Naujienos

 • 2020 Gruodžio 22d.Skaityti plačiau
 • 2020 Lapkričio 20d.
  Nuo pandemijos nukentėjusiam verslui VMI mokestinės paskolos sutartys 2 metams – be palūkanų ir be klausimų

   

  Nuo pandemijos nukentėjusiam verslui VMI mokestinės paskolos sutartys 2 metams – be palūkanų ir be klausimų

   

  Neigiamą COVID-19 poveikį patyrę mokesčių mokėtojai, kreiptis į VMI dėl mokestinės paskolos sutarties be palūkanų gali iki 2021 m. vasario 28 d.

  2020 m. spalio 20 d., Vilnius. Valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – VMI) informuoja, jog 20 tūkst. įmonių, įtrauktų į nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą, šiandien išsiuntė aktualią informaciją apie mokestinės pagalbos priemonių taikymą bei mokestinės paskolos sutarties be palūkanų sudarymo galimybes bei sąlygas.

  „Neigiamą COVID-19 poveikį patyrusioms įmonėms, mokestinės pagalbos priemonės taikomos iki š. m. gruodžio 31 d., o tai reiškia, jog iki šio termino ir dar du mėnesius po jo, pastarosios yra atleistos nuo delspinigių, joms nebus pradėti mokesčių išieškojimo veiksmai“, - primena VMI Teisės departamento vadovė Rasa Virvilienė, pažymėdama, jog nuo pandemijos nukentėję mokesčių mokėtojai iki 2021 m. vasario 28 d. gali kreiptis į mokesčių administratorių ir sudaryti mokestinės paskolos sutartį iki 2022 m. gruodžio 31 d., be jokių palūkanų.

  Be palūkanų ir be klausimų - iki 2022 m. gruodžio 31 d.

  Mokestinės paskolos sutartį be palūkanų galima sudaryti mokesčių skoloms, susidariusioms iki š. m. gruodžio 31 d., o įmokas sumokėti iki 2022 m. gruodžio 31 d. Sudaryti tokiai sutarčiai jokių papildomų dokumentų VMI pateikti nereikia, užtenka prašymo, kuriame reikia nurodyti pageidaujamus įmokų sumokėjimo terminus. Prašymą ir dabar galima pateikti prisijungus prie Mano VMI > Paslaugos > Užsakyti Paslaugą > Mokesčių apskaita ir mokėjimai > Mokestinės nepriemokos sumokėjimo terminų atidėjimas arba išdėstymas.

  „Jei mokesčių mokėtojas mano, jog dėl sudėtingos finansinės situacijos dviejų metų mokesčių skolai išdėstyti ir sumokėti jam gali nepakakti, jis gali paprašyti ir ilgesnio mokesčių išdėstymo bei sumokėjimo termino, bet ne ilgesnio kaip iki penkerių metų. Tokiu atveju, mokesčius iki 2022 m. gruodžio 31 d., kaip ir visi, jis galės išdėstyti ir sumokėti be palūkanų, o vėlesnio laikotarpio įmokoms bus skaičiuojamos 0,01 proc. per dieną palūkanos,“ - sako Rasa Virvilienė, atkreipdama dėmesį, jog ilgesniam kaip dviejų metų mokestinės paskolos sutarties sudarymui yra taikoma standartinė procedūra ir reikalavimai, todėl mokesčių mokėtojas turi pagrįsti savo prašymą dokumentais, kurie apibūdina mokesčių mokėtojo finansinę būklę ir kuriais pagrindžiami prašyme nurodyti duomenys ir aplinkybės.

  Įmokas galima prašyti atidėti vieneriems metams.

  Mokesčių mokėtojai sudarydami mokestinės paskolos sutartį, pirmąją įmoką gali paprašyti nukelti vieneriems metams. Tokiu atveju, kai skola nesiekia 300 tūkst., teikiant prašymą papildomų dokumentų pateikti nereikia, kai ji yra lygi ar didesnė kaip 300 tūkst. - mokesčių administratoriui kartu su prašymu reikia pateikti ir minėtais, pagrindžiančiais dokumentus. Pažymėtina, jog nukeliant mokėjimą, mokestinės paskolos sutarties be palūkanų pabaigos terminas nesikeičia, ją galima sudaryti laikotarpiui iki 2022 m. gruodžio 31 d.

