Naujienos

 • 2018 Liepos 31d.
  Apskaitos, mokesčių pasikeitimai ir pasiūlymai per 2018 m. liepos mėn.

   

  UAB „Added Value“ rubrika:

  Apskaitos, mokesčių pasikeitimai ir pasiūlymai per 2018 m. liepos mėn.

   

  NAUJI DIENPINIGIŲ MAKSIMALŪS DYDŽIAI

    

  Nuo liepos 1 d. Lietuvoje įsigaliojo nauja dienpinigių ir komandiruočių išlaidų tvarka ir nauji maksimalūs dienpinigių dydžiai. Kai kuriose šalyse jų dydis kito dvigubai.

  Labiausiai dienpinigių maksimali riba išaugo Kipre. Čia ji padidėjo daugiau nei dvigubai, nuo 30 iki 62 Eur. Po du kartus išaugo dienpinigių dydžiai Turkmėnistane ir Venesueloje. Sumažinti buvo tik šešiolikos šalių dienpinigių dydžiai. Didžiausias pokytis – Afganistane. Čia dienpinigių maksimali riba sumažinta daugiau nei penktadaliu, nuo 43 iki 33 Eur. Taivane jie apriboti 16%, nuo 44 iki 37 Eur. O Šiaurės Korėjoje, Etiopijoje ir Botsvanoje dienpinigiai mažėjo po 13%.

  Lietuvoje nuo šiol irgi yra įrašyta į šį bendrą sąrašą, o nustatyta maksimali dienpinigių riba – 15 Eur. Iki šiol komandiruotėms Lietuvoje (jeigu jos trukdavo ilgiau nei vieną dieną) būdavo numatyta dienpinigių norma, kuri nuo 2015 m. siekė 5,7 Eur. Maksimalias dienpinigių dydžių ribas nustato Vyriausybė.

  Pagal naują tvarką, jeigu darbdavys darbo sutartyje ar darbo tvarkos taisyklėse numato, kad dienpinigių norma mažinama daugiau kaip 50%, jam gresia baudos. Be to, tvarkoje nebelieka punkto, kuris reikalauja mažinti dienpinigius 50%, jeigu komandiruotė Lietuvoje trunka vieną dieną. Ir už vienos dienos komandiruotę po liepos 1 d. bus galima mokėti 15 Eur.

  Taip pat pakeistose Komandiruočių sąnaudų atskaitymo iš pajamų taisyklėse rašoma, kad tuo atveju, jeigu į komandiruotę vyksta vieneto vadovas arba individualios įmonės savininkas, tikrasis ūkinės bendrijos narys ar mažosios bendrijos narys ir šioje individualioje įmonėje, ūkinėje bendrijoje (ŪB) ar mažojoje bendrijoje (MB) nėra vadovo, dienpinigių norma gali būti didinama 100%.

  www.vz.lt

   

  PREZIDENTĖ PASIRAŠĖ PENSIJŲ SISTEMOS POKYČIŲ ĮSTATYMUS

   

  Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį pasirašė 26 įstatymų pataisas, atveriančias galimybę nuo kitų metų pradžios įgyvendinti Seimo patvirtintą pensijų kaupimo reformą.

  Pertvarkant pensijų kaupimo sistemą, atsisakoma „Sodros“ įmokų pervedimų į pensijų fondus, nustatoma nauja kaupimo formulė – 3% gyventojo atlyginimo ir 1,5% šalies vidutinio darbo užmokesčio valstybės parama. Siekiant skatinti gyventojus kaupti privačiai, maždaug po 1 punktą mažinama „Sodros“ įmoka ir gyventojų pajamų mokesčio (GPM) tarifas.

  Pensijų fonduose šiuo metu kaupiantys gyventojai per pirmąjį 2019 m. pusmetį galės atsisakyti kaupimo ir grįžti į „Sodrą“, jai grąžinant sukauptas lėšas arba paliekant jas pensijų fonde.

  Nuo 2019 m. sausio visi kaupiantieji ir nekaupiantieji pensijai iki 40 m. asmenys būtų įtraukiami į kaupimą su teise pasakyti „ne“. Kvietimas būtų kartojamas tris kartus kas trejus metus iki 40 m. Vyresni nei 40 m. ir nekaupiantys asmenys pensijų kaupime galėtų dalyvauti savanoriškai.

