Naujienos

 • 2022 Rugsėjo 16d.
  Konferencijoje „Gazelė 2022“ apdovanota sparčiausiai 2019-2021 m. augusi Lietuvos įmonė

  2022 m. rugsėjo 14 d.  TAVA nariai Marius Jucikas, Rima Zėringienė, Sigitas Mičiulis ir Vilmantas Liorančas dalyvavo smulkiojo ir vidutinio verslo konferencijoje „Gazelė 2022“ Vilniuje. Renginyje buvo apdovanota „Metų Gazelė 2022“ – sparčiausiai 2019-2021 m.  augusi nedidėle Lietuvos įmonė  UAB " Versima", direktorius Vygandas Lazauskas; taip pat – 10 apskričių nugalėtojų –Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Panevėžio, Šiaulių, Tauragės, Telšių, Utenos ir Alytaus apskrityse sparčiausiai augusių bendrovių.

  "Konferencijoje „Gazelė 2022. Augti motyvuota komanda“ verslininkai, praktikai ir ekspertai sprendė augimo uždavinius – kas laukia verslo ateinančiais metais, kaip konkuruoti dėl talentų, planuoti neapibrėžtumo laikais, rasti vidinės motyvacijos tobulėti bei padėti augti kitiems, – ir kitas verslui aktualias temas."

   

  "Verslas yra negailestingas – jis baudžia už kiekvieną klaidą. Ir kartu suteikia galimybę iš jos pasimokyti. Vygandas Lazauskas, UAB „Versima“ įkūrėjas, tokių pamokų turėjo daug. Viena iš jų – klausyk savo širdies, pasitikėk intuicija, kai renkiesi partnerius. Būtent dabartiniams bendražygiams verslininkas yra dėkingas už tai, kad įmonė auga taip stipriai, kad „Gazelių“ sąraše atsidūrė pirmoje vietoje." Informacijos šaltinis:  https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/2022/09/14/vilniuje-vyksta-konferencija-gazele-2022-kaip-augti-motyvuotai-komandai

   

  Daugiau informacijos: https://www.vz.lt/smulkusis-verslas/2022/09/14/vilniuje-vyksta-konferencija-gazele-2022-kaip-augti-motyvuotai-komandai

                                  https://lrv.lt/lt/naujienos/premjere-pasveikino-konferencijos-gazele-2022-dalyvius-ir-apdovanojimo-laimetojus

  Skaityti plačiau
 • 2022 Rugsėjo 12d.
  Akimirkos iš rugsėjo 8-9 dienomis Vilniuje vykusios didžiausios šalyje vadovų konferencijos "EBIT"

  Akimirkos iš rugsėjo 8-9 dienomis Vilniuje vykusios didžiausios šalyje vadovų konferencijos "EBIT", kurioje dalyvavo TAVA pirmininkas Marius Jucikas ir TAVA narys Vytautas Remeikis. Renginyje pranešimus skaitė verslo pasaulio lyderiai, futuristai, vyko diskusijos apie infliaciją, taupymą ir Rusijos karą Ukrainoje. Pokalbių šioje scenoje klausyti galėjo ne tik renginio lankytojai, bet ir radijo klausytojai.

   

  Daugiau informacijos:

  https://www.facebook.com/tava.lt/posts/2843306145802573

  https://www.facebook.com/vadovu.konferencija

  Skaityti plačiau
 • 2022 Rugsėjo 7d.
  Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos valdybos posėdis 2022-09-07

  2022 m.  rugsėjo 7 d. TAVA pirmininkas M. Jucikas dalyvavo Lietuvos smulkiojo ir vidutinio verslo tarybos (LSVVT) valdybos posėdyje, kuriame buvo svarstomi šie klausimai:

   

  1. Dėl išaugusių energijos išteklių kainų:

  ar buvo atlikta energijos išteklių kainų trumpalaikė, vidutinės trukmės ir ilgalaikė pokyčio prognozė ir kaip ji pasitvirtino? Kokių priemonių imtasi? paramos priemonių SVV alternatyviųjų ir kitų Lietuvoje turimų energijos išteklių panaudojimo versle galimybių.

