Naujienos

 • 2019 Spalio 14d.
  Pagėgių geležinkelio posto (Klaipėdos teritorinė muitinė) padalinio uždarymo terminas perkeliamas

  2019 m. spalio 7 d. Tauragės rajono savivaldybėje įvyko susitikimas su Muitinės departamento,  Klaipėdos teritorinės muitinės, Tauragės rajono savivaldybės, Tauragės apskrities verslininkų asociacijos ir kitais verslo atstovais dėl 2019 m. lapkričio 11 d. uždaromo Pagėgių geležinkelio posto (Klaipėdos teritorinė muitinė) padalinio Tauragėje (pagal siųstą raštą  Nr. 37 / 2019-09-19). Dėkojame visiems susitikimo dalyviams ir iniciatoriams.

   

  Susitikime dalyvavo: Klaipėdos teritorinės muitinės direktorė Rita Kunickienė, muitinės kontrolės organizavimo skyriaus viršininkė Rasa Bluškė, muitinės procedūrų priežiūros skyrius viršininkė Birutė Grigaitienė; Muitinės departamento muitinės kontrolės organizavimo skyriaus vedėjas Laimis Žlabys ir skyriaus vyriausiasis specialistas Laimutis Slapšys;  Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius; Tauragės apskrities verslininkų asociacijos tarybos nariai ir Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariai: Giedrė Stulginskienė, Sigitas Mičiulis, Darius Stankus; verslo atstovai: UAB „Autosaga“, UAB „Vispra“, UAB „Iksfera“, UAB „Luvesa“, UAB „Jurivina“, UAB „Arlita“, UAB „Egersund Net“. UAB „Nofir“, UAB „Kestida“, UAB „Mvauto“, UAB „Vijorita“, UAB „Dano automobiliai“, UAB „Auregida“, UAB „Bikėja“, UAB „Autopijus“, UAB „Tadita“, UAB „Draudimo rūmai“, UAB “Mataras“  ir kiti.

   

  Diskusijų ir nuomonių apsikeitimo eigoje dėl uždaromo Pagėgių geležinkelio posto (Klaipėdos teritorinė muitinė) padalinio Tauragėje buvo prieiti sprendimai:

  Nukeltas padalinio uždarymo terminas iš 2019-11-01 į 2020-03-01. Aptarti 3 šios problemos sprendimo būdai: Per laikotarpį iki padalinio uždarymo įvykdyti Klaipėdos teritorinio muitinės padalinio saugos reikalavimus – investicijas į padalinį Tauragėje; Derėtis su Tauragės rajono savivaldybe dėl investicijų, kuriant naują padalinį Tauragės mieste; Padalinį uždaryti, apmokant muitinės klientus naudotis supaprastinta muitinės procedūra. Bet kuriuo atveju, Tauragės verslo įmonėms, kurie naudojasi Tauragės muitinės padalinio paslaugomis, prašome Muitinės departamento mokymų apie naujus ES muitinės pasikeitimus bei galimybės supaprastinti muitinės darbą ir bendradarbiavimą.
  Skaityti plačiau
 • 2019 Spalio 10d.
  TAVA nariai sodino ąžuoliukus Pagėgių ir Jurbarko miestuose

  TAVA nariai bei Tauragės apskrities miestų administracijos centrų atstovai buvo raginami prisijungti prie Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) 20-mečio įprasminimo ir organizuojamos akcijos pasodinti ąžuolus Tauragės apskrities miestuose. 2019 m. spalio 8 d. 5 ąžuolai buvo pasodinti Pagėgiuose ir Jurbarke. Medelius sodino Pagėgių miesto seniūnijos seniūnas Dainius Maciukevičius, Jurbarko miesto seniūnas Romas Kuras, TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė, TAVA nariai Antanas Venckus, Romualdas Stasytis, Vilius Stumbra, Liudmila Norkaitienė ir kiti verslininkai bei miestų atstovai.

   

  Pagėgiuose 1 ąžuolas pasodintas Geležinkelio g. prie atminimo ženklo Klaipėdos krašto šauliui Jonui Šimkui.

  Jurbarke 2 ąžuoliukai pasodinti jau pradėtame sodinti ąžuolų parkelyje TAVA 20-mečio proga, kiti  2 ąžuoliukai - Jurbarko krašto verslininkų sąjungos (JKVS) 5-mečio proga.

   

  Šialėlėje ir Tauragėje ąžuolai bus pasodinti kiek vėliau.