  Pensijų reformos šalininkai teigia, kad ji padės sutvarkyti pensijų sistemą, atsiejant privatų kaupimą fonduose nuo kaupimo „Sodroje“, tuo metu kritikai tvirtina, kad reforma tik pasunkins būsimų pensininkų padėtį. Nemažai kritikuotas automatinis dirbančiųjų įtraukimas į kaupimą antroje pakopoje, dalis rinkos dalyvių skeptiškai vertina siūlymą pensijų anuitetų platinimą perduoti „Sodrai“.

  www.vz.lt

   

  VMI GALĖS ATSKLEISTI DAUGIAU INFORMACIJOS APIE MOKESČIŲ MOKĖTOJĄ

   

  Nuo 2019 m. sausio 1 d. paslaptyje nebus laikoma, ar mokesčių mokėtojas – juridinis asmuo arba individualia veikla užsiimantis fizinis asmuo – atitinka minimalius patikimo mokesčių mokėtojo kriterijus.

  Asmuo bus laikomas neatitinkančiu minimalių patikimumo kriterijų, jeigu praeityje yra baustas už į apskaitą neįtrauktas pajamas, nelegalų darbą, neteisingą PVM atskaitą, taip pat jeigu toks juridinis asmuo naudojo lėšas privatiems akcininkų ar kitų privačių asmenų poreikiams tenkinti. Į juoduosius sąrašus bus galima patekti ir pažeidus deklaravimo tvarką, kasos aparatų taisykles, sandorių kainodaros tarp susijusių asmenų taisykles. Mokesčių administratorius taip pat galės atskleisti informaciją apie mokesčių teisės aktų pažeidimus, kai mokesčių mokėtojo kaltė įrodyta.

  Taip pat paslaptyje nelaikoma tokia informacija apie mokesčių mokėtoją:

  mokesčių mokėtojo identifikacijos numeris; atskirų mokesčių mokėtojų registrų, duomenų bazių (VMI Akcizų informacinės sistemos duomenų bazės, Gyventojams išduodamų verslo liudijimų duomenų bazės ir kt.) mokesčių mokėtojams arba objektams suteikti identifikacijos numeriai: pridėtinės vertės mokesčio mokėtojo kodas; akcizais apmokestinamų prekių sandėlio savininko identifikacijos numeris; akcizais apmokestinamų prekių sandėlio identifikacijos numeris; registruoto akcizais apmokestinamųjų prekių gavėjo identifikacijos numeris; verslo liudijimo numeris; individualios veiklos pažymos numeris; kiti identifikacijos numeriai;  įregistravimo pridėtinės vertės mokesčio mokėtojais ir į atskirus mokesčių mokėtojų registrus, įtraukimo į duomenų bazes datos, taip pat išregistravimo iš registrų bei pašalinimo iš duomenų bazių datos; mokesčių mokėtojo – juridinio asmens sumokėtų (įskaitytų) mokesčių suma; mokesčių mokėtojo – fizinio asmens sumokėtų (įskaitytų) mokesčių suma nelaikoma paslaptyje įstatymų nustatytais atvejais; mokesčių mokėtojo mokestinės nepriemokos suma;

  www.vz.lt

   

  DĖL PERSKAIČIAVIMO NUO 2019 M. DARBO UŽMOKESTIS DIDĖS 0,02 %

   

  Nuo 2019 m. darbuotojams reikės mokėti perskaičiuotą darbo užmokestį, todėl gali tekti keisti darbo sutartis.

  Seimui priėmus įmokų „Sodrai“ mokėjimo pakeitimus nuo 2019 m. beveik visa darbdavio „Sodros“ įmokų dalis perkeliama darbuotojui, o darbuotojo darbo užmokestis dauginamas iš koeficiento 1,289.

  Pareiga dėl šio pokyčio keisti darbo sutartis atsiranda tuomet, jeigu sutartyje įtvirtintas konkretus darbo užmokesčio dydis neatskaičius mokesčių. Jeigu darbo sutartyje nurodomas darbo užmokestis „į rankas“ ir po mokesčių darbuotojo gaunama suma nesikeičia, tuomet keisti darbo sutarčių nebūtina.

