Naujienos

 • TAVA tarybos narių išvažiuojamasis posėdis: Susipažinimas su Tauragės Baseinu 2020 Spalio 2d.
  TAVA tarybos narių išvažiuojamasis posėdis: Susipažinimas su Tauragės Baseinu

  2020 m. rugsėjo 28 d. TAVA tarybos nariai ir nariai buvo kviečiami susipažinti su naujai atvėrusiu visuomenei duris Tauragės Baseinu. Administratorė Sandra Martinkienė maloniai papasakojo apie baseino veiklą, iššūkius, rūpesčius, aprodė baseino technines patalpas. Baseine įrengta:

  Pramoginė zona su sūkurine vonia, 3 pirtimis, čiuožykla, vaikų baseinu, masažine įranga;  25 m. ilgio baseinas (dviejų takelių); Aukšta konstrukcinė arka su krintančio vandens užuolaida, ant kurios, lazerinio projektoriaus pagalba, galima rodyti įvairius 3D vaizdus.

  Baseinas veikia nuo š. m. rugsėjo 4 dienos ir visi norintys gali išbandyti Tauragės baseino pramogas, kurias galima taip pat pamatyti virtualioje ekskursijoje: https://www.youtube.com/watch?v=AeNzH-lHRxU.

  Šiuo metu intensyvūs nemokami užsiėmimai baseine vyksta 1-8 klasių moksleiviams. Daugiau apie tai galite rasti tinklalapyje:

  http://www.tauragesbaseinas.lt/ arba Facebook paskyroje https://www.facebook.com/tauragesbaseinas

   

  Dėkojame Tauragės baseino administratorei Sandrai Martinkienei už suteiktą galimybę susipažinti su Baseino veikla, ekskursiją po baseino technines patalpas ir šiltą priėmimą.

   

  Susirinkimo metu TAVA taryba diskutavo einamais asociacijos klausimais, vieni iš kurių:

   

  1. Dėl Lietuvos Respublikos Lobistinės Veiklos Įstatymo Nr. VIII-1749 pakeitimo  nuo 2021 m. sausio 1d. būsimo įstatymo įsigaliojimas iškėlė TAVA tarybai klausimų dėl jų užimamų pareigų viešųjų ir privačiųjų interesų taikymo. Daugiau apie įstatymą susipažinsite paspaudę nuorodas:

  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/ed96d333bad011ea9a12d0dada3ca61b

  https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/TAIS.226938/asr   

  Šio klausimo išaiškinimui TAVA pirmininkė G. Stulginskienė išsiuntė užklausą TAVA nario Šedbaro advokatų profesinės bendrijos advokatui Kristijonui Paliučiui.

   

  2. Dėl kandidatų siūlymo Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklo „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ apdovanojimui gauti. Garbės ženklas skiriamas už reikšmingus nuopelnus profesinėje ir visuomeninėje veikloje, Tauragės rajono garsinimą šalyje ir užsienyje, respublikinius ar tarptautinius laimėjimus, reikšmingą verslo plėtrą Tauragės rajone, pilietiškus poelgius, pasiekimus darbo, mokslo, kultūros, sporto, žemės ūkio ir kitose srityse ir kitus Tauragės rajonui reikšmingus nuopelnus.

  Kviečiame narius siūlyti kandidatus Tauragės rajono savivaldybės garbės ženklo „Už nuopelnus Tauragės rajonui“ apdovanojimui gauti. Daugiau informacijos apie siūlomų kandidatų kriterijus aprašyta nuorodoje: https://www.taurage.lt/kvieciame-siulyti-kandidatus-taurages-rajono-savivaldybes-garbes-zenklo-uz-nuopelnus-taurages-rajonui-apdovanojimui-gauti/

   

  3.Tauragės rajono savivaldybės administracija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos elektros energetikos įstatymo 17 straipsnio 1 dalimi bei atsižvelgdama į pastarojo meto elektros energijos tiekimo sutrikimus darbo proceso metu, Tauragės apskrities verslininkų asociacijos prašė pateikti sąrašą įmonių, kurios šiais metais turėjo elektros energijos tiekimo sutrikimų, išskyrus tuos atvejus kurie buvo nulemti nepalankių gamtos sąlygų (Priedas Nr. 1. Dėl elektros energijos tiekimo sutrikimų). Tauragės r. savivaldybei buvo pateiktas sąrašas apklaustų įmonių, kurių veiklą labiausiai paveikė elektros trikdžiai.