   

   

  Dėkojame TAVA organizatoriams už gražią iniciatyvą ir visiems Jurbarko ir Tauragės rajonų verslininkams, sodinusiems ąžuoliukus. Už ąžuoliukus nuoširdžiausia padėka Viešvilės girininkijos girininkui Kęstučiui Masaičiui, už duobes - Edmundui Čekauskui, už kuoliukus - Algimantui Norkaičiui, už juodžemį ir organizacinius rūpesčius Jurbarko miesto seniūnui - Romui Kurui. Atskira padėka ąžuoliukų kaimynystės gyventojui A. Narkun - už karutį, vandenį ir laistytuvus, - pasidžiaugė krašto verslininkų sąjungos valdybos narė Liudmila Norkaitienė.

  Skaityti plačiau
 • 2019 Spalio 4d.
  Išvažiuojamasis TAVA narių ir tarybos posėdis į UAB "Alantas"

  TAVA narių išvažiuojamasis posėdis vyko pas TAVA narį – UAB „ „Alantas“ 2019 m. spalio 2 d. Narius pasitiko bendrovės darbuotoja Jolita Vilimaitienė, kuri nariams parodė gamybines patalpas, papasakojo apie veiklą.

  Nuo pat įmonės įkūrimo 1991 metais, UAB „Alantas“ rūpinosi aukščiausios kokybės baldų gamyba ir tiekimu. Per šį laikotarpį pagaminome daugiau nei 14 000 autentiškų virtuvės komplektų, išsiskiriančių savo dizainu, ergonomika ir funkcionalumu. Įmonė turi patirties gaminant tiek vienetinius užsakymus privatiems klientams, tiek didelės apimties užsakymus nekilnojamo turto plėtotojams ir statybos įmonėms. Įmonėje gaminami įvairūs baldai: virtuvės, spintos, prieškambario, vonios bei svetainės baldai, prekybinė įranga, baldai viešbučiams, mokykloms ir kt. Šiuo metu įmonėje dirba apie 70 darbuotojų. Gamybinių patalpų plotas viršija 7000 kv.

  ***

  TAVA tarybos posėdžio metu, į TAVA gretas buvo priimtas naujas narys - UAB "Gintaudra". Bendrovės direktorius Audrius Lebrikas. Bendrovė įkurta 2012 m., kurioje dirba 2 darbuotojai. Pagrindinė veikla – energetika. Posėdyje dalyvavo bendrovės atstovas Donatas Girskis, kuris pristatė įmonę ir jos veiklą. Posėdyje taip pat dalyvavo 2019-09-13 TAVA renginio metu naujai priimtas TAVA narys, UAB „Revale“ akcininkas Rimvydas Pakalniškis, kuris dar oficialiai nebuvo pasveikintas. Pastarojo bendrovės veikla taip pat susijusi su energetika. Abi bendrovės išsakė savo lūkesčius būnant asociacijoje.

  Bendrovių kontaktiniai duomenys: 

  UAB „Gintaudra“, Alėjos g. 23, Taurų k., Tauragės sen., Tauragės r., tel.: +370 699 80435, el. p.: gintaudra@gmail.com

  UAB „Revale“, Jūros g. 41B, LT-72212 Tauragė., tel.: +370 687 40563, el. p.: uabrevale@gmail.com

  TAVA Giedrė Stulginskienė pasveikino naujus narius įteikdama jiems TAVA nario pažymėjimus bei palinkėjo aktyvaus įsiliejimo į asociacijos veiklą.

   

  Skaityti plačiau
 • 2019 Rugsėjo 24d.
  Inovacijų savaitė 2019 Tauragėje

  „Inovacijų savaitė 2019“ – tai nemokamų renginių ir novatoriškų idėjų kupinas įvairiuose Lietuvos miestuose vykstantys festivalis, suburiantis inovacijų entuziastus: visuomenininkus, verslo, mokslo, viešojo sektoriaus atstovus ir jaunimą dalytis ateities vizijomis.  Festivalis sukuria galimybes verslui – augti, kurti, eksperimentuoti ir klestėti, mokslui – bendradarbiauti ir panaudoti žinių potencialą, visuomenei – suprasti inovacijų ir technologijų poreikį bei naudą.

  „Inovacijų savaitės 2019“ renginius organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), o globoja Ekonomikos ir inovacijų ministerija.

