB "Metta" direktorius) dalyvavo  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo valdybos posėdyje Ūkio ministerijoje, Vilniuje.  Pagrindiniai posėdžio klausimai:

  1. Metrologijos įstatymo pakeitimai. Dalyvavo EIMIN, Įstatymo rengėjai . 2. PVM įstatymo pataisos. Pristatė Daiva Čibirienė. 3. Ataskaitinio susirinkimo darbotvarkės nustatymas 4. Kiti klausimai.  
  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 13d.
  Išvažiuojamasis TAVA narių ir tarybos posėdis į UAB "Netmark"

  2019 m. gegužės 13 d. TAVA narių išvažiuojamasis posėdis vyko pas TAVA narį – UAB “Netmark“. Bendrovės direktorė Nomeda Volynko, TAVA nariams parodė gamybines patalpas, papasakojo apie veiklą, naujomis darbo palengvinimo idėjomis, atsakingu požiūriu į darbuotoją ir jo poreikius.   

  Apie bendrovę: Netmark A/S įkurtas 1995 metais  Jørgen Sørenseno. Jo vizija -  viso pasaulio tinklų gamintojų aprūpinimas  tinklais, virvėmis, laidinėmis virvėmis ir kitais produktais, skirtais  profesionaliai žvejybos pramonei. Laikui bėgant Netmark A/S išsiplėtojo į dabar žinomą kompaniją ir kiekvienais metais jos veikla plečiasi. Įmonė išdėstyta pramoninėje Taulov miesto zonoje, kuri randasi netoli didžiausios danų greitkelio sistemos, vedančios į visus pasaulio kampelius. Iš čia prekės gali būti skubiai persiųstos į bet kurią pasaulio šalį. Labai dažnai prekės siunčiamos iš Fredericijos uosto - giliausio uosto Danijoje. Kad užtikrinti geriausią ir skubiausią pristatymą savo klijentams, įmonė sandėliuoja apie 50 tonų tiek PE tiek  nailono tinklų, 30 tonų sintetinių virvių, kombinacijos virvių, špagato, tralų plūdurus ir  gaubiamojo tinklo plūdurus. Dažniausiai prekės tiekiamos tiesiai iš gamyklos klientams.

  Tauragėje įsikūrusi žvejybos tinklų gamintojos bendrovėje „Netmark“ šiuo metu dirba apie 130 darbuotojų. TAVA tarybos nariai padėkojo bendrovės direktorei Nomedai Volynko už šiltą priėmimą.

  ***

  Posėdyje dalyvavo  Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušrinė Norkienė. Asociacijos taryba supažindino Seimo narę su asociacijos narių klausimais, kuriuos ji pateiks apskrito stalo diskusijoms Seime bei atsakingiems atstovams tolimesniam klausimų svarstymui :

  Problemos įdarbinant užsieniečius. Dėl kelių mokesčio mažiems N1 iki 3,5 tonos automobiliams Lietuvoje. Dėl Valstybinių projektų ir investicijų keliams.

  Seimo narė Aušrinė Norkienė mielai sutiko atvykti į TAVA posėdžius kartą į ketvirtį susipažinti su asociacijos narių rūpimais klausimais. Taip pat naudodamasi proga, Seimo narė pakvietė norinčius TAVA narius atvykti į LR Seimą.

   

  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 10d.
  Parama moksleivius įdarbinusiems darbdaviams

  Mieli darbdaviai,

  jei vasaros laikotarpiu (nuo  š.m. birželio 1 iki rugpjūčio 31 d.) ketinate įdarbinti 14-23 metų jaunuolį/ius, besimokantį/čius Tauragės savivaldybės ugdymo įstaigose, profesinėse ar aukštosiose mokyklose, raginame Jus  pasinaudoti Tauragės rajono savivaldybės   organizuojama Jaunimo vasaros užimtumo programa  bei gauti  50 ar 75 proc. subsidiją  jų darbo užmokesčio išlaidoms kompensuoti.

  Laisvas darbo vietas  moksleiviams kviečiame registruoti  Užimtumo tarnyboje, Tauragės klientų aptarnavimo skyriuje.

   

  Daugiau informacijos apie Jaunimo užimtumo vasaros programą rasite Tauragės rajono savivaldybės tinklapyje:

  http://www.taurage.lt/go.php/Verslo%20skatinimo%20programos485

  Kontaktinis asmuo - Tauragės rajono savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus specialistas Andrius Laucius, tel. : +370 672 29 843,

  El. paštas: andrius.laucius@taurage.lt

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 6d.
  „Versli Lietuva“ bendradarbystės centro „Spiečius“ 1-asis Gimtadienis Tauragėje

  2019 m. gegužės 3 d. „Versli Lietuva“ bendradarbystės centre „Spiečius“ Tauragėje vyko pirmasis centro gimtadienis. Į renginį buvo kviečiami įvairių organizacijų atstovai, tame tarpe ir TAVA. Šia proga vyko komandos formavimo mokymai. Jei anksčiau dalyvaujant komandos formavime svarbiausia būdavo sutarti bendrus darbo kartu principus, tai šiandien be viso to būtina įvardinti ir prasmę dirbti kartu. Spartėjant darbo tempui, o komandoms vis dažniau veikiant virtualiai, tampa itin svarbu stiprinti komandos dvasią – narių tarpusavio bendradarbiavimą suprantant bendrą tikslą, kuriant pasitikėjimą vienas kitu ir akcentuojant darbo kartu svarbą bei naudą. Po sėkmingai atlikto komandos formavimo, didėja darbuotojų įsitraukimas, motyvacija, sąmoningumas, o tai padeda siekti geresnių rezultatų.