  Pusės, t. y. daugiau kaip 10 tūkst. įmonių, kurioms yra taikomi mokesčių atidėjimai, skola nesiekia 1 tūkst. eurų. 330 įmonių skola yra daugiau kaip 300 tūkst. ir tik 1 proc. įmonių turi skolą, kuri viršija 0,5 mln. eurų ir tai sudaro 54 proc. visų atidėtų mokesčių sumos.

  Mokesčių mokėtojų, kuriems taikomos pagalbos priemonės, skola sudaro 713,8  mln. eurų, šią sumą skolingi 45,4 tūkst. mokesčių mokėtojų (21,7 tūkst. įmonių ir 23,7 tūkst. gyventojų). Nuo kovo 16 d. sudaryta  4,5 tūkst. mokestinės paskolos sutarčių be palūkanų,  86,2 mln. eurų sumai.

  Visą aktualią informaciją, paaiškinimus, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus galima rasti VMI interneto svetainėje https://www.vmi.lt/evmi/informacija-verslui. Konsultacijas telefonu teikia mokesčių specialistai paskambinus bendruoju Mokesčių informacijos telefonu 1882 (spausti „5“).

  Išsamesnė informacija žiniasklaidai:

  Rūta Asadauskaitė

  ruta.asadauskaite@vmi.lt

  +37062088383

   

  Naujausia susijusi žinia yra ta, kad jau įsigaliojo pakeitimas dėl pagalbos priemonių taikymo, tiksliau dėl užtikrinimo priemonių reikalavimo: jei prieš tai buvo reikalavimas mokesčių mokėtojams „ pateikti siūlymą dėl užtikrinimo priemonių“, dabar pakeista į „VMI gali pareikalauti“. Ši nuostata aktuali tuo atveju, kai prašoma sudaryti MPS išdėstant mokėjimus ilgesniam nei iki

  2022 m. gruodžio 31 d. terminui, o išdėstoma suma fiziniams asmenims yra lygi arba didesnė nei 100 000 Eur, juridiniams asmenims – lygi arba didesnė nei 300 000 Eur.

   

  Taip pat dalinuosi VMI interneto svetainės nuoroda, kur talpinama naujausia informacija, susijusi su mokestinės pagalbos teikimu verslui, nukentėjusiam nuo Covid-19, atsakymai į verslo klausimus ir pan. (tai, apie ką rašiau auksčiau, jau atsirado šioje medžiagoje)

  https://www.vmi.lt/evmi/nukentejusiems-nuo-covid-19

   

  Pranešimą paruošė:

   

  Laima Domarkienė,

  Klaipėdos AVMI atstovė spaudai

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Lapkričio 9d.
  Bioekonomikos ir gyvybės mokslų industrijos plėtros galimybės Tauragės regione

  2020 m. lapkričio 5 d. Lietuvos biotechnologų asociacijos kvietė verslininkus į virtualų renginį „Bioekonomikos plėtros galimybės Tauragės  regione“. Renginyje dalyvavo  Lietuvos biotechnologų asociacijos ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai.

  Renginio tikslas yra pristatyti bioekonomikos plėtros  perspektyvas Lietuvoje bei su vietos verslo ir valdžios atstovais  aptarti bioekonomikos vystymo Tauragėje galimybes.

   

  Dalinamės virtualaus seminaro vaizdo įrašu žemiau:

  https://youtu.be/Fms7grwGR0c

  Skaityti plačiau
 • 2020 Spalio 30d.
  TAVA narių diskusijos su ESO atstovais elektros sutrikimo klausimais Tauragės mieste

  2020 d. spalio 27 d. Tauragės rajono savivaldybėje vyko TAVA narių susitikimas su ESO ir savivaldybės atstovais. Susitikimo metu diskutuota apie dažną įtampų svyravimą Tauragės mieste, dėl ko, ypatingai  gamybinių įmonių verslas patiria didžiulius nuostolius. Diskusijų metu bendrauta apie galimas priežastis, ieškota sprendimų būdų.  

