Naujienos

 • Tauragės radijas švenčia dešimties metų veiklos Jubiliejų!2021 Spalio 12d.
  Tauragės radijas švenčia dešimties metų veiklos Jubiliejų!

  Š.m. spalio 11 d. Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkas Marius Jucikas bei nariai pasveikino asociacijos nario, "Tauragės radijas" direktorių Valdą Latožą ir kolektyvą su dešimtuoju veiklos Jubiliejumi, pasidžiaugė Tauragės radijo veikla ir palinkėjo sėkmės ateityje. Dešimtmečio proga Tauragės radijo kolektyvas Ceikiškės kaime prie Tauragės Konvencijos paminklo pasodino 10 ąžuoliukų.

   

  „10-metų jubiliejus - tai toks laiko taškas, kai norisi sustoti... Ne. Nesustoti tam, kad daugiau niekur neitum, bet tam, kad rastumėme laiko prisiminti ir pasidžiaugti tais mažais dalykais, už kurių slypi didelis gyvenimas.

  10-metų jubiliejus - kai norisi su kolegomis, partneriais, draugais ir bičiuliais kalbėtis tik apie tai, kas motyvuoja mus eiti pirmyn.

  10 metų kelyje buvo visko: džiaugsmo, euforijos, nusivylimo, netgi bejėgiškumo, tačiau likome ištikimi sau ir savo - kaip regioninės radijo stoties - idėjai.

  10 metų patirtis - tai ne apie mus. Tai apie Jus. Nes Jūs mus brandinote, motyvavote, turtinote savo pokalbiais, nuomone ir buvimu kartu!

  Dėkojame Tauragės radijo klausytojams, laidų dalyviams, nuoširdžių pokalbių herojams, partneriams, reklamos užsakovams už buvimą kartu!

  Nuoširdžiai AČIŪ tiems, kurie šį 10-metį keliavo kartu!“,- Tauragės radijo Facebook paskyroje rašo direktorius Valdas Latoža.

  https://www.facebook.com/tava.lt

   

  Tauragės radijo nuotraukos

  Skaityti plačiau
 • 2021 Rugsėjo 3d.
  Tauragės miesto delegacija svečiavosi Ternopilio mieste

  2021 m. rugpjūčio 26 -30 d. d. TAVA pirmininkas  Marius Jucikas kartu su Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariais Vilmantu Lioranču, Sigitu Mičiuliu, Kęstučiu Balašaičiu, Tauragės šilumos tinklų ir vandentiekio įmonių atstovais lankėsi Ukrainoje.

  „Prie Kijevo ir Žitomyro apžiūrėjome 3 katilines, pagal ukrainiečių sukurtą ir užpatentuotą technologiją, ekologiškai deginančią įvairias buitines ir komunalines atliekas, išgaunant žalią energiją.

  Rugpjūčio 27-30 d. dalyvavome Tauragės partnerio Ternopilio miesto šventės renginiuose. Dalyvavome naujų Lietuvos konsulato patalpų atidaryme, susitikome su Ternopilio nacionalinio technikos universiteto, Galicijos kolegijos rektoriais ir vadovybe. Labai šiltas priėmimas įvyko Ternopilio 5 vidurinėje mokykloje, kuri draugauja su Tauragės  ‘‘Šaltinio“ progimnazija. Susitikimuose dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas ir Lietuvos Respublikos ambasados Ukrainoje Garbės konsulas Yaroslav Viznyak. Visur buvome priimti labai svetingai ir  pagarbiai kaip Lietuvos atstovai, kurie palaiko Ukrainą prieš 30 metų tapusia nepriklausoma valstybe" - viešnagės įspūdžiais dalijosi Sigitas Mičiulis.

   

  Tauragės rajono savivaldybė, šauliai nemokamai organizuoja vasaros stovyklas ukrainiečių vaikams, kurių šeimos nukentėjo nuo karo įvykių. Verslininkai yra padovanoję vaistų, padangų, greitosios pagalbos automobilį, žvejybinių maskuojančių tinklų, išgelbėjusių daug gyvybių, vykstant aktyviems karo veiksmams Ukrainos Rytuose.