  TAVA tarybos nariai G. Stulginskienė, S. Mičiulis, D. Stankus pasiūlė š. m. spalio  antroje pusėje suorganizuoti susitikimą su Tauragės r. savivaldybės atstovais šio klausimo sprendimui bei diskusijai verslo ir investicijų klausimais.

   

  Daugiau apie posėdį nariams susipažinimui el. laiškais išsiųstas posėdžio protokolas Nr. 110/2020-09-28

   

   

  Informaciją paruošė TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Tel.Nr. +370 685 66553, info@tava.lt

   

   

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Rugsėjo 9d.
  Dėl Buhalterinės apskaitos įstatymo Nr. IX-574 pakeitimo įstatymo projekto

  2020 m. rugsėjo 8 d. TAVA tarybos narys Marius Jucikas dalyvavo Lietuvos smukaus ir vidutinio verslo, LR ekonomikos ir inovacijų ministerijoje Vilniuje organizuojamoje diskusijoje dėl Buhalterinės apskaitos įstatymo Nr. IX-574 pakeitimo įstatymo projekto, kuris ypatingai svarbus visai SVV bendruomenei. 

   

  Lietuvos laisvosios rinkos institutas išnagrinėjo Lietuvos Respublikos buhalterinės apskaitos įstatymo Nr. IX-574 pakeitimo įstatymo projektą. Institutas pritaria daugeliui Projekto siūlomų nuostatų (pavyzdžiui, galimybei ūkio subjekto vadovui pačiam vesti apskaitą, lankstesniam skaitmeninių dokumentų naudojimui), tačiau teikia pastabas dėl keletos nuostatų, kurias būtų svarbu tobulinti.

   

   

   

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Rugpjūčio 31d.
  Konferencija: „Atsinaujinanti energetika bendruomenėms“

  Rugpjūčio 26 d. Kaune įvyko INTERREG BJR projekto Co2mmunity konferencija – „Atsinaujinančios energetikos projektų bendras valdymas ir finansavimas bendruomenėse“.

   

  VšĮ Kauno regioninė energetikos agentūra (KREA), kartu su dar 14 partnerių iš Baltijos jūros regiono šalių, vykdo šį projektą, kurio pagrindiniai tikslai yra skatinti gyventojų bendruomenes rengti ir įgyvendinti atsinaujinančių išteklių energetikos projektus, naudoti jų generuojamą energiją saviems ir bendruomenės tikslams, o taip pat šia veikla prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo bei klimato kaitos padarinių švelninimo.

  Konferencijos dalyviams – savivaldybių, bendruomenių, mokslo institucijų ir verslo atstovams pateikti pranešimai apjungė teorinius-informacinius ir praktinius aspektus. Svarbią informaciją apie atsinaujinančių išteklių energetikos bendrijas pateikė Energetikos ministerijos Klimato kaitos valdymo grupės vyresnioji patarėja L. Sveklaitė. Ypač svarbi 2018 m. Direktyva dėl skatinimo naudoti atsinaujinančiųjų išteklių energiją: • vystant AEI rinką skatinama atsižvelgti į palankų poveikį regionų ir vietos plėtros galimybes, socialinę sanglaudą ir užimtumo galimybes; • valstybėms narėms sukuriamas įpareigojimas užtikrinti AIE bendrijų steigimąsi, dalyvavimą paramos skirstyme. Pranešime taipogi akcentuoti gaminančių vartotojų ir AIE bendrijų skirtumai ir panašumai.

   

  Antrojoje dalyje konferencijos dalyviai iš Tauragės r. tarybos nario S. Mičiulio lūpų išgirdo apie Tauragės r. pasiekimus mažinant CO2 išmetimus naudojant atsinaujinančių išteklių energiją, biokuro gamybos apimtis bei elektrinio transporto perspektyvas. Kaip gerosios praktikos bendruomenėse pavyzdžiai buvo pateikti Pagramančio bendruomenės ir Daugų Technologijų ir verslo mokyklos projektai.