   

  2. Dėl minimaliosios mėnesinės algos (MMA):

  pasiūlymo didinti nuo 2023 m. ir šio didinimo pasekmių SVV regionuose įvertinimo. Lietuvos banko siūlomos skaičiavimo formulės. prezidentūros ir Ekonomikos ir inovacijų siūlomo NPD didinimo dydžių. LSVVT siūlomo kompensacinio mechanizmo labai mažoms įmonėmspristatymas.

   

  LSVVT siūlo nedidinti MMA, kadangi Lietuvoje MMA didesnis nei kaimyninėse valstybėse - Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje.

  „Išaugusios elektros ir dujų kainos labiausiai palietė verslą. Vokietija jau subsidijuoja savo dujų importuotoją, automatiškai subsidijas gauna visi vartotojai - tiek verslas tiek gyventojai. Tokia protekcionistinė politika sukuria nevienodas sąlygas verslams Europos rinkoje, todėl Lietuvos gamintojai negavę valdžios palaikymo ar subsidijų, bus nekonkurencingi prieš subsidijuojamas rinkas. Taip pat subsidijos padėtų išsaugoti darbo vietas sunkioje padėtyje atsidūrusiam verslui. Iš kitos pusės subsidijos iškraipo ekonomiką bei yra „žibalas“ ir taip aukštai infliacijai.“ – teigia TAVA pirmininkas Marius Jucikas

   

  Skaityti plačiau
 • 2022 Rugsėjo 1d.Skaityti plačiau
 • 2022 Rugpjūčio 31d.
  Asociacijos gretas papildė trys naujos įmonės

  2022 m. rugpjūčio 30 d. Tauragės bendruomenių namuose vyko TAVA tarybos ir narių posėdis, kurio metu patvirtintos 3 naujų įmonių narystės Asociacijoje:

   

  1. UAB "Švaros abėcėlė", direktorius Gediminas Zaborskis.

  Įmonė - nauja, įkurta 2022 m., bet jau atsirinkusi ir subūrusi į komandą švaros bei valymo specialistus, kurie sukauptos patirties dėka yra pasiruošę jūsų aplinką paversti jaukia. Švaros abėcėlės užduotis - padėti išspręsti iškilusias švaros problemas, visada siekia įgyvendinti ne tik tai, ko nori klientai, bet ir viršyti jų lūkesčius. Šiuo metu joje dirba 6 darbuotojai.

  Daugiau informacijos: https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/valymo-paslaugos/uab-svaros-abecele

   

  2. MB "Graveris", direktorius Ramūnas Gečas.

  Įmonė įkurta 2019 m., kurioje dirba 4 darbuotojai. Graveris- gamybinė įmonė užsiimanti medienos plokščių, metalo, stiklo, plastiko, putų ir kitų medžiagų apdirbimu frezavimo staklėmis, metalo pjovimo lazeriu ir kita preciziška įranga. Klientai renkasi mus kaip partnerius gaminių ir komplektuojančių detalių gamybai bei kaštų optimizavimui.

  Daugiau informacijos: https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/cnc-apdirbimas-pjovimas-lazeriu/mb-graveris 

  Įmonės tinklalapis: http://graveris.eu/   

   

  3. UAB "Luminaris", direktorius Orestas Kliunka.

  Įmonės veikla pradėta 2012 metais analizuojant besikeičiančią automobilių ir jų dalių prekybos situaciją, kai tuometinei rinkai dėl trečiosioms šalims taikomų muitų ypatumų Renault markės automobiliai galėjo pasiūlyti tikrai gerą variantą. Dėl susidariusio naudotų detalių trūkumo, sudarę sutartį su oficialiu Renault automobilių atstovu Lietuvoje, pradėta tiekti naujas originalias šios markės automobilių detales ir savo klientams šiuo metu siūloma ženkli nuolaida. Sudėtingų remontų atveju atsirado paklausa suteikti klientams pakaitinius automobilius, todėl pradėta vystyti ir kita veikla – automobilių nuoma. O pastaraisiais metais pradėtas naudotų detalių apskaitos kompiuterizavimas, detalių prekybos kėlimas į elektroninę erdvę, kad būtų pasiektas didesnis klientų ratas.