   

  Tauragės apskrities verslininkų asociacija 2016 m. pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Ukrainos Ternopilio visuomenine organizacija „UniJa“. Šiuo susitarimu šalys išreiškia savo siekimą plėtoti bendras veiklas, siekiant sudaryti sąlygas efektyviam dialogui, kuris padės vystyti bendradarbiavimą tarp Ukrainos ir Lietuvos visuomeninių organizacijų, verslo struktūrų, švietimo įstaigų, valstybės ir savivaldos valdymo organų, teritorinių bendrijų ir žiniasklaidos.

  Šalių bendradarbiavimo tikslas yra sukurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą tarp fizinių asmenų, visuomeninių asociacijų, privataus sektoriaus, valdžios bei valdymo struktūrų, siekiant gilinti bendradarbiavimą ir gerosios patirties studijavimą bei pritaikymą šiose srityse: partnerystės su verslu vystymas, siekiant pakelti žmogiškųjų išteklių (ypač jaunimo) parengimo kokybę ir jų adaptavimą veikti europietiškoje aplinkoje; bendrųjų projektų, skirtų verslumo iniciatyvos skatinimui ir partnerystės užmezgimui, siekiant organizuoti įvairių formų bendradarbiavimą su savo šalies ir užsienio įmonėmis, mokslo įstaigomis, organizacijomis ir įstaigomis, valstybinėmis institucijomis ir verslo struktūromis, įgyvendinimas; keitimasis moksline informacija ir aukštos kvalifikacijos specialistais; konferencijų, seminarų, apvalių stalų ir kitų mokslo bei švietimo priemonių įgyvendinimas, siekiant pasikeisti įgyta patirtimi ir susipažinti su Šalių istoriniu, kultūriniu paveldu bei šiuolaikinėmis aktualijomis.

   

  Ternopilio technikos universiteto studentai vasaros laikotarpiu praktikai atvyksta į Tauragės verslo įmones. Šis universitetas yra ir kuriamo STEAM laboratorijų centro Tauragėje partneris.

   

  Su Ternopilio miestu Tauragė draugauja jau 6 metus.

  Šiek tiek statistikos: Ternopilyje gyvena 227 000 gyventojų, įkurti 6 universitetai. Miestą kerta tarptautinė autostrada, sutampanti su europiniu greitkeliu.  Šalia Ternopilio yra pastatytas oro uostas.

                                                                                

  Prašymas TAVA nariams: parašykite kokių interesų turėtumėte Ukrainoje, ką norėtumėte eksportuoti ar importuoti? Rašykite adresu info@tava.lt.

  Jūsų prašymus perduosime Lietuvos Ambasadoriui ir Garbės konsului, kuris artimiausiu metu žada aplankyti Tauragę.

   

  Informaciją paruošė Jolanta Runzienė ir Sigitas Mičiulis

   

  Skaityti plačiau
 • 2021 Rugpjūčio 30d.
  Tauragės vandenlenčių parkas - idėjos gimsta su kiekvienu sezonu TAVA nario, UAB "Brolenta" direktoriaus, vieno iš Tauragės vandenliečių parko įkūrėjo Vytauto Remeikio teigimu, vandenlenčių parkas iš hobio po truputį virsta į verslą.   „Mes patys norėjome gerai leisti laiką, norėjome, kad kiti gerai leistų laiką – pradėjome, matome, kad gerai sekasi, atvažiuoja žmonės, todėl ir vystome“, – kalbėjo Vytautas.   Skaitykite daugiau: https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2021/08/27/news/bendra-pomegi-atrade-biciuliai-nere-i-avantiura-be-tokios-vietos-taurages-nebeisivaizduoja-20254265     V. Ščiavisnko nuotrauka: iš kairės V. Remeikis ir D. Dirginčius
  Skaityti plačiau
 • 2021 Rugpjūčio 24d.
  TAVA tarybos ir narių išvažiuojamasis posėdis bendrovėje GBY

  2021 m. rugpjūčio 19 d. TAVA taryba ir nariai dalyvavo išvažiuojamąjame posėdyje uždaroje akcinėje bendrovėje UAB GBY Tauragėje.