   

  Susitikimo dalyviai:

   

  TAVA atstovai

  Dovydas Kaminskas –  Tauragės rajono savivaldybės meras

  Ramunė Malinauskienė –  ESO Verslo klientų skyriaus vadovė

  Žilvinas Perminas – ESO Klaipėdos tinklų projektų valdymo skyriaus vadovas

  Donatas Martinkus – ESO Klaipėdos regiono Elektros tinklo eksploatavimo skyriaus vadovas

  Vaidas Eičinas – ESO Pastočių eksploatavimo komandos vadovas (Klaipėda)

  Erika Vaitkevičienė – ESO Sprendimų verslo klientams vyr. vadybininkė

   

   

  Aptarti klausimai:

   

  ESO daromos priemonės dėl elektros energijos tiekimo užtikrinimo:

   

  ESO kasmet investuoja į elektros energijos tinklo atnaujinimą. Susitikimo metu pristatyta informacija apie ESO investicijas. Tauragės regione 2020 metais ESO vykdo 35 projektus už 1 ,47 mln. Eur., kurie padės užtikrinti elektros energijos kokybę. 2021 metų preliminarias investicijas žinosime gruodžio mėnesį, informacija bus skelbiama viešai ESO puslapyje ir atsiųsta Tauragės rajono savivaldybei raštu susipažinimui.

   

  2020 m. spalio mėn. ESO startavo unikalaus projekto įgyvendinimo darbai. Tai centralizuotos įtampos kokybės stebėsenos sistemos (CIKSS) diegimo darbai Bendrovės transformatorių pastotėse (TP) ir IT infrastruktūroje. Diegiama sistema leis centralizuotai stebėti 10 kV, 35 kV tinklo įtampos kokybę vadovaujantis LST EN 50160 standartu, kaupti įtampos charakteristikų statistiką, vykdyti analitiką, stebėti įtampos kryčius - viršįtampius tinkle, vertinti jų įtaką Bendrovės klientams. Svarbu paminėti, kad atsiras nauja galimybė proaktyviai reaguoti į elektros energijos kokybės gerinimą pramonės vartotojams nelaukiant skundų. Didžiausias dėmesys atrenkant buvo skiriamas vietovėms, kuriose dominuoja pramonės įmonės (laisvosios ekonominės zonos, pramonės parkai). Tauragėje bus pastatyti 4 analizatoriai. ESO bendradarbiaujant su Lietuvos energetikos institutu teikia aukštos įtampos kokybės užtikrinimo paslaugą. Pristatytos priemonės padedančios išvengti įtampos kryčių. Prezentacijoje, paskutinėse skaidrėse yra daugiau informacijos apie įrangos tipus ir paslaugos įkainiai.

   

  Sutarta:

   

  Įtampos analizatoriai problematiškiausiuose objektuose. Prašome susisiekti įmonę, kuri susitikimo metu minėjo, kad elektros kokybė dingsta penktadieniais ir kitą įmonę, kuri fiksuoja apie 200 atsijungimų per metus. Pateikus konkretesnius duomenis bus svarstoma galimybė statyti analizatorius tiekiamos elektros energijos kokybei analizuoti. Duomenis atsiųsti el. paštu erika.vaitkeviciene@eso.lt

   

  Gedimų fiksavimas – Besikartojant problemoms gamybiniuose procesuose dėl įtampos dingimų ar svyravimų prašome Juos fiksuoti ir informuoti ESO.  Pažymime kad ESO kartais nemato trumpalaikių įtampos svyravimų, jei klientai apie tai nepraneša, nes tai gali būti ir lokaliam tinkle. Besikartojančių, įtakojančių gamybos procesams gedimų fiksavimas, leistų matyti realią tinklo būklę, būtų ieškoma kokios priežastys galėjo tai įtakoti. Kiekvieną gedimą prašome fiksuoti telefonu 1852 arba https://www.eso.lt/lt/atjungimai-planiniai-neplaniniai.html

   

  Ateityje esant klausimų dėl elektros energijos kokybės, investicijų, naujų investuotojų pritraukimo ir galimybės vystyti infrastruktūros tinklą tiek elektros tiek dujų prašome kreiptis į Eriką Vaitkevičienę, žemiau laiške nurodytais kontaktais.