  Ketvirtus metus iš eilės vykstantis festivalis šiemet rugsėjo 16–22 d. aplankė 5 Lietuvos miestus – renginiai vyko Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Tauragėje.

  Rugsėjo 20 d. festivalis „Inovacijos mano mieste!“ vyko Tauragėje su programa:

  Sveikinimo žodis, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas ir mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros direktorius Kęstutis Šetkus. "Pramonė 4.0 inovacijų iššūkiai pramonės įmonėse", Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. "Inovatyvus verslas. Kokia kryptimi judėti", Lietuvos inovacijų centro projektų vadovas Gytis Junevičius. „Vilkyškių įmonės grupės naujoji inovatyvi gamykla Tauragės mieste“, AB "Vilkyškių pieninė" generalinis direktorius Gintaras Bertašius.

  "Inovacijų savaitė 2019 Tauragėje. Diskutavome apie inovacijų iššūkius pramonės įmonėms. Tikrai yra apie ką pakalbėti, nes greitai augančios darbo sąnaudos, nuo jų atsiliekantis produktyvumas ir žemo technologinio išsivystymo įmonių dominavimas Lietuvos gamyboje ateityje galėtų apsunkinti Lietuvos gamybos padėtį. Žemo ir vidutinio technologinio išsivystymo gamybos pramonė sukuria apytiksliai ¾ visos Lietuvos gamybos produkcijos, pardavimo pajamų ir pridėtinės vertės. Turime padėti mūsų įmonėms judėti į priekį: šiandien Lietuvoje tik vienas iš dešimties mažų ir vidutinių įmonių vadovų girdėjo apie ketvirtąją pramonės revoliuciją ir matome akivaizdžią pokyčių svarbos suvokimo stoką -76 proc. mažų ir vidutinių įmonių vadovų pripažįsta, kad jai nesiruošia. Pridėkime dar nenorą imtis rizikų, kvalifikuotų darbuotojų trūkumą, sudėtingą prieigą prie finansų, kol kas vis dar menkai vystomą verslo ir mokslo bendradarbiavimą.... Įmonių požiūris turi keistis, nes ES vykstanti sparti pramonės automatizacija ir robotizacija turės įtakos verslo bei užsakomosios gamybos ryšiams tarp skirtingų ES šalių narių. Lietuvos gamybos įmonės turės prisijungti prie ES „automatizacijos ir robotizacijos lenktynių“, kad sustiprintų produktyvumą ir procesų efektyvumą." - Robertas Dargis, Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidentas.

  „Skaitmeninimas ir žiedinė ekonomika – pagrindinės kryptys, kuriomis turi vadovautis verslas, jei nori ateityje išlikti konkurencingas rinkose“, – Tauragėje vykusiame Inovacijų savaitė renginyje sakė Lietuvos inovacijų centro projektų vadovas Gytis Junevičius.

   

  2014-2016 m. inovacijas diegusių įmonių procentinė dalis Tauragės apskrityje buvo didžiausia Lietuvoje. Pasak renginio pranešėjų, būtent tokiu keliu regionui ir derėtų eiti toliau.

  Skaityti plačiau
 • 2019 Rugsėjo 20d.
  TAVA atšventė dvidešimtmetį!

  Margarita RIMKUTĖ

  Praėjusį penktadienį sodyboje „Požerūnų malūnas“ vyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) dvidešimtmečio šventė. Netrūko garbingų svečių, sveikinimo kalbų, dovanų. Asociacijos pirmininkė Giedrė Stulginskienė kartu su gausiu būriu susirinkusių verslininkų džiaugėsi, jog per šį laikotarpį keitėsi daug kas, tačiau vienas dalykas išliko nepakitęs – bendradarbiavimas ir pagalba vienas kitam.

  Tauragės apskrities verslininkų asociacijos kelias prasidėjo prieš 20 metų, 24 verslininkų iniciatyvinei grupei pradėjus organizuoti susirinkimus, kurie peraugo į organizuotą veiklą. Per dvidešimtmetį TAVA keitė požiūrį į verslą ne tik tarp pačių verslininkų, bet ir padėjo bendradarbiavimo pagrindus tarp verslo ir viešųjų institucijų.

  – Dirbam vienoje rinkoje, sėdim vienoje valtyje. Bendradarbiavimas turi būti tiek su socialiniais partneriais, tiek su vietine ir centrine valdžia. Kad mokestinė bazė didėtų, kad valdžia suprastų, suvoktų, kas sukuria pridėtinę vertę, iš kurios yra finansuojamos įvairios svarbios biudžeto sritys, pradedant socialinėmis reikmėmis, švietimu, baigiant infrastruktūra, – kalbėjo vienas iš buvusių TAVA pirmininkų, buvęs rajono meras Sigitas Mičiulis.