   

  Posėdžio darbotvarkė:

  UAB GBY direktoriaus Giedriaus Baciuškos supažindinimas su bendrovės veikla bei bendrovės ir kitų įmonių verslui diskusijos apie rūpimus klausimus. Dėl aktualaus nariams klausimo -  valstybinės reikšmės magistralinio kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, kuris įtrauktas į mokamų kelių sąrašą, galimų teisinių sprendimo būdų, diskutuojant su Šedbaro advokatų profesinės bendrijos advokatu Kristijonu Paliučiu. Dėl Tauragės apskrities verslininkų asociacijos buveinės adreso pasikeitimo. Einamieji klausimai: renginių, susitikimų organizavimas, įsigaliojus galimybių pasui.

   

  1. Bendrovės GBY direktorius Giedrius Baciuška supažindino TAVA narius su bendrovės vykdoma veikla, aprodė bendrovės biuro patalpas bei teritoriją.

  Giedriaus Baciuškos įmonė savo pirmąjį istorijos puslapį atvertė 1995 m. Jos steigėjas ir savininkas – Giedrius Baciuška.  Pirmaisiais metais pagrindinė veiklos kryptis buvo naudotų automobilių iš Vakarų Europos gabenimas ir pardavimas. Nuo 1996 metų pradėta teikti automobilių pervežimo paslaugas.

  Įmonės pagrindinis ekonominės veiklos pobūdis  mažmeninė ir didmeninė prekyba naudotais automobiliais, paslaugų, susijusių su automobiliais ir jų pervežimu, veikla.

  Teikiamų pervežimo paslaugų geografiją nuo vienos šalies išplėtėme iki pervežimų po didžiąją Europos dalį. Šiai dienai bendrovėje yra 80 autovežių, atitinkančių, EURO 6 standartus, galinčių gabenti 9-10 automobilių.

  Parduodamų automobilių parkas atnaujinimas kiekvieną savaitę. Norintiems įmonėje įsigyti automobilį, suteikiama išsami informacija apie siūlomus automobilius, jų įsigijimo galimybes. Įmonė bendradarbiauja su banko lizingas. Pirkėjas gali pats pasirinkti lizingo bendrovę, su kuria nori sudaryti automobilio pirkimo išsimokėtinai sutartį.

  Plečiant vežimų apimtis ir kuriant naujas darbo vietas, įmonės savininkas vykdo personalo politiką, užtikrinančią darbuotojų išsilavinimo ir kvalifikacijos augimą. Diegiant naujus pervežimų technologinius procesus, keliama darbuotojų kvalifikacija. Šiuo metu bendrovėje dirba 174 darbuotojai.

  Ilgalaikiai įmonės veiklos metai liudija klientų pasitikėjimą, jų pripažinimą, kad bus kvalifikuotai ir maloniai aptarnauti, bus suteikta aukštos kokybės krovinių pervežimų paslauga.

  Įmonės tikslas vykdyti automobilių pardavimą, aukštos kokybės tarptautinių vežimų paslaugų teikimą konkurentabiliomis kainomis, automobilių vidaus ir išorės valymas, automobilių nuoma.

  Įmonės vizija garbingai ir sąžiningai tvarkyti verslą, nuolat gerinant prekių ir paslaugų kokybę bei aptarnavimą. Daugiau apie bendrovę: https://www.gby.lt/  

  Dėkojame bendrovės direktoriui Giedriui  Baciuškai ir jo kolektyvui už šiltą priėmimą, informaciją.