  Šių komandos formavimo mokymų metu, mokymų dalyviai per judesį buvo įtraukti į sąmoningumo žaidimą, kuris skatino išsivaduoti iš nustatytų mąstymo modelių, kurie grindžiami įprastais sprendimais bei įgalino išbandyti save naujose srityse ir taip atversti naujus pokyčius, plėtros ir augimo galimybes. Žaidime buvo daug dėmesio skiriama mąstymo ir bendradarbiavimo procesams. Žaidimas padėjo į įvairias situacijas pažvelgti kitu kampu, išlaisvino kūrybiškumą, sukūrė jaukią komandos atmosferą ir nuoširdų norą dalintis idėjomis, mintimis, įžvalgomis ir kūrybiškais problemų sprendimo būdais.

  Mokymų dalyviai įgijo daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi formuojant komandą; praktinių pratimų metu praplėtė komforto ribas, sumažino baimes arba būseną „o ką kiti pagalvos“, išsiugdė pasitikėjimą komandos nariais; išmoko atvirai bendrauti su kolegomis.

  Mokymus vedė žinomas Lietuvoje sertifikuotas „Insanity“ treniruočių programos treneris, sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo „MyHero“ vienas iš įkūrėjų bei idėjinis vadas, lektorius ir motyvatorius Ignas Bakėjus! Ignas pasidalino žiniomis, kurios padėjo formuoti motyvuotą ir atsakingą komandą, bei kartu palaikyti pusiausvyrą su savimi, užtikrinat aukštą gyvenimo kokybę!

   

  Mieliausi sveikinimai ir nuoširdus ačiū už renginio organizavimą "Versli Lietuva" regionų koordinatorei Indrei Gendroliūtei-Gerulienei!

   

   

   

  "Su „Versli Lietuva“ verslui lengviau, greičiau ir paprasčiau!"

  Skaityti plačiau
 • 2019 Balandžio 30d.
  Tauragės rajono vietos veiklos grupės ataskaitinis susirinkimas

  2019 m. balandžio 30 d. TAVA deleguotas narys Vidutis Šeštokas dalyvavo Tauragės rajono vietos veiklos grupės miesto seniūnijos salėje organizuotame ataskaitiniame susirinkime, kuriame buvo svarstomi klausimai:

  1. VVG pirmininko ataskaita
  2. Finansinė ataskaita
  3. Revizinės komisijos ataskaita
  4. Einamieji klausimai

  Skaityti plačiau
 • 2019 Balandžio 30d.
  Tauragės apskrities verslininkų asociacija papildė Lietuvos verslo konfederacijos gretas

  2019 m. balandžio 25 d. TAVA pirmininkė G. Stulginskienė dalyvavo visuotiniame Lietuvos verslo konfederacijos susirinkime, kuriame konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus pasveikino pirmininkę Giedrę Stulginskienę, asociacijai įstojus į konfederaciją.

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2019 Balandžio 23d.
  Išvažiuojamasis TAVA narių ir tarybos posėdis į UAB "Elka Rainwear"

  2019 m. balandžio 18 d. TAVA narių išvažiuojamasis posėdis vyko pas TAVA narį – UAB “Elka Rainwear“. Bendrovės direktorė Rimos Zėringienė TAVA nariams parodė gamybines patalpas, papasakojo apie veiklą, pasidalino rūpesčius ir pasiekimais. 

  Tauragės industriniame parke (TIP) įsikūrusi vandeniui atsparių rūbų gamintoja UAB ELKA RAINWEAR-KARTOJASI Danijos kapitalo bendrovė perėmė UAB „Švytis“ verslo dalį bei Tauragės industriniame parke išsinuomojo 4000 kv. m. gamybos patalpas. Nuo šiol Europoje gerai žinomo vandeniui atsparių rūbų prekės ženklo bendrovėje dirba 70 darbuotojų.

  Prekės ženklas ELKA yra viena iš Europos lyderių, gaminančių vandeniui atsparius rūbus. „Elka Rainwear“ veikia nuo 1958 metų. Įmonė produkciją eksportuoja į daugiau nei į 40 šalių. ELKA vienija ypač aukštos kokybės vandeniui atsparių specialiųjų rūbų linijas žvejybai, miškininkystės bei žemės ūkio, valymo įmonėms bei pramonei, Danijos ir Norvegijos policijai. Kompanijos apyvarta nuosekliai auga. 2015 m. didžiąją dalį „ELKA Rainwear“ akcijų perėmęs Halberg Kapital A/S planuoja tolimesnį augimą bei ilgalaikę kompanijos plėtrą.

   

  Bendrovės kontaktiniai duomenys: https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/gamyba/uab-elka-rainwear

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB Jupiter Bach Lietuva
 • UAB Mildrena
 • Telia Lietuva
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • UAB Rimsauga
 • UAB Bremena
 • UAB Biceda
 • UAB Infoface
 • UAB Švytis
 • UAB Brolenta
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Darbo turas
 • UAB Benera
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • UAB Vilivitas
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Metta
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB Egersund Net
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • UAB Taurana
 • UAB Feniksas
 • UAB Topas LT
 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Alantas
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Uliksas
 • UAB Autotauragė
 • UAB Vygasta
 • UAB Solregis
 • UAB Molupis ir Ko
 • UAB Netmark
 • Tauragės kredito unija
 • UAB GRIFS AG
 • UAB GBY
 • UAB Optimali idėja verslui
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Onija
 • UAB Ginara autoservisas
 • Medicinos namai šeimai
 • UAB Marko dizainas
 • Ansell Protective Solutions Lithuania
 • AB Modest
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Eurobiuras
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • UAB Medicum Centrum
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Sigitos kepiniai
 • UAB SDG
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Nagoja
 • UAB Egidas

Naujienlaiškis

Prenumeruoti