   

   

  Informaciją paruošė:

  Erika Vaitkevičienė,

  Sprendimų verslo klientams

  vyresnioji vadybininkė

  Verslo klientų skyrius

  Mob. +370 640 40310

  El. p. erika.vaitkeviciene@eso.lt

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Spalio 2d.
  TAVA tarybos narių išvažiuojamasis posėdis: Susipažinimas su Tauragės Baseinu

  2020 m. rugsėjo 28 d. TAVA tarybos nariai ir nariai buvo kviečiami susipažinti su naujai atvėrusiu visuomenei duris Tauragės Baseinu. Administratorė Sandra Martinkienė maloniai papasakojo apie baseino veiklą, iššūkius, rūpesčius, aprodė baseino technines patalpas. Baseine įrengta:

  Pramoginė zona su sūkurine vonia, 3 pirtimis, čiuožykla, vaikų baseinu, masažine įranga;  25 m. ilgio baseinas (dviejų takelių); Aukšta konstrukcinė arka su krintančio vandens užuolaida, ant kurios, lazerinio projektoriaus pagalba, galima rodyti įvairius 3D vaizdus.

  Baseinas veikia nuo š. m. rugsėjo 4 dienos ir visi norintys gali išbandyti Tauragės baseino pramogas, kurias galima taip pat pamatyti virtualioje ekskursijoje: https://www.youtube.com/watch?v=AeNzH-lHRxU.

  Šiuo metu intensyvūs nemokami užsiėmimai baseine vyksta 1-8 klasių moksleiviams. Daugiau apie tai galite rasti tinklalapyje:

  http://www.tauragesbaseinas.lt/ arba Facebook paskyroje https://www.facebook.com/tauragesbaseinas

   

  Dėkojame Tauragės baseino administratorei Sandrai Martinkienei už suteiktą galimybę susipažinti su Baseino veikla, ekskursiją po baseino technines patalpas ir šiltą priėmimą.

   

  Susirinkimo metu TAVA taryba diskutavo einamais asociacijos klausimais, vieni iš kurių:

   

  1. Dėl Lietuvos Respublikos Lobistinės Veiklos Įstatymo Nr. VIII-1749 pakeitimo  nuo 2021 m. sausio 1d. būsimo įstatymo įsigaliojimas iškėlė TAVA tarybai klausimų dėl jų užimamų pareigų viešųjų ir privačiųjų interesų taikymo. Daugiau apie įstatymą susipažinsite paspaudę nuorodas:

  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/ed96d333bad011ea9a12d0dada3ca61b

  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.226938/asr   

  Šio klausimo išaiškinimui TAVA pirmininkė G. Stulginskienė išsiuntė užklausą TAVA nario Šedbaro advokatų profesinės bendrijos advokatui Kristijonui Paliučiui.

   

  2. Dėl kandidatų siūlymo Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklo „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ apdovanojimui gauti. Garbės ženklas skiriamas už reikšmingus nuopelnus profesinėje ir visuomeninėje veikloje, Tauragės rajono garsinimą šalyje ir užsienyje, respublikinius ar tarptautinius laimėjimus, reikšmingą verslo plėtrą Tauragės rajone, pilietiškus poelgius, pasiekimus darbo, mokslo, kultūros, sporto, žemės ūkio ir kitose srityse ir kitus Tauragės rajonui reikšmingus nuopelnus.