   

  Išsamią konferencijos informaciją ir pranešimų tekstus rasite straipsnyje:  http://www.krea.lt/renginiai/46-konferencija-atsinaujinanti-energetika-bendruomenems

   

  KREA informacija

   

  Keletas Sigito Mičiulio pastebėjimų iš konferencijos:

  Rugsėjo mėn. turėtų pasirodyti kvietimas dėl paramos juridiniams asmenims, įsigyjant elektromobilį. Dar šiais metais turi pasirodyti kvietimas steigti AEŠ (atsinaujinančių energijos šaltinių) bendriją ir gauti paramą įsirengti vėjo jėgainę iki 250 kW arba saulės jėgainę iki 1 MW. Šešiose savivaldybėse 2019 m. pasigaminta ekologiškos el. energijos daugiau nei jose suvartota, tame tarpe trys iš mūsų krašto-Tauragės, Pagėgių ir Jurbarko sav. Tauragės savivaldybė pirmoji Lietuvoje parengė Darnaus judumo planą iki 2030 m. Dabar pusė plane numatytų priemonių jau įgyvendinta. Tauragės r. savivaldybės įgyvendintos priemonės per pastaruosius penkerius metus (21 naujas ekologiškesnis autobusas, 2500 LED gatvių šviestuvų, 20 saulės jėgainių ant biudžetinių įstaigų stogų, pastatų renovacija ir kt.) kasmet leidžia mažiau išmesti virš 3000 tonų CO2.

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Liepos 28d.
  UAB ONIJA švenčia 25 metų veiklos Jubiliejų

  Didžiausia Lietuvoje biuro prekių UAB ONIJA „Officeday“ tinklo parduotuvė liepos 27 d. šventė 25-ių metų veiklos Jubiliejų. TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė ir nariai Vilmantas Liorančas, Sigitas Mičiulis bei Darius Stankus asociacijos vardu pasveikino ONIJA vadovę Lijaną Zinkevičienę bei palinkėjo sėkmės ateityje.

   

  „Officeday“ tinklas turi didžiulę patirtį pasirenkant geriausius biuro reikmenis iš viso pasaulio. Juos pristato savo klientams ir prekių kataloguose, kurie dėl jų aiškumo ir patrauklaus dizaino tapo vartotojui šios srities pavyzdžiu.

   

  "Officeday“ tikslas – garantuoti kokybiškas paslaugas, pasiūlyti optimalius sprendimus, patenkinti kiekvieno kliento individualius poreikius.
   

  „Lietuvos rinkoje ir toliau aktyviai diegiame naują požiūrį į biuro prekes, kuris tikrai neapsiriboja tik kanceliarinėmis prekėmis. Todėl siūlome įsigyti viską, ko tik reikia Jūsų biurui, iš vieno tiekėjo – pradedant kanceliarinėmis prekėmis ir baigiant kavos aparatais bei išskirtinėmis verslo dovanomis“ , - teigė UAB „Onija“ vadovė Lijana Zinkevičienė

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Liepos 3d.
  Išvažiuojamasis posėdis pas naują TAVA narį - bendrovėje FERUMETA

  2020 m. liepos 1 d. TAVA tarybos narių išvažiuojamasis posėdis vyko bendrovėje „Ferumeta“, įsikūrusioje Baltrušaičių kaime, Tauragės rajone. Bendrovės direktorius Rokas Zinkevičius ir komercijos direktorė Aistė Micevičiūtė tarybos narius supažindino su prieš 2 metus įsikūrusia bendrovės veikla, esamomis ir naujai kuriamomis gamybinėmis patalpomis, pasidalino gerąją patirtimi bei su versle iškylančiais rūpesčiais.

   

  Ferumeta, UAB specializuojasi metalo konstrukcijų gamybos srityje. 2018 metais įmonė įdiegė integruotą kokybės ir aplinkos vadybos sistemą pagal standartų ISO 9001, ISO 14001 reikalavimus, tam, kad užtikrintų teikiamų paslaugų kokybę ir ekologiškai švarią aplinką. Beje, visa bendrovės metalo konstrukcijų gamybos sistema yra sertifikuojama ir ženklinama CE.