   

  2. Dėl aktualaus nariams klausimo -  valstybinės reikšmės magistralinio kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, kuris įtrauktas į mokamų kelių sąrašą, galimų teisinių sprendimo būdų, diskutuojant su Šedbaro advokatų profesinės bendrijos advokatu Kristijonu Paliučiu.

  TAVA taryba nuo 2020 m. gruodžio 28 d. raštais kreipėsi į VĮ „Lietuvos automobilių kelių direkcija“ prie Susisiekimo ministerijos bei seimo narius Romualdą Vaitkų bei Aušrinę Norkienę asociacijos narių vardu, prašydama remiantis į TAVA kreipime Nr. 10/2020-12-28 išdėstytas aplinkybes, atlikti magistralinio kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas (0–49,74 km; 59,49–185,97 km), ribų korekciją nustatant sekančias magistralinis kelio A12 Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas ribas 0–49,74 km; 59,49–151 km; 158 km. - 185,97 km. ir laike, kol išsispręs kreipimasis, prašė rasti galimybę netaikyti administracinių nuobaudų už važiavimą kelio ruožu be kelių mokesčio.

  Šiuo metu klausimas yra sprendžiamas.

   

   

  3. Dėl Tauragės apskrities verslininkų asociacijos buveinės adreso pasikeitimo.

  Šiai dienai keičiasi TAVA buveinės adresas: vietoje Televizijos g. 7-1, LT-72343 Tauragė  į Televizijos g. 5, LT-72343 Tauragė. Artimiausiu metu naujasis adresas bus įregistruotas VĮ "Registrų centras".

   

  4. Dėl renginių susitikimų organizavimų, įsigaliojus galimybių pasui. Nustatoma, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. visos kontaktinės paslaugos teikiamos ir ūkinės veiklos vykdomos bei renginiai organizuojami (išskyrus nustatytas išimtis) tik asmenims, kurie atitinka Galimybių paso kriterijus. Veikloms, kurioms galioja reikalavimas turėti Galimybių pasą, kaukių dėvėjimas ir atstumo laikymasis išlieka rekomendaciniai. Veikloms, kurios būtų vykdomos be Galimybių paso, epidemiologinės saugos priemonės (kaukių dėvėjimas, atstumo laikymasis, srautų valdymas ir kt.) – privalomos.

  Daugiau informacijos: https://koronastop.lrv.lt/lt/naujienos/patvirtintos-naujos-pandemijos-valdymo-priemones

  TAVA taryba privalo laikytis nustatytų reikalavimų. TAVA tarybos posėdžiai vyks kontaktiniu būdu, turint galimybių pasus. TAVA nariams, neturintiems galimybių pasų,  visuomet bus sudaryta galimybė TAVA posėdžiuose ar organizuojamose seminaruose dalyvauti nuotoliniu būdu.

   

  Mūsų naujienas taip pat sekite https://www.facebook.com/tava.lt

   

  Informaciją paruošė TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Skaityti plačiau
 • 2021 Liepos 5d.
  Diplomų įteikimo šventėje pasveikinti Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventai

  Š.m. liepos 1 d. miesto Kultūros rūmuose vyko Kauno kolegijos Tauragės skyriaus Diplomų įteikimo šventė.

  Kauno kolegijos Tauragės skyrius glaudžiai bendradarbiauja su TAVA. Viena iš kokybiškų bendradarbiavimo formų – ,,išvažiuojamosios“ paskaitos į įvairias apskrities įmones, TAVA nariai – pastovūs Baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijų nariai, konkursų vertinimo komisijų nariai.

  Absolventus ir dėstytojus pasveikinti atvyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkas Marius Jucikas, tarybos nariai ir egzaminų komisijos nariai Sigitas Mičiulis ir Darius Stankus.

  Kolegiją baigė įstaigų ir įmonių administravimo 18 ištęstinių ir 19 nuolatinių studijų studentai bei socialinio darbo 22 studentai.