  Kviečiame narius siūlyti kandidatus Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklo „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ apdovanojimui gauti. Daugiau informacijos apie siūlomų kandidatų kriterijus aprašyta nuorodoje: https://www.taurage.lt/kvieciame-siulyti-kandidatus-taurages-rajono-savivaldybes-garbes-zenklo-uz-nuopelnus-taurages-rajonui-apdovanojimui-gauti/

   

  3.Tauragės rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymo 17 straipsnio 1 dalimi bei atsižvelgdama į pastarojo meto elektros energijos tiekimo sutrikimus darbo proceso metu, Tauragės apskrities verslininkų asociacijos prašė pateikti sąrašą įmonių, kurios šiais metais turėjo elektros energijos tiekimo sutrikimų, išskyrus tuos atvejus kurie buvo nulemti nepalankių gamtos sąlygų (Priedas Nr. 1. Dėl elektros energijos tiekimo sutrikimų). Tauragės r. savivaldybei buvo pateiktas sąrašas apklaustų įmonių, kurių veiklą labiausiai paveikė elektros trikdžiai.

  TAVA tarybos nariai G. Stulginskienė, S. Mičiulis, D. Stankus pasiūlė š. m. spalio  antroje pusėje suorganizuoti susitikimą su Tauragės r. savivaldybės atstovais šio klausimo sprendimui bei diskusijai verslo ir investicijų klausimais.

   

  Daugiau apie posėdį nariams susipažinimui el. laiškais išsiųstas posėdžio protokolas Nr. 110/2020-09-28

   

   

  Informaciją paruošė TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Tel.Nr. +370 685 66553, info@tava.lt

   

   

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Rugsėjo 9d.
  Dėl Buhalterinės apskaitos įstatymo Nr. IX-574 pakeitimo įstatymo projekto

  2020 m. rugsėjo 8 d. TAVA tarybos narys Marius Jucikas dalyvavo Lietuvos smukaus ir vidutinio verslo, LR ekonomikos ir inovacijų ministerijoje Vilniuje organizuojamoje diskusijoje dėl Buhalterinės apskaitos įstatymo Nr. IX-574 pakeitimo įstatymo projekto, kuris ypatingai svarbus visai SVV bendruomenei. 

   

  Lietuvos laisvosios rinkos institutas išnagrinėjo Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymo Nr. IX-574 pakeitimo įstatymo projektą. Institutas pritaria daugeliui Projekto siūlomų nuostatų (pavyzdžiui, galimybei ūkio subjekto vadovui pačiam vesti apskaitą, lankstesniam skaitmeninių dokumentų naudojimui), tačiau teikia pastabas dėl keletos nuostatų, kurias būtų svarbu tobulinti.

   

   

   

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Rugpjūčio 31d.
  Konferencija: „Atsinaujinanti energetika bendruomenėms“

  Rugpjūčio 26 d. Kaune įvyko INTERREG BJR projekto Co2mmunity konferencija – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“.

   

  VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra (KREA), kartu su dar 14 partnerių iš Baltijos jūros regiono šalių, vykdo šį projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra skatinti gyventojų bendruomenes rengti ir įgyvendinti atsinaujinančių išteklių energetikos projektus, naudoti jų generuojamą energiją saviems ir bendruomenės tikslams, o taip pat šia veikla prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo bei klimato kaitos padarinių švelninimo.

  Konferencijos dalyviams – savivaldybių, bendruomenių, mokslo institucijų ir verslo atstovams pateikti pranešimai apjungė teorinius-informacinius ir praktinius aspektus. Svarbią informaciją apie atsinaujinančių išteklių energetikos bendrijas pateikė Energetikos ministerijos Klimato kaitos valdymo grupės vyresnioji patarėja L. Sveklaitė. Ypač svarbi 2018 m. Direktyva dėl skatinimo naudoti atsinaujinančiųjų išteklių energiją: • vystant AEI rinką skatinama atsižvelgti į palankų poveikį regionų ir vietos plėtros galimybes, socialinę sanglaudą ir užimtumo galimybes; • valstybėms narėms sukuriamas įpareigojimas užtikrinti AIE bendrijų steigimąsi, dalyvavimą paramos skirstyme. Pranešime taipogi akcentuoti gaminančių vartotojų ir AIE bendrijų skirtumai ir panašumai.