  Pagrindinė veikla: Automobilių ir lengvųjų variklinių transporto priemonių bei jų detalių pardavimas. Šiuo metu įmonėje dirba 7 darbuotojai.

  Daugiau informacijos: https://www.tava.lt/asociacijos-nariai/automobiliu-ir-ju-detaliu-pardavimas/uab-luminaris

   

  Pasak bendrovių direktorių, įstojimo į Asociaciją tikslas  - susipažinimas su verslo įmonėmis, bendrų idėjų ieškojimas, generavimas.

  TAVA pirmininkas M. Jucikas pasveikino naujus narius įstojus į asociaciją, įteikdamas jiems TAVA nario pažymėjimus ir palinkėjo gražaus abipusio bendradarbiavimo bei aktyvaus dalyvavimo asociacijos veikloje.

   

  Posėyje dalyvavo VšĮ” Žaliasis regionas” direktorė  Gaiva Mačiulaitienė, kuri pristatė naujų viešojo transporto maršrutų (Jurbarkas ↔Tauragė, Šilalė↔Tauragė, Tauragė↔Pagėgiai)“, didinančių darbo vietų pasiekiamumą ir paslaugų prieinamumą. Pašnekovė mano, kad turime pradėti keisti įpročius patys ir skatinti tėvus savo vaikus važiuoti miesto autobusais užuot vežiojant juos į po pamokinės veiklos užsiėmimus automobiliais, taip nereikėtų įmonėms išleidinėti tėvų iš darbo, kad nuvežti vaikus į vienas ar kitas veiklas. Jeigu nepatogūs maršrutai moksleiviams ar dirbantiesiems, būtinai laukiama pastabų, siūlymų.

   

  TAVA FB paskyros informacija: https://www.facebook.com/tava.lt/posts/2828700423929812

        

  Informaciją paruošė: TAVA adminisratorė Jolanta Runzienė

   

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2022 Rugpjūčio 8d.
  TAVA nariai svečiavosi Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ)

  Rūgpjūčio 5 dieną TAVA nariai svečiavosi  Kauno LEZ - laisvojoje ekonominėje zonoje. Ekskursiją po teritoriją pravedė pardavimų vadybininkė Asta Jaržemskienė. 

  Šiuo metu Kauno LEZ įsikūrusios įmonės užima 184 ha plotą, taip pat ieškoma investuotojų laisvų plotų išnaudojimui (bendras 534 ha), plečiama infrastruktūra. Šiuo metu čia dirba 7800 darbuotojų. Pirmosios įmonės įsikūrė dar 2004 metais, o TAVA nariai turėjo galimybę apsilankyti pirmojoje LEZ teritorijoje įkurtoje uždaroje akcinėje bendrovėje ELINTA - įmonių grupėje, kuriančioje ateities technologijas. Apie bendrovės veiklą papasakojo generalinis įmonių grupės direktorius bei įkūrėjas Vytautas Jokužis. Bendrovė kuria inovatyvias technologijas, pradedant nuo gamybos linijų, kokybės kontrolės sistemų automatizavimo ir baigiant elektrinių automobilių traukos sistemų kūrimo. 

  V. Jokužis papasakojo apie bendrovės pradžią, iššūkius, kaip plėtėsi bei vystėsi verslas per visą įkūrimo istoriją. 

  TAVA narių kelionė į Kauną buvo išties istorinė, nes pirmą kartą elektrinis autobusas vyko iš Tauragės į Kauną.

  Dėl riboto elektrinio autobuso greičio buvo pasirinktas maršrutas pro Jurbarką. Kelionė truko ilgiau, todėl nariai turėjo galimybę pasigrožėti Nemuno vingiais, pabendrauti bei aptarti Kauno LEZ  modelį, pasidžiaugti bendrovės ELINTTA sėkme bei  aptarti panašių verslų galimybes Tauragėje.