   

  Bendrovės klientai ir jų norai yra pirmoje vietoje, dėl jų įmonė nori augti bei kartu tobulėti. Todėl, siekiant užtikrinti nuolatinę tobulėjimo kultūrą įmonėje, vadovaujamasi LEAN filosofija ir metodika.

  Ferumeta  - socialiai atsakinga įmonė, vadovaujasi pagarbos žmogui, visuomenei,  gamtai vertybiniais principais, socialiai atsakingu požiūriu į darbo sąlygų sudarymą ir palaikymą bei darbuotojų psichologinio mikroklimato užtikrinimą. Bendrovės vadovai sustoti vietoje nežada -  ieško naujų idėjų veiklos plėtrai, darbo našumo ir darbuotojų darbo sąlygų gerinimui, nuolat mokosi, tobulėja ir kuria. Įmonėje šiuo metu dirba 11 žmonių, bet darbuotojų poreikis išlieka.

   

  UAB "Ferumeta" kontaktiniai duomenys: 

  https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/metalo-konstrukciju-gamyba-ir-apdirbimas/uab-ferumeta

  Bendrovės veikla: https://ferumeta.lt/

   

  2020 m. balandžio 21 d. protokolo Nr. 107, TAVA tarybos narių virtualaus posėdžio metu (dėl visuotinio karantino) į asociacijos narių gretas buvo priimta UAB „Stumera“. Bendrovės direktorius Vytautas Merkelis, pavaduotojas Vilius Stumbra. Bendrovė įkurta 2019 m., kurioje dirba 5 darbuotojai. Pagrindinė bendrovės veikla – maisto gamyba ir tiekimas.

   

  UAB "Stumera" kontaktiniai duomenys: 

  https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/visuomeninis-maitinimas/uab-stumera

  Bendrovės veikla: https://www.facebook.com/Kingspietusfortuna/

   

  TAVA pirmininkė padėkojo UAB "Ferumeta" kolektyvui už nuoširdų priėmimą, pasveikino naujus narius įstojus į asociaciją  ir palinkėjo gražaus abipusio bendradarbiavimo ir aktyvaus dalyvavimo asociacijos veikloje.

  Skaityti plačiau
 • 2020 Birželio 30d.
  Bakalauro laipsniu džiaiugiasi 38 Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventai

  2020 m. birželio 30 d. 2020 m. birželio 30 d. Kauno kolegijos Tauragės skyriuje vyko iškilminga aukštojo mokslo diplomų įteikimo ceremonija. Bakalauro laipsniu džiaugiasi 38 įstaigų ir įmonių administravimo studijų programą baigę absolventai.

  Absolventus ir dėstytojus pasveikinti atvyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos pirmininkė Giedrė Stulginskienė keliems absolventams, asociacijos vardu, įteikė atminimo dovanėles.

   

  Išleidę absolventus dėstytojai netrukus ruošis naujiesiems mokslo metams. Nuo birželio pirmosios jau vyksta priėmimas į auktąsias mokyklas, Kauno kolegijos Tauragės skyrius kviečia studijuoti įstaigų ir įmonių administravimo studijų programą. Baigusiems šią studijų programą suteikiamas vadybos profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

  Kita profesija, kurią galima įgyti Tauragės skyriuje, – ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas. Tai ištęstinės 4,5 metų studijos. Stojant yra privalomas motyvacijos vertinimas. Paskaitos vyksta penktadieniais nuo 16 val. ir šeštadieniais. Absolventams suteikiamas ugdymo mokslų profesinis bakalauras, pedagogo kvalifikacinis laipsnis.

  Kauno kolegijos Tauragės skyriuje taip pat suteikiama galimybė pabaigti ankščiau, kitoje aukštojo mokslo įstaigoje pradėtas, tačiau nebaigtas studijas. Pageidaujantys gali studijuoti pagal individualųjį studijų planą ir studijas baigti per trumpesnį laiką. Prašymų studijuoti priėmimas tęsis iki rugpjūčio 18 d.