  Po darbo užmokesčio perskaičiavimo darbo užmokestis darbuotojui „į rankas“ kiek padidės – įprastu atveju – 0,02%, todėl darbo sutartis gali tekti keisti bet kokiu atveju.

  www.vz.lt

   

   

      Susisiekite, norėdami gauti daugiau informacijos:

        

      UAB „Added Value“                                                                 El. p.: arvydas@avalue.lt

      Aerodromo g. 33, LT-72186 Tauragė                                          Mob. Nr.: 8 (684) 48887

                                                                                                        www.addedvalue.lt

  Skaityti plačiau
 • 2018 Liepos 27d.
  Su finansų ministru V. Šapoka aptarta Tauragės regiono plėtra ir mokesčių reforma

  Finansų ministras Vilius Šapoka tęsia turą po Lietuvos regionus, kurio metu aptaria kiekvienos šalies apskrities aktualijas, plėtros viziją ir mokesčių pasikeitimus. Antrasis finansų ministro V. Šapokos ir ministerijos ekspertų susitikimas surengtas liepos 27 d. Tauragės rajono savivaldybėje. Susitikime taip dalyvavo TAVA pirmininkė G. Stulginskienė, TAVA nariai, verlsininkai.

  Finansų ministras Vilius Šapoka tęsia turą po Lietuvos regionus, kurio metu aptaria kiekvienos šalies apskrities aktualijas, plėtros viziją ir mokesčių pasikeitimus. Antrasis finansų ministro V. Šapokos ir ministerijos ekspertų susitikimas surengtas liepos 27 d. Tauragės rajono savivaldybėje.

  Susitikimo su Tauragės rajono savivaldybės vadovais, administracijos specialistais, verslo ir asociacijų atstovais metu aptarta Tauragės apskrities finansinė padėtis, pritraukiamos investicijos, gyvenimo kokybė. Vilius Šapoka kartu su ministerijos ekspertais apžvelgė būdus, kaip bus vykdomi mokestiniai pakeitimai ir mažinamas šešėlis, koks bus trimetis esminių apmokestinimo pokyčių planas, paliesiantis NPD, GPM ir akcizus. Minėtosios reformos įsigalios nuo 2019 metų.

  Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis pristatė administracijos veiklos sritis, biudžeto situaciją ir racionalaus finansų valdymo pasiekimus, ekonomikos vystymąsi ir verslo skatinimą, atliktas investicijas, įgyvendinamus projektus.

  Išklausius pranešimus, diskutuota Tauragės regiono aktualijų, plėtros, mokesčių ir ekonomikos reformos bei kitais klausimais.

  „Susitikimų, diskusijų metu siekiame išsamiai ir nuosekliai išaiškinti, kaip gyventojams ir verslui keisis mokesčiai nuo ateinančių metų, taip pat klausiame kokios informacijos jiems trūksta, kaip galime jiems padėti suprasti reformos esmę“, – teigė finansų ministras.

  Vilius Šapoka su ministerijos ekspertais planuoja tokius susitikimus surengti visuose šalies regionuose. Tai viena iš Finansų ministerijos numatytų priemonių, skirtų išaiškinti mokesčių reformos ir šešėlio mažinimo būdus.

  Tauragės r. savivaldybės informacija

  Daugiau apie mokesčių ir šešėlio mažinimo reformą: https://bit.ly/2L7Aoxs

  Skaityti plačiau
 • 2018 Liepos 26d.
  Verslių Moterų Rytmetys Tauragėje - KUR RASTI KLIENTŲ?

  Kontaktų RYTMEČIAI su devizu:
  "LEISK TAVE PAŽINTI, KAD GALĖČIAU REKOMENDUOTI!" startavo ir TAURAGĖJE!


  2018 m. liepos 24 d. erdviose UAB "Onija" patalpose vyko Verslių Moterų Rytmetys. Tai jau 3-asis Tauragės veiklių ir verslių moterų, mamų ir merginų kontaktų RYTMETYS! Susitikimo tiklsas - susipažinti, apsikeisti kontaktais, pasidalinti drąsa veikti, patirtimi ir bendradarbiauti. Susitikime dalyvavo TAVA pirmininkė G. Stulginskienė bei kitos Tauragės verslios moterys.

  Susitikimo tema: KUR RASTI KLIENTŲ? Kiekvienas verslas ieško geriausio būdo pritraukti klientų. Kokie efektyviausi klientų pritraukimo būdai.

  Savo nueitu keliu versle dalinosi UAB "Onija" įkūrėja (Onija-Officeday) Lijana Zinkevičienė. Džiaugsmai, iššūkiai, patirtys - jaukiai ir betarpiškai.