   

  Informacija:

   

  TAVA FB puslapyje: https://www.facebook.com/tava.lt/posts/2808178182648703 

   

  UAB "Elinta" FB puslapyje: 

  https://www.facebook.com/uabelinta/posts/pfbid02vatpyQGYUzxh92qKhbhzMpKZ9qKMDSs63QBDBBx7F9s9wjj1ffWDLXmRSdZHhqoml

   

  Tauragės radijas tinklalapyje: 

  http://https://www.tauragesradijas.lt/naujiena/tava-nariai-sveciavosi-kauno-laisvojoje-ekonomineje-zonoje-lez-1837

  Skaityti plačiau
 • 2022 Liepos 2d.
  Diplomų įteikimo šventėje pasveikinti Kauno kolegijos Tauragės skyriaus absolventai

  Birželio 30 d. mokslus sėkmingai baigė 64 Kauno kolegijos Tauragės skyriaus trijų studijų programų absolventai: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, socialinio darbo bei įstaigų ir įmonių administravimo.

  Šiemet Kauno kolegijos Tauragės skyrius išleido pirmąją ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo regionui ruoštų absolventų grupę. Kaip teigė Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovė Diana Vaitiekienė, Tauragėje darželio auklėtojų labai trūksta. Tauragės apskrityje trūksta ir socialinių darbuotojų, šios srities specialistų išleidžiama jau antroji grupė.

  Diplomų įteikimo ceremonijos metu apdovanoti ir geriausių baigiamųjų darbų autoriai. Su pagyrimu diplomus gavo net 11 absolventų iš 64.

   

  TAVA pirmininkas Marius Jucikas ir tarybos narys Darius Stankus, asociacijos vardu, pasveikino ir įteikė dovanėles studentėms Monikai Jakutytei už puikius studijų rezultatus ir Milenai Cariovai už puikiai apgintą baigiamąjį darbą: UAB „InMedica“ Tauragės padalinių klientų lojalumo stiprinimas bei padėkojo Kauno kolegijos Tauragės skyriaus vadovei Dianai Vaitiekienei bei kolektyvui už svarbų Kolegijos indėlį ruošiant reikalingus specialistus.

   

  Kauno Kolegijos Tauragės skyriaus informacija

  Nuotraukų autoriai: Morta Mikutytė ir Arnoldas Vydmantas

   

  Skaityti plačiau
 • 2022 Birželio 14d.
  Kauno kolegijos Tauragės skyriuje apginti 14 įstaigų ir įmonių administravimo studijų programų baigiamieji darbai

  2022 m. birželio 9 d. profesinio bakalauro baigiamuosius darbus apgynė 14 Kauno kolegijos Tauragės skyriaus Įstaigų ir įmonių administravimo studijų programos nuolatinių studijų studentų. Kvalifikacinės komisijos nariai: Darius Stankus (komisijos pirmininkas), Sigitas Mičiulis, Gintarė Rakauskienė, Aušra Arminienė, Diana Vaitiekienė, vertino studentų Baigiamuosius darbus:  Kavinės-picerijos „Star Pizza“ vartotojų lojalumo stiprinimas,  UAB „Meduolis“ naujo produkto įvedimo į rinką galimybės,  UAB Grožio namų „Aurum“ dokumentų valdymo procesų tobulinimas, A. Juciaus IĮ „Agirija“ maitinimo paslaugų tobulinimo ir plėtros galimybės, Tauragės sporto centro veiklos efektyvumo didinimas,  VšĮ Tauragės rajono  pirminės sveikatos priežiūros centro darbuotojų pasitenkinimo darbu didinimo galimybės,  Organizacinės kultūros formavimas Tauragės meno mokyklos pavyzdžiu, Klientų pasitenkinimo didinimas UAB Tauragės autobusų parko viešojo transporto paslaugomis ir kt. Dalis studentų rašė darbus iš organizacijų, esančių kituose šalies miestuose: Klaipėdoje, Šilutėje ir kt.