  Verslininkams susirinkus „Požerūnų malūne“, renginio pradžioje žodis buvo suteiktas Giedrei Stulginskienei, TAVA asociacijos pirmininkei, kuri džiaugėsi, jog per 20 metų nuveikta labai daug:

  – Tuo metu ne taip lengva buvo asociaciją suburti ir rasti jai pridėtinę vertę, nors visi žinome, kad bendrystėje yra priimami geriausi sprendimai ir pasidalinama patirti. Noriu pasidžiaugti, jog Tauragėje yra drąsių ir aktyvių žmonių, kurių dėka asociacija gyvuoja jau dvidešimt metų, – kalbėjo pirmininkė.

  Pasak G. Stulginskienės, nors per tiek metų keitėsi daug kas, vienas dalykas išliko nepakitęs – bendradarbiavimas ir pagalba vienas kitam.

  Susirinkusiuosius sveikinusi Seimo narė Aušrinė Norkienė juokavo, jog Tauragės kraštas ypatingas tuo, jog jau nuo seno, kai dar šalyje nebuvo žinoma, kas tai yra laisvoji rinka, tauragiškiai jau sugebėjo verstis. Prekiavo savo užauginta produkcija.

  – Sėkmingas, socialiai atsakingas verslas yra kiekvieno regiono gyvybingumo, gyvenamosios vietovės patrauklumo didinimo garantas. Ir svarbus šalies bendram augimui, – asociacijos gyvavimu džiaugėsi Seimo narė.

  Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis susirinkusiems verslininkams dėkojo už kuriamas darbo vietas, linkėjo sėkmės.

  Renginyje pasisakė ir su TAVA bendradarbiaujančių Užimtumo tarnybos Klaipėdos klientų aptarnavimo departamento patarėja Andžela Jakienė, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė. Jos džiaugėsi, jog privatus verslas įvairių susitikimų su ugdymo įstaigose besimokančiaisiais metu prisideda prie jaunų žmonių profesinio orientavimo. D. Vaitiekienė dėkojo, jog kolegijų studentams įmonėse suteikiama galimybė atlikti praktiką ar net įsidarbinti. Dėkojo už tai, kad verslo atstovai dalyvauja studentų baigiamųjų darbų kvalifikacinės komisijos darbe.

  Šventėje lankėsi Mažeikių verslininkių asociacijos, Šilalės rajono savivaldybės atstovai. Šilalės verslininkų sąjungos pirmininkas Singaras Vytartas TAVA asociacijos nariams dovanojo tortą papuoštą  TAVA logotipu, Jurbarko turizmo ir verslo informacijos centro atstovai dovanojo didžiulį pyragą-skruzdėlyną.

  Po sveikinimų asociacijos pirmininkė G. Stulginskienė buvusiems pirmininkams ir nusipelniusiems TAVA nariams įteikė padėkas už aktyvų dalyvavimą asociacijos veikloje. Ypatingų svečių ovacijų sulaukė apdovanojimas, įteiktas ilgametei administratorei Jolantai Runzienei.

   

   

  Susirinkusiesiems pranešimą skaitė rašytojas, žurnalistas, etiketo bei laikysenos konsultantas Giedrius Drukteinis. Po to renginio vedėjas Laimonas Rimkus suorganizavo viktoriną apie asociacijos veiklą, kurioje dalyvavo patys kantriausi TAVA nariai ir svečiai. Kitaip tariant patikrino, kiek gerai TAVA nariai pažįsta asociaciją ir savo kolegas.

  Renginio metu pasidžiaugta prie asociacijos prisijungusiais naujaisiais nariais. TAVA narių gretas papildė individualios įmonės „Za“ direkrorius  Alfonsas Zaleckas, uždaros akcinės bendrovės „Revale“ direktorius Rimvydas Pakalniškis, UAB „Medicinos namai šeimai“, direktorius Vytautas Jakubauskas.

  TAVA nariai asociacijos dvidešimtmečio proga planuoja pasodinti ąžuolų. Anot G. Stulginskienės, Tauragėje planuojama ąžuolus sodinti adresu  J. Tumo-Vaižganto 1A. Šį rudenį ąžuolai bus pasodinti ne tik Tauragės mieste, bet ir kituose Tauragės apskrities miestuose – Jurbarke, Pagėgiuose ir Šilalėje.