  VIsą straipsnį skaitykite Tauragės žinių žurnalistės E. Červinskaitės straipsnyje:

  http://www.taurageszinios.lt/naujienos/aktualijos/2020/06/iteikti-aukstojo-mokslo-diplomai-12136

   

  Ceremonijos transliaciją žiūrėkite https://www.facebook.com/watch/live/?v=273522193715179&ref=watch_permalink

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Birželio 16d.
  Tauragės miesto vietos veiklos grupė pasveikino naują pirmininką

  2020 m. birželio 11 d. Tauragės bendruomenių namuose įvyko visuotinis ataskaitinis Tauragės miesto vietos veiklos grupės narių susirinkimas, kuriame dalyvavo TAVA pirmininkė Giedrė Stulginskienė, deleguoti TAVA nariai Birutė Stankienė ir  Vilius Stumbra. Susirinkime patvirtintos Tauragės miesto vietos veiklos grupės 2019 m. veiklos, finansinės veiklos patikrinimo ir metinės finansinės atskaitomybės ataskaitos bei pristatyta Tauragės miesto vietos veiklos grupės 2020 m. veiklos programa.

  Tauragės miesto Vietos veiklos grupės pirmininkė Alina Šaučiūnienė savo pareigas perleido naujai išrinktam primininkui TAVA nariui UAB "Stumera" direktoriaus pavaduotojui Viliui Stumbrai.   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Birželio 12d.
  Kauno kolegijos Tauragės skyriuje prasidėjo viešasis studentų baigiamųjų darbų gynimas

  2020 m. birželio 11 d. Kauno kolegijos Tauragės skyriuje 16 įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos studentų gynėsi baigiamuosius darbus.

  Kvalifikacinės komisijos nariai: TAVA tarybos nariai: TIP verslo plėtros direktorius Darius Stankus (komisijos pirmininkas) ir UAB "Bremena" akcininkas Sigitas Mičiulis; Tauragės raj. savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, darbo pirmininkė Aušra Arminienė vertino studentų Baigiamuosius darbus: "UADBB ,,Olvirga" marketingo komunikacijos taikymas siekiant pritraukti vartotojus"; "Pagėgių savivaldybės Socialinių paslaugų centro teikiamų paslaugų plėtros galimybės"; "Darbuotojų motyvavimo priemonių tobulinimas UAB ,,Stamedis""; "UAB ,,BEST BALTIC Hotels" Panemunės pilis svetingumo paslaugų marketingo sprendimai" ir kt.

   

  Skaityti plačiau
 • 2020 Gegužės 8d.
  TAVA nariai nuotoliniu balsavimu patvirtino 2019 m. veiklos bei finansinės atskaitomybės ataskaitas

  Atsižvelgus į Lietuvos Respublikos Vyriausybės kovo 14 d. nutarimu Nr. 207 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ įvestą karantino režimą, kurio laikotarpiu „draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai bei susibūrimai“ bei Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos rekomendacijas karantino laikotarpiu juridinių asmenų (asociacijų, viešųjų įstaigų, bendrijų, bendrovių ir kt.) dalyvių susirinkimus organizuoti nuotoliniu būdu, Tauragės apskrities verslininkų asociacijos visuotinis narių susirinkimas – TAVA tarybos 2020-04-21 sprendimu Nr. 108, vyko nuotoliniu būdu balsuojant el. paštu.  Balsavimo terminas: nuo 2020-04-28 iki 2020-04-30

   

  Balsavime dalyvavę TAVA nariai susipažino ir patvirtino asociacijos 2019 metų veiklos ir finansinės atskaitomybės ataskaitas bei 2020 m. biudžetą.

  TAVA pirmininkė G. Stulginskienė informavo, kad 2019 m. TAVA gretas papildė 10 naujų narių ir paliko 12 narių (iš kurių su 6 įmonėmis nutraukta narystė tarybos pritarimu dėl neįvykdytų įsipareigojimų asociacijai).