  Rytmetyje dvelkė gera nuotaika, vizitinių ir skrajučių apsikeitimas, iki 2 min. trumpi prisistatymai bei pasidalinta savo patirtimi susitikimo tema.
  Atsineški savo prekę - geriau kartą parodyti, nei n kartų papasakoti ;)

   

  "Verslių moterų rytmetys. Pasidalinti kontaktai, prisistatymai, padrąsinimai. Visa tai aktyvių ir kūrybingų moterų Jolantos Chlevickienės ir Dalios Gečienės iniciatyva. Nesustokim, nes tai yra variklis ir motyvacija daugeliui moterų, su kuriomis susitinkame kas mėnesį", - gerais įspūdžiais socialiniame tinklalpyje dalinosi TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė  Organizatoriai: Turtinga Moteris
  Partneriai: Onija-Officeday ; Dalia Gečienė ir Grožio studija Tauragėje "Ledi" (www.facebook.com/Grožio-studija-Ledi-199950377118026)

  Skaityti plačiau
 • 2018 Liepos 23d.
  „Vilkyškių pieninė“ švenčia 25-metį

  Viena moderniausių sūrių gamyklų šalyje - Vilkyškių pieninė atšventė savo jubiliejų. Šventinę fiestą šį savaitgalį padovanojusi, ne tik savo įmonės darbuotojams, viso miestelio gyventojams, bet ir svečiams. TAVA nuoširdžiai sveikina TAVA narių AB "Vilkyšių pieninė" generalinį direktorių Gintarą Bertašių, AB "Modest" direktorių Kęstutį Keršį bei bendrovių kolektyvus bei linki sėkmės ateityje.

  Video reportažą apie šventės akimirkas rasite: https://www.youtube.com/watch?v=4i3Bihz5VDI

  Šventės nuotraukos: https://www.facebook.com/pg/kurjeris.lt/photos/?tab=album&album_id=2116531031708957

   

  Skaityti plačiau
 • 2018 Liepos 20d.
  Tūkstantuke – 9 Tauragės krašto bendrovės

   

  Eglė ČERVINSKAITĖ 
  egle@taurageszinios.lt

  Žurnalo „Verslo klasė“ skelbiamame didžiausių Lietuvos bendrovių pagal 2017 m. pardavimo pajamas tūkstantuke yra ne viena Tauragės apskrities įmonė. Aukščiausiai šiame sąraše iškilusi AB „Vilkyškių pieninė“, užimanti 51 poziciją.

  Ekonomistų vertinimu, 2017 m. Lietuvos ekonomika augo sparčiausiai per pastaruosius penkerius metus. Tai lėmė palanki tarptautinė prekyba, aktyvus eksportas, išaugęs našumas, padidėjęs vartojimas.

  Lietuvos banko vertinimu, 2018 m. Lietuvos ekonomika augs lėčiau. Prognozuojama, kad paklausa lietuviškoms prekėms taip pat nedidės. Lėtės atlyginimų augimas, kuris ribos vartojimą.

   „Verslo klasės“ skelbiamame tūkstančio didžiausių bendrovių sąraše yra 9 Tauragės apskrities įmonės. Daugiausia – Tauragės rajone. Aukščiausiai, 51 vietoje yra AB „Vilkyškių pieninė“. 130 mln. eurų apyvartą pasiekusi sūrių gamintoja pernai uždirbo 7 mln. eurų (prieš mokesčius). Rekvizitai.lt duomenimis, bendrovėje dirba 515 darbuotojų, o vidutinis mėnesio atlyginimas gegužės mėnesį siekė 887 eurus.

  „Vilkyškių pieninė“ vienintelė iš Tauragės apskrities įmonių patenka į didžiausiųjų šimtuką. Už jos, 250 vietoje rikiuojasi Jurbarko „A. Žilinskio ir ko“ energetikos statybos, projektavimo ir paslaugų įmonė. 2017 m. bendrovė pasiekė 35,7 mln. eurų apyvartą. Jurbarkiškių įmonėje dirba 91 darbuotojas, o vidutinis darbo užmokestis gegužės mėnesį siekė 1885 eurus.

