Naujienos

 • 2019 Birželio 18d.
  "Šimtmečio" pastate įsikūrusį Tauragės odontologijos centrą pirmieji aplankė moksleiviai

  2019 m. birželio 18 d. į naują  "Šimtmečio" pastatą  persikėlusiame Tauragės odontologijos centre lankėsi Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos 7 klasės moksleiviai. Įprastai TAVA Verslo savaitė, kurios metu moksleiviai lanko įmones, kiekvienais metais organizuojama lapkričio mėnesį, tačiau džiaugiamės, mokymo įstaigų vadovais, moksleiviais ir verslo įmonių vadovais bei darbuotojais, kurie randa laiko susitikimams visus metus.

   

  "Šiandien mūsų klinikoje svečiavosi Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) inicijuoto vaikų verslumo skatinimo projekto grupė - Tauragės Martyno Mažvydo progimnazijos septintokai. Moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su odontologijos centro įranga, pasikalbėti su klinikoje dirbančiais specialistais, užduoti jiems rūpimus klausimus.
  Apsižvalgę po naujas patalpas, palyginę šiuolaikinę ir senesnių laikų odontologijos įrangą bei pabendravę su TOC klinikos vadovu Laurynu Jaručiu - moksleiviai išėjo ne tik praplėtę žinių bagažą, bet ir su simbolinėmis dovanomis - puikiais "Curaprox" dantų šepetėliais!
  Dėkojame mus aplankiusiai moksleivių grupei, bei šio susitikimo iniciatorėms - TAVA pirmininkei Giedrė Stulginskienei ir administratorei Jolanta Runzienei!"

  Tauragės odontologijos centras:  https://www.facebook.com/tocklinika/

   

   

  Daugiau informacijos apie Tauragės odontologijos centrą rasite straipsnyje "Atidaromame „Šimtmetyje“ – tik medicinos ir grožio paslaugos": http://taurageszinios.lt/naujienos/aktualijos/2019/06/atidaromame-simtmetyje--tik-medicinos-ir-grozio-paslaugos-10454?fbclid=IwAR1M7iXC_IDOtnRbFlq9lL8R3eBcS-TLvaEIabLRMOPUjqP-umR1f3V_t-A

  Skaityti plačiau
 • 2019 Birželio 12d.
  Išvažiuojamasis TAVA narių susirinkimas Tauragės rajono savivaldybėje

  2019 m. birželio mėn. 10 d. TAVA nariai buvo kviečiami į išvažiuojamąjį TAVA tarybos ir narių susirinkimą - posėdį Tauragės r. savivaldybėje. Posėdyje dalyvavo Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis, kurie supažindino narius su nuveiktais 2018 m. darbais, numatomais ir planuojamais 2019 m. darbais bei su verslo rėmimo ir bendradarbiavimo programa.

   

  Posėdyje dalyvavo degalų tinklo "Circle K Lietuva" regiono atstovai: pardavimų vadybininkė Vaida Rudminienė ir degalų kategorijos vadovas Rokas Laurinavičius, kurie TAVA nariams pristatė degalų tinklą bei pasiūlė bendradarbiauti.

   

  Susitikimo metu vyko diskusijos susirinkime dalyvavusiems TAVA nariams ir Tauragės r. savivaldybei aktualiais klausimais, kurie ateityje leis labiau pažinti ir kartu spręsti ne tik miesto bet ir verslo problemas. Ateityje planuojami dažnesni susitikimai ir bendradarbiavimas.

   

  Posėdyje dalyvavusi UAB „Elka Rainwear“ direktorė Rima Zėringienė pasidalino maloniomis akimirkomis jai viešint Danijoje verslo reikalais. Ji parvežė danų laikraštį, kuriame gražiais atsiliepimais buvo parašytas straipsnis apie esamą Tauragės rajono merą Dovydą Kaminską.

  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 31d.
  Viešasis baigiamųjų darbų gynimas Kauno kolegijos Tauragės skyriuje jau prasidėjo

  2019 m. gegužės 31 d. Kauno kolegijos Tauragės skyriuje prasidėjo viešasis baigiamųjų darbų gynimas.

  Kvalifikacinės komisijos nariai: TAVA tarybos nariai: TIP verslo plėtros direktorius Darius Stankus (komisijos pirmininkas) ir UAB "Bremena" akcininkas Sigitas Mičiulis; Tauragės raj. savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis, Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, darbo pirmininkė Aušra Arminienė vertino studentų Baigiamuosius darbus: ,,UAB ,,Norfos mažmena" įvaizdžio tobulinimas", "UAB DPD Lietuva konkurencingumo didinimas", ,,Organizacijos klimato gerinimo galimybės ,,Šaltinio" progimnazijoje", ,,Jūratės vaistinės vartotojų lojalumo formavimas" ir kt.  
  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 16d.
  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos posėdis 2019-05-14