  Du  baigiamieji darbai buvo organizacijų užsakyti su finansiniu atlygiu.  Tyrimo rezultatai ir pateikti pasiūlymai padės gerinti užsakovų įmonių veiklą.

   

  Informacijos santrauka FB paskyroje https://www.facebook.com/tava.lt/posts/2761008520699003

   

  Kauno kolegijos Tauragės sk. informacija

   

   

  Skaityti plačiau
 • 2022 Birželio 7d.
  TAVA narių išvažiuojamasis posėdis atsinaujinusiose UAB "Onija" biuro patalpose   Apsupti knygų aplinkos, svečiavomės bei posėdžiavome atsinaujinusioje TAVA narės UAB "Onija" biuro prekių parduotuvėje. Turėjome puikią progą padegustuoti aukščiausios klasės arbatos gėrimo - "ACALA KAMBUCHA" iš naujojo bendrovės asortimento, UAB "Onija" direktorė Lijana Zinkevičienė visiems klientams primena, kad biuras atsinaujino - be biuro teikiamų kanceliarinių prekių kviečia aplankyti ir gurmanų kampelį, kuris siūlo ekologiškų, veganiškų bei kitų produktų: https://www.officeday.lt/.../veganis.../veganiski-produktai/ Dėkojame Lijanai už dovanotą puikią nuotaiką! Informaciją rasite ir TAVA Facebook puslapyje: https://www.facebook.com/tava.lt/posts/2752938581505997

   

  Skaityti plačiau

Asociacijos nariai

 • UAB Meta
 • UAB Optimali idėja verslui
 • UAB Biceda
 • UAB Egersund Net
 • UAB Bitė Lietuva
 • UAB Tauragės Agrotechnika
 • Jurbarko krašto verslininkų sąjunga
 • UAB Verslas kitaip
 • UAB Medicum Centrum
 • UAB Televizijos komunikacijos
 • UAB Darbo turas
 • UAB Švytis
 • UAB Feniksas
 • UAB Uliksas
 • UAB Roada
 • AB Šiaulių bankas Tauragės KAS
 • UAB „Šviesos blyksnis“
 • UAB Sigitos kepiniai
 • UAB Infoface
 • UAB GBY
 • UAB SDG, Tauragės skyrius
 • UAB Solregis
 • UAB Mildrena
 • UAB Ginara autoservisas
 • UAB Kvartalo Tinklas
 • UAB Šaukštelis
 • UAB Bremena
 • UAB Alantas
 • UAB Rimsauga
 • Šedbaro advokatų profesinė bendrija
 • I. Alijošienės PKF Agava
 • UAB Netmark
 • UAB Marko dizainas
 • UAB TAURA GROUP
 • UAB Eurobiuras
 • UAB Ferumeta
 • UAB Taurana
 • Duonos namai UAB Meduolis
 • UAB Kristensen & Kristensen
 • UAB Topas LT
 • UAB Metta
 • UAB Aliumina
 • UAB Benera
 • A. Venckaus IĮ Autoežeruona
 • VšĮ Šou imperija (Tauragės radijas)
 • UAB Tele2 Tauragės sk.
 • UAB GRIFS AG
 • UAB Ansell Protective Solutions Lithuania
 • UAB Vygasta
 • UAB Luminaris
 • UAB „Hanzos brasta“
 • Tauragės kredito unija
 • UAB Autotauragė
 • UAB Etada Freedom
 • UADBB draudimo brokeris Olvirga
 • UAB Elka Rainwear
 • UAB Klasmann-Deilmann Laukėsa
 • UAB Sigma Trans
 • UAB Brolenta
 • AB Modest
 • UAB Jupiter Bach Lietuva
 • MB Požerūnų malūnas
 • UAB Nagoja
 • UAB Švaros abėcėlė
 • UAB Bekonas
 • UAB Tūkstantis mylių
 • UAB Medicinos namai šeimai
 • MB S-MEDIA GRUPĖ
 • MB Graveris
 • UAB Tauragės nekilnojamo turto agentura
 • UAB Onija
 • UAB Vilivitas

Naujienlaiškis

Prenumeruoti