  Žurnalo „Verslo klasė“ sudaryto sąrašo 401 vietoj yra UAB „Tauraplastas“ pernai pasiekęs beveik 19 mln. eurų apyvartą. 439 vietoje – Šilalės „Mobilus spektras“ veiklos srityje nurodęs prekybą kuru, naftos produktais, valdantis degalines.

  Už šilališkių, 549 vietoje rikiuojasi UAB „Egersund Net“. Žvejybinių tinklų gamintoja pasiekė 14,7 mln. eurų apyvartą. Tauragės industriniame parke veikiančioje bendrovėje dirba 294 asmenys, gegužės mėnesį vidutinis atlyginimas čia siekė 948 eurus.

  Tūkstantuke yra ir (536 vieta) grindų lentų gamintoja „F. B. Production“, kuri 2015 metais buvo gavusi apdovanojimą, kaip labiausiai auganti Tauragės apskrities įmonė. Bendrovės apyvarta pernai siekė 13,4 mln. eurų, vidutinis atlyginimas – 1013 Eur.

  552 vietoje – dukterinė „Vilkyškių pieninės“ įmonė Tauragėje AB „Modest“.

  Didžiausių įmonių tūkstantuką užbaigia dvi pramonės rajone įsikūrusios Tauragės įmonės. 780 vietoje – UAB „Ansell Protective Solutions“, gaminanti gumos ir plastiko produktus. 900-oji – žemės ūkio bendrovė „Dobilo lapas“. Pernai įmonė pasiekė 7,8 mln. eurų apyvartą, uždirbo 491 tūkst. grynojo pelno (prieš mokesčius). Žydrūno Bendiko vadovaujamoje bendrovėje dirba 48 darbuotojai. 

  Skaityti plačiau
 • 2018 Liepos 16d.
  Tauragės regiono plėtros tarybos posėdyje aptarti regioninės specializacijos klausimai

  Š. m. liepos 12 d. Martyno Jankaus muziejuje (Bitėnai, Pagėgių savivaldybė) įvyko Tauragės regiono plėtros tarybos posėdis, kurio metu tvirtintas regiono projektų sąrašas, aptarti regioninės specializacijos bei kiti regionui aktualūs klausimai.

  Posėdyje dalyvavo LR Seimo nariai: Aušrinė Norkienė ir Ričardas Juška, LR Vidaus reikalų ministerijos viceministras Arūnas Gražulis, VRM regioninės politikos departamento direktorius Gediminas Česonis ir šio departamento, Europos regioninės plėtros fondo skyriaus vedėja Rasa Tamulevičiūtė, savivaldybių merai, administracijų direktoriai, TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė, narys Darius Stankus bei kiti socialiniai ir ekonominiai partneriai.

  Tauragės regiono plėtros posėdyje buvo nagrinėjami 9 darbotvarkės klausimai. Po įžanginio tarybos pirmininko Jono Gudausko žodžio, sveikinimų, aptarti regioninės specializacijos klausimai, įgyvendinami projektai, tvirtintas Tauragės regiono projektų sąrašas. Kalbėta apie Ukrainos Ternopilio srities vaikų stovyklos Tauragės apskrityje organizavimą.

  Posėdžio metu akcentuota, kad Lietuvos regioninės politikos tikslas – sudaryti oraus, aktyvaus, saugaus, sveiko ir patrauklaus gyvenimo ir darbo prielaidas visoje Lietuvoje. Tauragės apskritis – pilotinė apskritis, dėl galimų projektų įgyvendinimo pagal Baltąją knygą.

   

  Daugiau informacijos: 

  https://vrm.lrv.lt/lt/naujienos/baltosios-knygos-igyvendinimas-prasideda-taurageje

  V. Bičkaus nuotraukos

  Skaityti plačiau
 • 2018 Liepos 2d.
  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos posėdis 2018-07-022018 m. liepos 2 d. TAVA tarybos narys M. Jucikas  (UAB "Metta" direktorius) dalyvavo  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos valdybos posėdyje. Pagrindiniai posėdžio klausimai: Dėl Valstybės kontrolės 2019 metų veiklos plano ir įžvalgų pateikimo. Dėl  muitinės skyrių uždarymo regionuose. Dėl krovinių vežimo kelių transporto tarptautiniais maršrutais sektoriaus darbuotojų socialinės rizikos įvertinimo.