  Tauragės apskrities verslininkų asociacija skyrė apdovanojimus puikiai apgynusiems baigiamuosius darbus kolegijos absolventams:

  TAAD – 8 gr. studentei Laurai Nogaitytei už puikiai apgintą baigiamąjį darbą: UAB „Kristensen & Kristensen” darbuotojų motyvavimo ir pasitenkinimo darbu didinimas“. TAAD – 8 gr. studentei Eglei Mančienei už puikiai apgintą baigiamąjį darbą: UAB „Kristensen & Kristensen” darbuotojų motyvavimo ir pasitenkinimo darbu didinimas“. TAAD – 8 gr. studentei  Ingridai Dargelienei už puikiai apgintą baigiamąjį darbą: UAB „Abalda“ verslo plėtros galimybės vietinėje ir tarptautinėje rinkose. TAAD – 8 gr. studentei Raimondai Vaitkienei už puikiai apgintą baigiamąjį darbą: UAB „Abalda“ verslo plėtros galimybės vietinėje ir tarptautinėje rinkose.

   

  Sveikiname visus absolventus ir linkime jiems tolimesnės sėkmės darbuose bei mokslo aukštumose!

  https://www.facebook.com/tava.lt/photos/pcb.2458967897569735/2458950064238185

   

  Informaciją paruošė: TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Kauno kolegijos Tauragės sk., J. Runzienės ir Kolegijos absolventės Viktorijos Stonienės nuotraukos

  Skaityti plačiau
 • 2021 Birželio 29d.
  Patvirtintos Tauragės miesto VVG 2020 m. veiklos ir finansinės atskaitomybės ataskaitos

  Š. m. birželio 28 d. Tauragės miesto vietos veiklos grupės (toliau – Tauragės miesto VVG) 2020 m. veiklos bei finansinės ataskaitos elektroniniu būdu (paštu).

  Visuotinio susirinkimo pirmininkas – Vilius Stumbra, taip pat TAVA nario, bendrovės "Stumera" direktorius atstovavo Tauragės apskrities verslininkų asociaciją visuotiniame susirinkime.

  Pasak Tauragės miesto VVG pirmininko Viliaus Stumbros 2020m. vykdytos veiklos:

  1.  Pagrindiniai Bendruomenės Namų priežiūros ir veiklos gerinimo darbai:

   -  2020 kovo mėnesio pradžioje įrengtas gimtadienių kambarys. Gimtadienių kambarys yra skirtas norintiems po maudynių baseine atšvęsti   gimtadienį, suvalgyti tortą, pabendrauti.

   -  2020 Liepos mėnesį perlakuotos Choreografijos salės nusidėvėjusios grindys.

   -  Nupirktas seifas skvošo salės eksploatavimo palengvinimui, raktų klientams palikimui.

   - Sumontuotos papildomos kameros vidinių Bendruomenės Namų patalpų stebėjimui.

   - Pagaminti stumdomi veidrodžiai choreografijos salėje.

   - Įrengtas didesnis sieninis ekranas Choreografijos salėje.

   

  2. Nuo 2020 Kovo 16 d. buvo paskelbtas visuotinis COVID-19 karantinas ir visos veiklos buvo sustabdytos iki 2020 m. birželio vidurio.

   - Veiklos palengva atnaujintos nuo 2020 Birželio mėnesio. Vasarą klientų srautas buvo nedidelis, tačiau nuo rugsėjo mėn. klientų srautas pilnai atsistatė.

   - Nuo 2020 Lapkričio mėn. prasidėjo antroji Covid-19 banga ir visos veiklos vėl buvo sustabdytos dėl visuotinio karantino.

   

  Tauragės miesto vietos veiklos grupėje 2020m. buvo 17 narių.

   

  2021 metų veiklas sunku prognozuoti dėl Covid-19 situacijos Lietuvoje. Veiklos bus vykdomos tiek kiek leis karantino apribojimai. Nuo 2021 rugsėjo mėn. planuojamas pradėti vykdyti „Lithuania-Russia Cross-Border Cooperation Programme 2014-2020“ projektas.