  2019 m. gegužės 14 d. TAVA tarybos narys Marius Jucikas  (UAB "Metta" direktorius) dalyvavo  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo valdybos posėdyje Ūkio ministerijoje, Vilniuje.  Pagrindiniai posėdžio klausimai:

  1. Metrologijos įstatymo pakeitimai. Dalyvavo EIMIN, Įstatymo rengėjai . 2. PVM įstatymo pataisos. Pristatė Daiva Čibirienė. 3. Ataskaitinio susirinkimo darbotvarkės nustatymas 4. Kiti klausimai.  
  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 13d.
  Išvažiuojamasis TAVA narių ir tarybos posėdis į UAB "Netmark"

  2019 m. gegužės 13 d. TAVA narių išvažiuojamasis posėdis vyko pas TAVA narį – UAB “Netmark“. Bendrovės direktorė Nomeda Volynko, TAVA nariams parodė gamybines patalpas, papasakojo apie veiklą, naujomis darbo palengvinimo idėjomis, atsakingu požiūriu į darbuotoją ir jo poreikius.   

  Apie bendrovę: Netmark A/S įkurtas 1995 metais  Jørgen Sørenseno. Jo vizija -  viso pasaulio tinklų gamintojų aprūpinimas  tinklais, virvėmis, laidinėmis virvėmis ir kitais produktais, skirtais  profesionaliai žvejybos pramonei. Laikui bėgant Netmark A/S išsiplėtojo į dabar žinomą kompaniją ir kiekvienais metais jos veikla plečiasi. Įmonė išdėstyta pramoninėje Taulov miesto zonoje, kuri randasi netoli didžiausios danų greitkelio sistemos, vedančios į visus pasaulio kampelius. Iš čia prekės gali būti skubiai persiųstos į bet kurią pasaulio šalį. Labai dažnai prekės siunčiamos iš Fredericijos uosto - giliausio uosto Danijoje. Kad užtikrinti geriausią ir skubiausią pristatymą savo klijentams, įmonė sandėliuoja apie 50 tonų tiek PE tiek  nailono tinklų, 30 tonų sintetinių virvių, kombinacijos virvių, špagato, tralų plūdurus ir  gaubiamojo tinklo plūdurus. Dažniausiai prekės tiekiamos tiesiai iš gamyklos klientams.

  Tauragėje įsikūrusi žvejybos tinklų gamintojos bendrovėje „Netmark“ šiuo metu dirba apie 130 darbuotojų. TAVA tarybos nariai padėkojo bendrovės direktorei Nomedai Volynko už šiltą priėmimą.

  ***

  Posėdyje dalyvavo  Lietuvos Respublikos Seimo narė Aušrinė Norkienė. Asociacijos taryba supažindino Seimo narę su asociacijos narių klausimais, kuriuos ji pateiks apskrito stalo diskusijoms Seime bei atsakingiems atstovams tolimesniam klausimų svarstymui :

  Problemos įdarbinant užsieniečius. Dėl kelių mokesčio mažiems N1 iki 3,5 tonos automobiliams Lietuvoje. Dėl Valstybinių projektų ir investicijų keliams.

  Seimo narė Aušrinė Norkienė mielai sutiko atvykti į TAVA posėdžius kartą į ketvirtį susipažinti su asociacijos narių rūpimais klausimais. Taip pat naudodamasi proga, Seimo narė pakvietė norinčius TAVA narius atvykti į LR Seimą.

   

  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 10d.
  Parama moksleivius įdarbinusiems darbdaviams

  Mieli darbdaviai,

  jei vasaros laikotarpiu (nuo  š.m. birželio 1 iki rugpjūčio 31 d.) ketinate įdarbinti 14-23 metų jaunuolį/ius, besimokantį/čius Tauragės savivaldybės ugdymo įstaigose, profesinėse ar aukštosiose mokyklose, raginame Jus  pasinaudoti Tauragės rajono savivaldybės   organizuojama Jaunimo vasaros užimtumo programa  bei gauti  50 ar 75 proc. subsidiją  jų darbo užmokesčio išlaidoms kompensuoti.

  Laisvas darbo vietas  moksleiviams kviečiame registruoti  Užimtumo tarnyboje, Tauragės klientų aptarnavimo skyriuje.