   

  Antrojoje dalyje konferencijos dalyviai iš Tauragės r. tarybos nario S. Mičiulio lūpų išgirdo apie Tauragės r. pasiekimus mažinant CO2 išmetimus naudojant atsinaujinančių išteklių energiją, biokuro gamybos apimtis bei elektrinio transporto perspektyvas. Kaip gerosios praktikos bendruomenėse pavyzdžiai buvo pateikti Pagramančio bendruomenės ir Daugų Technologijų ir verslo mokyklos projektai.

   

  Išsamią konferencijos informaciją ir pranešimų tekstus rasite straipsnyje:  http://www.krea.lt/renginiai/46-konferencija-atsinaujinanti-energetika-bendruomenems

   

  KREA informacija

   

  Keletas Sigito Mičiulio pastebėjimų iš konferencijos:

  Rugsėjo mėn. turėtų pasirodyti kvietimas dėl paramos juridiniams asmenims, įsigyjant elektromobilį. Dar šiais metais turi pasirodyti kvietimas steigti AEŠ (atsinaujinančių energijos šaltinių) bendriją ir gauti paramą įsirengti vėjo jėgainę iki 250 kW arba saulės jėgainę iki 1 MW. Šešiose savivaldybėse 2019 m. pasigaminta ekologiškos el. energijos daugiau nei jose suvartota, tame tarpe trys iš mūsų krašto-Tauragės, Pagėgių ir Jurbarko sav. Tauragės savivaldybė pirmoji Lietuvoje parengė Darnaus judumo planą iki 2030 m. Dabar pusė plane numatytų priemonių jau įgyvendinta. Tauragės r. savivaldybės įgyvendintos priemonės per pastaruosius penkerius metus (21 naujas ekologiškesnis autobusas, 2500 LED gatvių šviestuvų, 20 saulės jėgainių ant biudžetinių įstaigų stogų, pastatų renovacija ir kt.) kasmet leidžia mažiau išmesti virš 3000 tonų CO2.

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Liepos 28d.
  UAB ONIJA švenčia 25 metų veiklos Jubiliejų

  Didžiausia Lietuvoje biuro prekių UAB ONIJA „Officeday“ tinklo parduotuvė liepos 27 d. šventė 25-ių metų veiklos Jubiliejų. TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė ir nariai Vilmantas Liorančas, Sigitas Mičiulis bei Darius Stankus asociacijos vardu pasveikino ONIJA vadovę Lijaną Zinkevičienę bei palinkėjo sėkmės ateityje.

   

  „Officeday“ tinklas turi didžiulę patirtį pasirenkant geriausius biuro reikmenis iš viso pasaulio. Juos pristato savo klientams ir prekių kataloguose, kurie dėl jų aiškumo ir patrauklaus dizaino tapo vartotojui šios srities pavyzdžiu.

   

  "Officeday“ tikslas – garantuoti kokybiškas paslaugas, pasiūlyti optimalius sprendimus, patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius.
   

  „Lietuvos rinkoje ir toliau aktyviai diegiame naują požiūrį į biuro prekes, kuris tikrai neapsiriboja tik kanceliarinėmis prekėmis. Todėl siūlome įsigyti viską, ko tik reikia Jūsų biurui, iš vieno tiekėjo – pradedant kanceliarinėmis prekėmis ir baigiant kavos aparatais bei išskirtinėmis verslo dovanomis“ , - teigė UAB „Onija“ vadovė Lijana Zinkevičienė

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Liepos 3d.
  Išvažiuojamasis posėdis pas naują TAVA narį - bendrovėje FERUMETA

  2020 m. liepos 1 d. TAVA tarybos narių išvažiuojamasis posėdis vyko bendrovėje „Ferumeta“, įsikūrusioje Baltrušaičių kaime, Tauragės rajone. Bendrovės direktorius Rokas Zinkevičius ir komercijos direktorė Aistė Micevičiūtė tarybos narius supažindino su prieš 2 metus įsikūrusia bendrovės veikla, esamomis ir naujai kuriamomis gamybinėmis patalpomis, pasidalino gerąją patirtimi bei su versle iškylančiais rūpesčiais.