  Asociaciją prieš dvidešimt metų, 1999 m. gegužė 24 dieną įsteigė 24 įmonių vadovai. Per šį laikotarpį asociacijai pirmininkavo: Vaclovas Karbauskis(1999–2000 m.), Antanas Stankus (2000–2002 m.), Gediminas Maškauskas (2002–2003 m.), Aloyzas Sabutis (2003–2005 m., 2005–2007 m.), Sigitas Mičiulis(2007–2009 m., 2013–2015 m.), Darius Stankus (2009–2011 m., 2011–2013 m.), Vilmantas Liorančas (2015–2017 m.) bei antrą kadenciją nuo 2017 m. iki šiol pirmininkaujanti Giedrė Stulginskienė. Šiuo metu Tauragės apskrities verslininkų asociacijoje yra 96 nariai.

  http://www.taurageszinios.lt/naujienos/aktualijos/2019/09/tava-atsvente-dvidesimtmeti-10840

  Margaritos Rimkutės ir Jolantos Runzienės nuotraukos

   

  Daugiau informacijos:

  Prieš dvidešimt metų veiklą pradėjo TAVA - https://www.youtube.com/watch?v=06VqP9RD6hk

  http://www.tvk.lt/index.php?m=22&tid=4401

  Skaityti plačiau
 • 2019 Rugsėjo 19d.
  Jubiliejinio gimtadienio proga pasveikintas TAVA tarybos narys V. Liorančas

  2019 m. rugsėjo 19 d. TAVA tarybos nariai, asociacijos vardu, pasveikino aktyvų TAVA tarybos narį Vilmantą Liorančą su Jubiliejiniu gimtadieniu! Linkėdami asmeninės laimės, nariai taip pat padėkojo Vilmantui už nuoširdų indėlį asociacijos veikloje.

  Skaityti plačiau
 • 2019 Rugsėjo 17d.
  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos posėdis 2019-09-17

  2019 m. rugsėjo 17 d. TAVA tarybos narys Marius Jucikas  (UAB "Metta" direktorius) dalyvavo  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos verslo valdybos posėdyje, kuris vyko  LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje Vilniuje.  Pagrindiniai posėdžio klausimai:

  1. Susitikimo LR Prezidentūroje aptarimas ir tolimesni darbai,rengiantis  susitikimui su LR Prezidentu.

  2. Pasirengimas susitikimui su Lietuvos banko vadovais. (Saulius Žilinskas,Gintaris Stoškus,Bronius Povilaitis ).

  3. SOŽE, verslo laiptų koreliacija su ,,Gerovės valstybės,, idėja.

  4. Mokesčių politikos įtaka SVV.

  5. Verslo įvaizdžio svarba ,,Gerovės valstybei,,.

   

  Skaityti plačiau
 • 2019 Rugpjūčio 30d.
  Vizitas Ternopilyje: bus plėtojamas bendradarbiavimas daugelyje sričių

  Rugpjūčio 23 – 26 dienomis Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis kartu su delegacija (tarybos nariais bei TAVA nariais Vilmantu Lioranču ir Sigitu Mičiuliu) lankėsi Ukrainoje, Ternopilio mieste. Oficialaus vizito metu dalyvauta šventiniuose renginiuose, skirtuose Ukrainos nepriklausomybės dienai ir Ternopilio miesto dienoms paminėti.

   

  2015 metais rugpjūčio 28 d. iškilmingose Ternopilio miesto 475-ųjų metinių iškilmėse, centrinėje miesto aikštėje buvo pasirašytas bendradarbiavimo susitarimas tarp Ternopilio miesto ir Tauragės rajono savivaldybės. Šalys susitarė bendradarbiauti administravimo, ekonomikos, kultūros, švietimo, sporto, sveikatos apsaugos, miestų statybos, transporto, prekybos, pramonės, žemės ūkio, mokslo ir technologijų, aplinkos apsaugos, ekologijos, turizmo ir verslo srityse. Taip siekiama glaudesnio bendradarbiavimo, kuris suteikia naudingos patirties ir gerosios praktikos abiems miestams.