   

  Daugiau informacijos apie Jaunimo užimtumo vasaros programą rasite Tauragės rajono savivaldybės tinklapyje:

  http://www.taurage.lt/go.php/Verslo%20skatinimo%20programos485

  Kontaktinis asmuo - Tauragės rajono savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus specialistas Andrius Laucius, tel. : +370 672 29 843,

  El. paštas: andrius.laucius@taurage.lt

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2019 Gegužės 6d.
  „Versli Lietuva“ bendradarbystės centro „Spiečius“ 1-asis Gimtadienis Tauragėje

  2019 m. gegužės 3 d. „Versli Lietuva“ bendradarbystės centre „Spiečius“ Tauragėje vyko pirmasis centro gimtadienis. Į renginį buvo kviečiami įvairių organizacijų atstovai, tame tarpe ir TAVA. Šia proga vyko komandos formavimo mokymai. Jei anksčiau dalyvaujant komandos formavime svarbiausia būdavo sutarti bendrus darbo kartu principus, tai šiandien be viso to būtina įvardinti ir prasmę dirbti kartu. Spartėjant darbo tempui, o komandoms vis dažniau veikiant virtualiai, tampa itin svarbu stiprinti komandos dvasią – narių tarpusavio bendradarbiavimą suprantant bendrą tikslą, kuriant pasitikėjimą vienas kitu ir akcentuojant darbo kartu svarbą bei naudą. Po sėkmingai atlikto komandos formavimo, didėja darbuotojų įsitraukimas, motyvacija, sąmoningumas, o tai padeda siekti geresnių rezultatų.

  Šių komandos formavimo mokymų metu, mokymų dalyviai per judesį buvo įtraukti į sąmoningumo žaidimą, kuris skatino išsivaduoti iš nustatytų mąstymo modelių, kurie grindžiami įprastais sprendimais bei įgalino išbandyti save naujose srityse ir taip atversti naujus pokyčius, plėtros ir augimo galimybes. Žaidime buvo daug dėmesio skiriama mąstymo ir bendradarbiavimo procesams. Žaidimas padėjo į įvairias situacijas pažvelgti kitu kampu, išlaisvino kūrybiškumą, sukūrė jaukią komandos atmosferą ir nuoširdų norą dalintis idėjomis, mintimis, įžvalgomis ir kūrybiškais problemų sprendimo būdais.

  Mokymų dalyviai įgijo daugiau drąsos ir pasitikėjimo savimi formuojant komandą; praktinių pratimų metu praplėtė komforto ribas, sumažino baimes arba būseną „o ką kiti pagalvos“, išsiugdė pasitikėjimą komandos nariais; išmoko atvirai bendrauti su kolegomis.

  Mokymus vedė žinomas Lietuvoje sertifikuotas „Insanity“ treniruočių programos treneris, sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo „MyHero“ vienas iš įkūrėjų bei idėjinis vadas, lektorius ir motyvatorius Ignas Bakėjus! Ignas pasidalino žiniomis, kurios padėjo formuoti motyvuotą ir atsakingą komandą, bei kartu palaikyti pusiausvyrą su savimi, užtikrinat aukštą gyvenimo kokybę!

   

  Mieliausi sveikinimai ir nuoširdus ačiū už renginio organizavimą "Versli Lietuva" regionų koordinatorei Indrei Gendroliūtei-Gerulienei!

   

   

   

  "Su „Versli Lietuva“ verslui lengviau, greičiau ir paprasčiau!"

  Skaityti plačiau
 • 2019 Balandžio 30d.
  Tauragės rajono vietos veiklos grupės ataskaitinis susirinkimas

  2019 m. balandžio 30 d. TAVA deleguotas narys Vidutis Šeštokas dalyvavo Tauragės rajono vietos veiklos grupės miesto seniūnijos salėje organizuotame ataskaitiniame susirinkime, kuriame buvo svarstomi klausimai:

  1. VVG pirmininko ataskaita
  2. Finansinė ataskaita
  3. Revizinės komisijos ataskaita
  4. Einamieji klausimai

  Skaityti plačiau
 • 2019 Balandžio 30d.
  Tauragės apskrities verslininkų asociacija papildė Lietuvos verslo konfederacijos gretas

  2019 m. balandžio 25 d. TAVA pirmininkė G. Stulginskienė dalyvavo visuotiniame Lietuvos verslo konfederacijos susirinkime, kuriame konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus pasveikino pirmininkę Giedrę Stulginskienę, asociacijai įstojus į konfederaciją.

   

   

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Taurana
 • UAB Onija
 • UAB Netmark
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • UAB Infoface
 • UAB Molupis ir Ko
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Marko dizainas
 • UAB Benera
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB Added Value
 • UAB Egersund Net
 • UAB Metta
 • UAB Biceda
 • UAB Solregis
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Feniksas
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB Egidas
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • UAB Alantas
 • UAB Tauragės autobusų parkas
 • Telia Lietuva
 • UAB Optimali idėja verslui
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Darbo turas
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB Bremena
 • UAB Topas LT
 • AB Modest
 • Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Sigitos kepiniai
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • UAB Medicum Centrum
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Rimsauga
 • UAB GBY
 • UAB Tauraplastas
 • UAB Uliksas
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB Tauragės vandenys
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • Tauragės profesinio rengimo centras
 • UAB Tauragės odontologijos centras
 • UAB Nagoja
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • UAB Brolenta
 • UAB Etada Freedom
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Gralis
 • UAB SDG
 • UAB Švytis
 • UAB Vilivitas
 • Tauragės kredito unija
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga

Naujienlaiškis

Prenumeruoti