   

  Ferumeta, UAB specializuojasi metalo konstrukcijų gamybos srityje. 2018 metais įmonė įdiegė integruotą kokybės ir aplinkos vadybos sistemą pagal standartų ISO 9001, ISO 14001 reikalavimus, tam, kad užtikrintų teikiamų paslaugų kokybę ir ekologiškai švarią aplinką. Beje, visa bendrovės metalo konstrukcijų gamybos sistema yra sertifikuojama ir ženklinama CE.

   

  Bendrovės klientai ir jų norai yra pirmoje vietoje, dėl jų įmonė nori augti bei kartu tobulėti. Todėl, siekiant užtikrinti nuolatinę tobulėjimo kultūrą įmonėje, vadovaujamasi LEAN filosofija ir metodika.

  Ferumeta  - socialiai atsakinga įmonė, vadovaujasi pagarbos žmogui, visuomenei,  gamtai vertybiniais principais, socialiai atsakingu požiūriu į darbo sąlygų sudarymą ir palaikymą bei darbuotojų psichologinio mikroklimato užtikrinimą. Bendrovės vadovai sustoti vietoje nežada -  ieško naujų idėjų veiklos plėtrai, darbo našumo ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimui, nuolat mokosi, tobulėja ir kuria. Įmonėje šiuo metu dirba 11 žmonių, bet darbuotojų poreikis išlieka.

   

  UAB "Ferumeta" kontaktiniai duomenys: 

  https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/metalo-konstrukciju-gamyba-ir-apdirbimas/uab-ferumeta

  Bendrovės veikla: https://ferumeta.lt/

   

  2020 m. balandžio 21 d. protokolo Nr. 107, TAVA tarybos narių virtualaus posėdžio metu (dėl visuotinio karantino) į asociacijos narių gretas buvo priimta UAB „Stumera“. Bendrovės direktorius Vytautas Merkelis, pavaduotojas Vilius Stumbra. Bendrovė įkurta 2019 m., kurioje dirba 5 darbuotojai. Pagrindinė bendrovės veikla – maisto gamyba ir tiekimas.

   

  UAB "Stumera" kontaktiniai duomenys: 

  https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/visuomeninis-maitinimas/uab-stumera

  Bendrovės veikla: https://www.facebook.com/Kingspietusfortuna/

   

  TAVA pirmininkė padėkojo UAB "Ferumeta" kolektyvui už nuoširdų priėmimą, pasveikino naujus narius įstojus į asociaciją  ir palinkėjo gražaus abipusio bendradarbiavimo ir aktyvaus dalyvavimo asociacijos veikloje.

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • UAB Švytis
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Uliksas
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Taurana
 • UAB Egidas
 • UAB Brolenta
 • UAB Bitė Lietuva
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Mildrena
 • UAB Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Netmark
 • UAB Rimsauga
 • UAB Topas LT
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • AB Modest
 • UAB Infoface
 • UAB Egersund Net
 • UAB Vygasta
 • UAB Medicinos namai šeimai
 • UAB Alantas
 • UAB Biceda
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Metta
 • UAB Bremena
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Autotauragė
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Marko dizainas
 • UAB SDG, Tauragės skyrius
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB Nagoja
 • UAB Feniksas
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Solregis
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • Tauragės kredito unija
 • UAB Jupiter Bach Lietuva
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Stumera
 • UAB GBY
 • UAB Onija
 • AB Telia Lietuva
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB Darbo turas
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB Ferumeta
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB Sigitos kepiniai
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Vilivitas
 • UAB Verslas kitaip
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Benera

Naujienlaiškis

Prenumeruoti