   

  Vizito Ternopilio mieste metu tauragiškių delegacija susitiko su Ternopilio meru Sergėju Nadaliu, dalyvavo šventiniuose renginiuose, miestų partnerių konferencijoje, susitikime su ICC Ukrainos tarptautinių prekybos rūmų regioninės plėtros viceprezidentu Taras Demkura. Tauragės rajono administracijos direktorius bei tarybos nariai vieni  pirmųjų aplankė dar šiais metais atidarytą naują Lietuvos Respublikos garbės konsulatą Ukrainoje ir Garbės konsulą Ternopilio srityje. Susitikimų metu dėkota už šiltą priėmimą, sutarta įgyvendinti projektus, kurie dar labiau suartintų Lietuvą ir Ukrainą.

   

  Tauragesradijas.Lt

  Skaityti plačiau
 • 2019 Rugpjūčio 28d.
  Ukrainos Ternopilio miesto nacionalinio technikos universiteto studentai renkasi praktiką TAVA verslo įmonėse

  TAVA įmonėse IĮ "Autoežeruona" ir UAB "Bremena" dviejų mėnesių vasaros praktiką atliko 4 studentai iš Ukrainos Ternopilio miesto nacionalinio technikos universiteto. Studentai ne tik sėmėsi žinių, bet ir turėjo galimybę, dėka Tauragės rajono savivaldybės ir asociacijos "Tauragės apskrities Ternopilio bičulių draugija", lydint TAVA administratorei Jolantai Ruznienei ir jaunimui iš Tauragės, aplankyti Trakų ir Vilniaus miestus, susipažinti su reikšmingais Lietuvos įvykiais  bei  turiningai praleisti laiką. Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Mičiulis suorganizavo studentams išvažiuojamąją ekskursiją po Tauragės miestą.

   

   

  Bendradarbiavimo tikslas:

  2016 m. sausio 19 d. TAVA pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Ukrainos Ternopilio visuomenine organizacija „UniJa“. Šiuo susitarimu šalys išreiškia savo siekimą plėtoti bendras veiklas, siekiant sudaryti sąlygas efektyviam dialogui, kuris padės vystyti bendradarbiavimą tarp Ukrainos ir Lietuvos visuomeninių organizacijų, verslo struktūrų, švietimo įstaigų, valstybės ir savivaldos valdymo organų, teritorinių bendrijų ir žiniasklaidos.

   

  Šalių bendradarbiavimo tikslas yra sukurti abipusiai naudingą bendradarbiavimą tarp fizinių asmenų, visuomeninių asociacijų, privataus sektoriaus, valdžios bei valdymo struktūrų, siekiant gilinti bendradarbiavimą ir gerosios patirties studijavimą bei pritaikymą šiose srityse: partnerystės su verslu vystymas, siekiant pakelti žmogiškųjų išteklių (ypač jaunimo) parengimo kokybę ir jų adaptavimą veikti europietiškoje aplinkoje; bendrųjų projektų, skirtų verslumo iniciatyvos skatinimui ir partnerystės užmezgimui, siekiant organizuoti įvairių formų bendradarbiavimą su savo šalies ir užsienio įmonėmis, mokslo įstaigomis, organizacijomis ir įstaigomis, valstybinėmis institucijomis ir verslo struktūromis, įgyvendinimas; keitimasis moksline informacija ir aukštos kvalifikacijos specialistais; konferencijų, seminarų, apvalių stalų ir kitų mokslo bei švietimo priemonių įgyvendinimas, siekiant pasikeisti įgyta patirtimi ir susipažinti su Šalių istoriniu, kultūriniu paveldu bei šiuolaikinėmis aktualijomis.

   

  Paruošė: TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Tauraplastas
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • AB Modest
 • UAB Egersund Net
 • UAB SDG
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Feniksas
 • UAB Vilivitas
 • UAB Molupis ir Ko
 • UAB Uliksas
 • Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Nagoja
 • UAB Alantas
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB Darbo turas
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Marko dizainas
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Gralis
 • UAB Eurobiuras
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Taurana
 • Tauragės kredito unija
 • UAB Metta
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Tūkstantis mylių
 • Telia Lietuva
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Bremena
 • UAB Solregis
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB Netmark
 • UAB Added Value
 • UAB Sigitos kepiniai
 • UAB Tauragės autobusų parkas
 • UAB Rimsauga
 • UAB Biceda
 • UAB Egidas
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Infoface
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Topas LT
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • UAB Švytis
 • Medicinos namai šeimai
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Onija
 • UAB GBY
 • UAB Brolenta
 • UAB Benera

Naujienlaiškis

Prenumeruoti