  Skaityti plačiau
 • 2021 Birželio 23d.
  Įvyko pirmasis Tauragės regiono plėtros plano rengimo darbo grupės posėdis

  Š.m. birželio 22 d. 9 val. Tauragės rajono savivaldybės administracijos didžiojoje posėdžių salėje, Respublikos g. 2, Tauragėje vyko pirmasis Tauragės regiono plėtros plano rengimo darbo grupės posėdis, kurio metu CVPA ekspertas Gediminas Česonis supažindino darbo grupės narius su regiono plėtros plano rengimo metodika, o Tauragės RPT administracijos direktorė Jurgita Choromanskytė pristatė darbo grupės darbo planą. Posėdyje Asociaciją atstovavo TAVA pirmininkas Marius Jucikas.

  Skaityti plačiau
 • 2021 Birželio 22d.
  Tauragės centre įsikūrurę TAVA nario „Senamiesčio apartamentai“ džiugina svečius

   

  " 9,9 balų įvertintas viešbutis: tai vakar dienos svečių nuomonė", -  džiaugėsi Tauragės centre įsikūrusio viešbučio „Senamiesčio apartamentai" vadovas, TAVA nario UAB "Etada Freedom" direktorius Tadas Alijošius.
   

   

  Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/9-9-balu-ivertinto-viesbucio-taurageje-vadovas-tai-vakar-dienos-sveciu-nuomone-56-1521740?copied
   
  Luko Balandžio nuotrauka / 15min nuotr. / Senamiesčio Apartamentai
   

  Skaityti plačiau
 • 2021 Birželio 18d.
  Kauno kolegijos Tauragės skyriuje sėkmingai apginti studentų baigiamieji darbai

  2021 m. gegužės 27 d. Kauno kolegijos Tauragės skyriaus ištęstinių studijų studentai, o birželio 17 d.  - nuolatinių studijų studentai viešai gynėsi baigiamuosius darbus.

   

  Kvalifikacinės komisijos nariai: Darius Stankus (komisijos pirmininkas) ir Sigitas Mičiulis (TAVA tarybos nariai); Modestas Petraitis, Aušra Arminienė/ Gelmina Motiejūnė, Diana Vaitiekienė, vertino studentų Baigiamuosius darbus.

   

  Baigiamųjų darbų temos įvairios ir aktualios bei naudingos regiono įmonėms ir įstaigoms (kai kurie mokslo tiriamieji darbai atlikti įmonių užsakymu); studentų teorinės žinios sėkmingai taikomos praktikoje.

  Įstaigų ir įmonių administravimo  ištęstinių studijų studentų 3 darbai įvertinti puikiai, nuolatinių – 7.

    Video reportažą žiūrėkite bendrovės Lietuvos Ir Vokietijos UAB Televizijos Komunikacijos nuorodoje: "Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventai ginasi baigiamuosius darbus" https://www.youtube.com/watch?v=UCGUEB-S0aA
  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UAB Alantas
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Topas LT
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB GBY
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB SDG, Tauragės skyrius
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • UAB Uliksas
 • UAB Marko dizainas
 • UAB Ansell Protective Solutions Lithuania
 • AB Modest
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Onija
 • UAB Egersund Net
 • UAB Mildrena
 • UAB Nagoja
 • Tauragės kredito unija
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB „Hazos brasta“
 • UAB Bremena
 • UAB Infoface
 • UAB Brolenta
 • UAB Bitė Lietuva
 • UAB Netmark
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • UAB Švytis
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • UAB Autotauragė
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Medicinos namai šeimai
 • UAB Sigitos kepiniai
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB Taurana
 • UAB Aliumina
 • UAB Vygasta
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Benera
 • UAB Stumera
 • UAB Jupiter Bach Lietuva
 • UAB Solregis
 • UAB Darbo turas
 • UAB Biceda
 • UAB Metta
 • UAB Rimsauga
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Feniksas
 • UAB Ferumeta
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Vilivitas
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Roada

Naujienlaiškis

Prenumeruoti