   

  Asociacijos pirmininkė G. Stulginskienė,  apibendrindama asociacijos veiklą, pabrėžė, kad asociacija dirba savo narių labui:

  „Atstovaujame asociacijos narių interesams savivaldoje, Regiono plėtros taryboje, Smulkaus ir vidutinio verslo taryboje, Lietuvos verslo konfederacijoje ir kitose institucijose bei organizacijose; Mūsų nariai gali tiesiogiai dalyvauti įstatymų leidybos procese ir teikti pasiūlymus LR Seimui, Vyriausybei, ministerijoms, savivaldybėms bei kitiems teisės aktų leidėjams, dalyvauti ES normatyvinių aktų rengime kartu su Lietuvos verslo konfederacija; Mūsų nariai pirmieji sužino apie planuojamus teisės aktų pakeitimus ar įstatymų pataisas, galinčias įtakoti jų verslo sektorių todėl gali atitinkamai reaguoti. Savo nariams organizuojame verslo renginius aktualiomis temomis, kviečiame juose dalyvauti valdžios atstovus, sprendimų priėmėjus, verslo lyderius ir įvairių sričių ekspertus. Mūsų nariai didina savo įmonės ir veiklos žinomumą mūsų komunikacijos kanalais. Mūsų organizuojami renginiai – puiki galimybė plėsti verslo kontaktų ratą. Nariams siunčiame naudingą informaciją, kurią gauname iš Lietuvos atstovybių visame pasaulyje, apie užsienio rinkas, aktualius renginius, užsienio įmonių pasiūlymus ir verslo galimybes. Mūsų nariai naudojasi išskirtiniais pasiūlymais ir nuolaidomis mobiliems pokalbiams, internetui, degalams, medicinos paslaugoms, viešbučių tinklams, sporto klubams ir kt. TAVA nariai turi galimybę pasirašyti išskirtines paslaugų bei prekių pirkimo sutartis su UAB „TELE2”, UAB „Fleet Union“ (Viada, Baltic petroleum, Milda, Olerex degalinių tinklai), UAB „Circle K Lietuva“,  UAB “Littaura”,  UAB „SGD“, UAB „Darbo turas“, UAB „GBY“, UAB „Infoface“, DBUAB „Olvirga“, UAB „Marko dizainas“ ir t.t. Savo narius kviečiame dalyvauti konsultacijose bei diskusijose su savivaldos, VMI, Valstybine darbo inspekcija, muitinės pareigūnais, Užimtumo tarnyba, Kauno kolegijos Tauragės skyriumi, Tauragės profesinio rengimo centru keičiantis norminiams dokumentams, įstatymams bei veiklos taisyklėms. Mūsų nariai gauna naujausią informaciją apie Tauragės savivaldybės viešuosius pirkimus. Bendraujame su kitų rajonų verslininkų organizacijomis, bendradarbiaujame su savivaldos atstovais dėl investicijų paieškos ir pritraukimo, turizmo plėtros, efektyvaus ES lėšų panaudojimo ir kt. klausimais“.

  Dėkojame visiems nariams, dalyvavusiems s asociacijos organizuotame nuotoliniame balsavime!

  Ačiū, kad esate su TAVA!

   

  Paruošė: TAVA administratorė Jolanta Runzienė

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UAB Šaukštelis
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB SDG
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Metta
 • UAB Rimsauga
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Vygasta
 • UAB Egidas
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • Tauragės kredito unija
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Feniksas
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Medicinos namai šeimai
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Solregis
 • UAB Bremena
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Uliksas
 • UAB Taurana
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Vilivitas
 • UAB Onija
 • AB Telia Lietuva
 • UAB Egersund Net
 • UAB Alantas
 • UAB Verslas kitaip
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • UAB Darbo turas
 • UAB Marko dizainas
 • UAB Netmark
 • UAB Biceda
 • UAB Ferumeta
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • UAB Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Švytis
 • UAB Bitė Lietuva
 • UAB Mildrena
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • UAB Sigitos kepiniai
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB Nagoja
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB Benera
 • UAB Infoface
 • UAB Topas LT
 • UAB Autotauragė
 • UAB Jupiter Bach Lietuva
 • UAB Stumera
 • UAB Brolenta
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • AB Modest
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB GBY

Naujienlaiškis

Prenumeruoti