  Posėdžio protokolas ruošiams, jį rasite: http://ukmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/verslo-aplinka/smulkiojo-ir-vidutinio-verslo-politika/lsvvt

  Skaityti plačiau
 • 2018 Birželio 29d.
  ES investicijos verslui regionuose

  2018-06-29 Spiečius/Tauragė vyko ketvirtasis LVPA ir LR Ūkio ministerijos organizuojamas renginys iš seminarų ciklo "ES investicijos verslui regionuose". Tauragės regiono verslininkai supažindinti ir paraginti aktyviau naudotis ES struktūrinių fondų priemonėmis, kurios skatina inovacijų diegimą, eksporto, mokslinių tyrimų bei atsinaujinančių energijos išteklių plėtrą.

  Skaityti plačiau
 • 2018 Birželio 28d.
  Aukštojo mokslo diplomai įteikti Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventams

  Birželio 28 dieną Tauragės kultūros rūmuose iškilmingai įteikti aukštojo mokslo diplomai trisdešimt dviem Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventams, kurie sėkmingai baigė įmonių ir įstaigų administravimo studijų programą ir įgijo profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį. Absolventus sveikino ir sėkmės bei didelių galimybių einant pasirinktu keliu linkėjo Seimo, Savivaldybės, verslo atstovai, kolegijos vadovai.

   

  Seimo narės Aušrinės Norkienės padėka įteikta Dovilei  Poškienei už gerą mokymąsi. Padėką  įteikė Seimo narės padėjėja Sandra Triukaitė-Valinčienė. Tauragės rajono savivaldybės mero padėkos už gerą mokymąsi įteiktos Ramintai Piluckienei ir Indrei Benėtaitei. Padėkas įteikė administracijos direktorius Modestas Petraitis ir mero patarėjas Dovydas Kaminskas.

   

  Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkė Giedrė Stulginskienė atminimo dovaną už puikiai apgintą baigiamąjį darbą ,,UAB ,,Kava su knyga knygyno ,,Pegasas“ pardavimų didinimas“ įteikė Eglei Meižytei. Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė už puikiai apgintą baigiamąjį darbą ,,UAB ,,Vortana“ teikiamų transportavimo paslaugų tobulinimo ir plėtros galimybės“ įteikė padėkas Monikai Jarutytei ir Kristinai Mėlenienei.

   

  Absolventus  taip pat  pasveikino Vyriausybės atstovė Tauragės apskrityje Irena Ričkuvienė, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus įkūrimo iniciatyvinės grupės pirmininkas, Tauragės r. savivaldybės tarybos narys Arūnas Beišys, UAB ,,Televizijos komunikacijos“ direktorius, Tauragės r. savivaldybės tarybos narys,  baigiamųjų darbų kvalifikavimo komisijos narys Vilmantas Liorančas, Tauragės rajono savivaldybės tarybos narė Iveta Skurvydienė, Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos direktorė, skyriaus socialinė partnerė  Meilutė Parnarauskienė.

   

  Kauno kolegijos Tauragės skyrius Tauragėje veikia jau 15 metų, šiais metais išleista 13-oji absolventų laida. Didžioji dalis baigusiųjų kolegiją dirba Tauragėje. Kauno kolegijos Tauragės skyrius kviečia rinktis Įstaigų ir įmonių administravimo, Socialinio darbo, Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo studijų programas.

   

   

  Tauragės Radijo inform.

   

  Arnoldo Vydmanto nuotraukos:

  https://www.facebook.com/VArnoFotas/media_set?set=a.2534620663230009.1073742581.100000463000144&type=3

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UAB Taurana
 • UAB Topas LT
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Rimsauga
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Netmark
 • UAB Gralis
 • UAB Onija
 • UAB Metta
 • UAB Etada Freedom
 • IĮ R-Sportas
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Margas
 • UAB Bremena
 • UAB Tauraplastas
 • UAB Uliksas
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Brolenta
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Biceda
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Solregis
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Egersund Net
 • AB Modest
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras
 • UAB Darbo turas
 • Telia Lietuva
 • UAB Tauragės autobusų parkas
 • UAB Senasis medvėgalis
 • UAB Added Value
 • Tauragės kredito unija
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Egidas
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Tauragės vandenys
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Elka Rainwear
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Molupis ir Ko
 • UAB Marko dizainas
 • UAB Feniksas
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB SDG
 • UAB Švytis
 • UAB Infoface
 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Alantas

Naujienlaiškis

Prenumeruoti